Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πουλάω χαρτομάντιλα εάν θέλει κανείς...

 

http://us.battle.net...1/hero/22240093

 

660κ ντιπψ

 

ps1: έχει για ζώνη witching hour όπου rollare dex με max crit dmg.... μιλάμε ότι η ζώνη ΜΟΝΟ (και ας αφήσουμε το όπλο και φαρέτρα) κάνει 300-400m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πουλάω χαρτομάντιλα εάν θέλει κανείς...

 

http://us.battle.net...1/hero/22240093

 

660κ ντιπψ

 

ps1: έχει για ζώνη witching hour όπου rollare dex με max crit dmg.... μιλάμε ότι η ζώνη ΜΟΝΟ (και ας αφήσουμε το όπλο και φαρέτρα) κάνει 300-400m

 

άστα να παν, δες τι amulet έχει στον scoundrel!

 

μόνο τα gems που έχει πάνω του κάνουν 160-170m :P

 

εγώ πάντως θα έπαιζα με multishot αν είχα τέτοιο gear, ez mod :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλη την καλή διάθεση, πως το αντέχετε ακόμα; Έπαιξα πάνω απο 100 ωρες ΟΚ μου άρεσε για λίγο καιρό αλλά το σιχάθηκα τόσο πολύ που μπαίνω καμιά μέρα για 5 λεπτά και θέλω να το σβήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 10 μερούλες που θα είμαι πιο χαλαρός από διάβασμα αν θέλει κανείς τανκ να φαρμάρουμε μαζί act 2 ή για progress act 3 να στείλει μήνυμα... τανκ βάρβαρος εδώ http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mixalis1234-2246/hero/272598

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλάω χαρτομάντιλα εάν θέλει κανείς...

 

http://us.battle.net...1/hero/22240093

 

660κ ντιπψ

 

ps1: έχει για ζώνη witching hour όπου rollare dex με max crit dmg.... μιλάμε ότι η ζώνη ΜΟΝΟ (και ας αφήσουμε το όπλο και φαρέτρα) κάνει 300-400m

 

:confused: :confused: :confused: :confused:

Πόσα να έχει δώσει για όλα αυτά; Γιατί για in game gold ούτε λόγος.

Παίζει τα περισσότερα να είναι perfect rolls ξερωγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το mf cap ειναι 300% τώρα? γιατι με valor + follower φτανω τα 310%

εντωμεταξύ είπα να μπω να φαρμάρω πρωί πρωί γιατι χθες το βράδυ που έβαλα mf gear πρόλαβα να παίξω μόνο ενα run (το τι 350vit+350 str weps έπεσαν δεν λέγετε, αλλα με άθλιο dps λολ) και με τάραξε στα dc (του θυμήθηκε πάλι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

gf/mf έχει cap το 300 από paragon, gear (char + follower) και shrine, μόνο με NV πάει 375%

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, μάλιστα ! εγώ πούλησα κίτρινη quiver απο 4.000.000 (καθαρά 3.400.000 αν θυμάμαι καλά...είμαι στη δουλειά τώρα)... ότι καλύτερο μέχρι στιγμής ! ...... και φυσικά τα χάλασα σε μαλακίες.....lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες επιτελους εκει που θα εκλεινα το run μου μετα απο 2 ωρες gaming kai farming στο AKT1 Inferno λεω ας παιξω

αλλα 2-3 λεπτα μεχρι να σκοτωσω ενα τελευταιο pack να παρω 1 rare κιτρινο και σταματαω. Το σκοτωνω

(εκει που ελευθερωνεις τους φυλακισμενους - 6 νομιζω ανθρωπους) και ξαφνικα κοκκινισε κατι ...!

eimai παραγον 8 και δεν περιμενα κατι γιατι μεχρι τωρα δεν ειχε πεσει τιποτα και ειχα λιγο ξενερωσει, αργησα να το συνειδητοποιησω οτι επιτελους επεσε 1 κοκιναδι !!! δε με ενοιαζε να ειναι σουπερ, η χαρα μου εφτανε για αρχη... το ανοιξα και ηταν

ενα bracers 190 περιπου αρμορ με 180 inteligense και καπου 18 % gold parapanω και καπου 19 & magic find, malakies δηλαδη

της πλακας για 100-200 χιλ. gold δε νομιζω παραπανω... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες επιτελους εκει που θα εκλεινα το run μου μετα απο 2 ωρες gaming kai farming στο AKT1 Inferno λεω ας παιξω

αλλα 2-3 λεπτα μεχρι να σκοτωσω ενα τελευταιο pack να παρω 1 rare κιτρινο και σταματαω. Το σκοτωνω

(εκει που ελευθερωνεις τους φυλακισμενους - 6 νομιζω ανθρωπους) και ξαφνικα κοκκινισε κατι ...!

eimai παραγον 8 και δεν περιμενα κατι γιατι μεχρι τωρα δεν ειχε πεσει τιποτα και ειχα λιγο ξενερωσει, αργησα να το συνειδητοποιησω οτι επιτελους επεσε 1 κοκιναδι !!! δε με ενοιαζε να ειναι σουπερ, η χαρα μου εφτανε για αρχη... το ανοιξα και ηταν

ενα bracers 190 περιπου αρμορ με 180 inteligense και καπου 18 % gold parapanω και καπου 19 & magic find, malakies δηλαδη

της πλακας για 100-200 χιλ. gold δε νομιζω παραπανω... :mad:

κοκινάδι όταν λες να υποθέσω λες legendary item έτσι? εκείνα με το σκατουλί χρώμα? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοκινάδι όταν λες να υποθέσω λες legendary item έτσι? εκείνα με το σκατουλί χρώμα? :)

 

ακριβως! legendary ! εκεινα με το σκατουλι χρωμα... gia ayto htan και "σκ*τ* ιδιοτητες !!! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...