Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα που το σκεφτομαι και αυτο ειδος τρολλαρισματος ειναι.Σου δινει απλοχερα αντικειμενα..αλλα σου σκαει ενα lag spike και στο παιρνει πισω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@Thresh αναφερεσαι σε gear με πολλα golds/$$ ...

 

ναι sorry έχω ξοδέψει αρκετό gold κι έχω ξεχάσει πόσο έχει πάει σύνολο... :P

 

πχ θέλω ακόμα το chest και το quiver που ανέφερα για να είμαι άνετα ακόμα κι solo γιατί με το base disc (ναι i know τελείως glass cannon) δεν παλεύεται...

 

 

Βtw LOOΟL δεν ισχύει το καλύτερο loot όσο παραπάνω το gpr?? Χαχα και τόσο καιρό σαν το γελοίο έλεγα να είμαι σε 4/4 μπας και πέσει τπτ καλό.

 

καλύτερο όχι παραπάνω ναι, μόνο με την προϋπόθεση ότι θα στο δώσει ο άλλος τσάμπα σε περίπτωση που σου κάνει...αλλά για να βγάλει λεφτά όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Thresh αναφερεσαι σε gear με πολλα golds/$$ ...

O DH ειναι ακριβος χαρακτηρας για να ντυσεις balanced, imo για να φαρμαρεις ανετα χωρις Nat set θες 30-40k life, 300-400 resist, +19-20Disc απο εξοπλισμο, 40%cc και >100k dps χωρις SS.. Και 600k dmg να κανουν τα crits σου αν εισαι one shot και χανεις χρονο με deaths και πρεπει να πας και ολο το dungeon πισω walking(χωρις infinite vault)δεν εχει καθολου πλακα και δεν προσφερεται για efficient farming.. :P

 

Μετα ειναι και το build που παει αναλογα με το gear και αυτο, πχ αν εχεις υψηλο crit chance δεν χρειαζεσαι SS αρα βαζεις Nightstalker και παιρνεις και παραπανω Discipline. Αν απο την αλλη εχεις nats ελευθερωνεις και το Preparation και το Nightstalker και βαζεις vault και tactical advantage και παει λεγοντας. Η αντιστοιχα αν εχεις υψηλα resists και life δεν χρειαζεσαι smoke screen παρα μονο gloom.Οσο καλυτερο και balanced gear εχεις τοσες περισσοτερες επιλογες εχεις και σε builds και τοσα περισσοτερα slots ελευθερωνεις..

 

Αυτα εχω παρατηρησει για να εισαι ανετος solo περισσοτερο, σε team μπορεις να την βγαλεις καθαρη με tank στην ομαδα με πολυ χαμηλοτερα defensive stats..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω στις τελευταίες σελίδες αρκετούς σωστούς προβληματισμούς από διάφορα παιδιά..όπως άντε και καιγόμαστε με τις ώρες/μέρες/μήνες στο act3 και μαζεύουμε top gear....με το σκεπτικό να ξαναφαρμάρουμε ΠΑΛΙ το act3??

Xαχα κάπου χάνουμε την μπάλα μου φαίνετε. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και το act4 :)

 

Ε κοιτα εγω οπως το βλεπω στο παιχνιδι θα χω 2 στοχους...μακροχρονιους....να στησω οσο καλυτερα γινεται ολα τα classes που θα φτιαξω εν καιρω.

Και δευτερον να φαρμαρω inferno για να βγαζω αντικειμενα...χρυσο.....ΕΥΡΩ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα αγοραζανε κιολας καλα θα ητανε... 2 βδομαδες τωρα το Skorn (1280dps-2h,300str,150dex,150% crit dmg+1 slot) και δεν λεει να πουληθει,ακομα και σε ξεφτιλα τιμες... Και σε ενθαρυνει συνεχεια το game οταν φαρμαρεις Act 3/4 και σου πεταει ΑΠΕΙΡΑ αντικειμενα με 51item lvl η κλασικα 63ilvl weapon me 280dps... random is random w random...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσο ορο τιμης πριν μισ βδομαδα ηταν 130€ και τωρα εχει παει περιπου 70-80,και πριν 2 μερες το ειχα βαλει 50€ και παλι δεν το πηραν... Εντομεταξυ στον barb μου εδωσε +20Κ dps και τωρα την τελευταια φορα που κοιταξα με το shout UP ειχα 110Κ dps,360k το crit του auto attack!! Ακομα κλαιω τις ωρες που χαλασα με τον demon hunter με το.να ημουν παντα μονοχιτος :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ε? Ποσο παει περιπου το 1m?

τις προάλες που κοίταξα ήταν στο 1.43, τώρα δεν ξέρω πόσο έχει πάει...

 

Live ανταποκριση, ειναι στα 1.29 αυτη την στιγμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...