Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και πως ξερεις τι λεβελ ειναι ρε αδελφε αν δεν τα σηκωσεις? :) Εγω προσωπικα τα σηκωνω ολα , για να καλυπτω και κανα repair bill :)

 

Πατας το ctrl και σου κανει preview το Item χωρις να το σηκωσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

με mouse over κρατώντας πατημένο το CTRL ή απλά με το να θυμάσαι τα ονόματα...πχ Archon, Sovereign και Doom είναι ivl63,62,61 αντίστοιχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαντακια με

 

196 intel / 120 vit / 37 light res / 53 all res / crit hit dmg 47% και armor 345

 

ποσο πιστευετε πουλιουνται ? στο search μου εβγαζε κοντα στο μυριο χωρις να βαλω το crit dmg .Με το crit dmg δεν υπηρχε κατι στο ΑΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mphxths

 

Δεν τρολλάρω τo DPS που βλέπεις είναι κανονικό .Και εμένα μου φαίνεται πολύ λίγο αλλά έτσι όπως είμαι αυτή τι στιγμή βγάζω πολύ άνετα act1.

 

Έχω 1.84 attacks per second σε κάθε 1hand .To LOH βοηθάει απίστευτα σε elite. Κάθομαι μέσα στα λειζερ και δεν καταλαβαίνω σχεδόν τίποτα. Έχω 1608 LOH & 1014 LPS σύνολο 2622 LPS not bad i think :)

 

Έχω επενδύσει σε gold για να μαζεύεται γρήγορα χρήμα όσο γίνεται δεδομένου οτι λόγω έλλειψης χρόνου δεν μπορώ να παίζω από το πρωί μέχρι το βράδυ.(Θέλω να ανεβάσω all resistance για να παίζω άνετα στα επόμενα acts και όχι να με έχουν 1hit αλλά οι τιμές για τον εξοπλισμό πανάκριβες. Τόσο στο gmah όσο και στο rmah)

 

Έχω επενδύσει σε magic επειδή αν ισχύουν όσα έχω διαβάσει όσο μεγαλύτερο το magic τόσο καλύτερα θα είναι τα χαρακτηριστικά των αντικειμένων που πέφτουν (στη θεωρία τουλάχιστον) μπας και πέσει τίποτα καλό και βγάλω τίποτα για να κάνω upgrade.

 

Το crit dmg ανεβάζει πολύ τo DPS αλλά χωρίς μεγάλο crit chance νομίζω οτι είναι ασύμφορο να επενδύσεις σε αυτό.

 

Όσο για τα talents τώρα.

α)caltrops & bola με 2-3 hit πέφτουν κάτω μπουλούκια ολόκληρα.

 

β)με την νυχτερίδα το rapid fire δεν τελειώνει σχεδόν ποτέ απλά θερίζω.

 

γ)με την βαλλίστρα(sentry) σε περιπτώσεις που θα χρειαστεί kite αν πέσω σε κάνα περίεργο elite ή μου την πέσουν 2-3 μαζεμένα συνεχίζω να κάνω αξιόλογο damage όσο τρέχω πέρα δώθε μέχρι να ανέβει το health τόσο ώστε να το παίξω tank

 

δ)Τα βέλη από τον ουρανό(rain of vengeance) ομοίως. έξτρα αξιόλογο damage :)

 

Οκ το ξέρω είναι περίεργο build για DH σε σχέση με άλλους εδώ αλλά έχει πλάκα στο παίξιμο και με βολεύει. Όπως είπα farmaro πολύ άνετα act1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα farmaro πολύ άνετα act1

Ε αυτο ελλειπε μετα απο τοσα nerf στο inferno και 4 μηνες μετα.. :P

 

Περιεργο build αλλα αφου σε βολευει, καλο παντως να δοκιμαζουμε και αλλα skills και builds εκτος των cookie-cutters. Nice απο αυτη την αποψη.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εξτρα δυσκολία στο act 1 μπορείς να γυρίσεις ανάποδα την οθόνη και να αντιστρέψεις όλα τα κουμπιά... μετά από 3 μπουκάλια γιάννη περπατημένο ισως act 1 ως dh να βρεις την 1η δυσκολία

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.8mill τα εβαλες οπως βλεπω, αν ειχαν και cc θα επιαναν πολυ πολυ περισσοτερο..

 

Ναι αν και θεωρω οτι μπορουσα να το βαλω και λιιιιγο παραπανω..για να δουμε αν πουληθηκε :)

 

ΕΔΙΤ : σιγα μην δεν πουλιοταν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...