Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σορρυ που στέλνω γραφω παλι (επειδη δεν απαντησε καποιος πριν :P ) αν μπορει κανενας ας με κανει add να παιζουμε και αν εχω καμια απορεια να με βοηθαει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτο ομως τι εχετε να πειτε ?! νομιζω οτι αυτο ειναι για το level toy λιρα 100 !!! οτι ακριβως ηθελα ιδιοτητες για το βαρβαρο!

 

να το πουλησω η να το κρατησω ομως ?!

post-44836-0-57149500-1343587247_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Ευκαιρία να μπώ κι εγώ στην παρέα.Είμαι monk lvl 60 και αυτή τη στιγμή ξεκίνησα act 3 inferno.Μεγάλη απογοήτευση απο το παιχνίδι το πολύ μέτριο drops από items.Έχω κάνει πολλές ώρες farming στα act 1,2 και δεν έχω πάρει σχεδόν τίποτα!!!Οποιος θέλει να ρωτήσει για monk ελεύθερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτο ομως τι εχετε να πειτε ?! νομιζω οτι αυτο ειναι για το level toy λιρα 100 !!! οτι ακριβως ηθελα ιδιοτητες για το βαρβαρο!

 

να το πουλησω η να το κρατησω ομως ?!

Lol man,αν φαρμαρεις hell άστο items κάτω από level 61 λιρα 100 δν θα βγουν με τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι καλυτερο WotB ή Battle Rage + Marauder's?

 

Πιστευω το 1ο , ειδικα στα ελιτ αλλα μηπως καποιος το εχει δοκιμασει και ειναι καλυτερο το 2ο γενικα?

 

Επισης , Furious charge + 8% life per hit ή Ignore pain + life rune/7s duration?

 

Και Berserker Rage 'η Superstition?

 

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WRXVkP!Vcb!cbaccZ

 

Μολις μπηκα Α3

Επεξ/σία από devil-ji
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια το παθαμε και το πρωτο σοκ σημερα. Απλα αν συμβει και σε αλλους....

 

Αν αλλαξετε υπολογιστη κτλ, πρεπει να αλλαξετε και το region γιατι αλλιως δεν θα υπαρχουν οι ηρωες σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλυτερο WotB ή Battle Rage + Marauder's?

 

Πιστευω το 1ο , ειδικα στα ελιτ αλλα μηπως καποιος το εχει δοκιμασει και ειναι καλυτερο το 2ο γενικα?

 

Επισης , Furious charge + 8% life per hit ή Ignore pain + life rune/7s duration?

 

Και Berserker Rage 'η Superstition?

 

http://eu.battle.net...XVkP!Vcb!cbaccZ

 

Μολις μπηκα Α3

 

Το build είναι μια χαρά για progress/farm απλά άλλαξε το Berserkers για Ruthless.

 

Μελλοντικά αναλόγως το gear σου και εάν θέλεις να farmάρεις ACT 3, υπάρχει και η επιλογή να αλλάξεις το War Cry με Overpower.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγω ειμαι dw

Αυτο ειναι το build

http://eu.battle.net...XgYk!ZUX!acbYca

 

Για 3ο passive μπορεις να διαλεξεις αναμεσα σε resolve,guardians path και beacon of the year αναλογα τι σε βολευει!

Επισης μπορεις να δοκιμασεις την ΜοΕ με το backlash rune αντι για το overwave!

 

Tι θες τωρα απο items!Για να αποδιδει καλα το cyclone θεσ τουλαχιστον 25crit(αν δηλαδη εισαι σε διλλημα crit dmg/chance σε rings,amu,gloves πας με crit chance)

 

Aπο armor θες >5500 ,hp>30000,res>750 και φυσικα dps>35.000(unbuffed)

 

 

1)μην πατε για rings και με crit chance και με damage!εκτος το οτι ειναι γελοιως ακριβα το crit dmg που δινουν ειναι πολυ μικρο!Προτιμηστε 4-4,5crit chance και να εχουν add dmg( εγω εχω 2 με +24-69 και +26-78).Φυσικα θελουν ψαξιμο ενα ενα γιατι δεν εμφανιζονται στην αναζητηση αλλα θα τα βρειτε σε καλες τιμες!

 

2)Τα health globes βοηθανε ΠΟΛΥ!2 items με >5000 ειναι εφικτα να βρεθουν!

 

3)Για life recover πολλοι λενε οτι αν εχεις dps>50.000 δεν χρειαζεται!Διαφωνω εν μερει, ενα 1500 loh παντα βοηθαει!life per spirit spent ειναι δυσκολο να stackareis εκτος αν βρεις θεικα fist!Τα perfect roll helms πχ με πανω απο 5 crit chance δεν εχουν life per spirit!

Armor,shoulders και belt βαλτε αν μπορειτε regen!

 

4)Weapons κοιτατε μονο fists,swords, daggers αντε και κανενα axe με ias!Ειναι δυσκολο να βρειτε και με loh και με dex και με crit dmg !Oποτε ψαξτε καλυτερα ενα με loh(>750) και ενα με crit damage και socket( να βγαζει 150 τουλαχιστον)!ΚΑΙ ΤΑ 2 θα πρεπει να εχουν και dex(τουλαχιστον 150)!

 

5)Το attack speed εχει nerfaristei αλλα ακομα ειναι massive stat και βοηθαει στο life recover!Τα gloves πχ με ias,crit chance και dmg ειναι πολυ ακριβα!Διαλεξτε αυτα με ias 8-9 και πανω απο 8 crit chance!To ιδιο και τα rings!

 

 

Αν θελετε να ρωτησετε κατι αλλο ευχαριστως να βοηθησω αν μπορω!

Επεξ/σία από ozi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...