Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το σκοτοσα 2.400.000 μικτα για να φυγει με buyout γιατι με παραπανω δεν εβλεπα να φευγει...

ουτε bid δεν ειχε γινει !

 

τι λετε εσεις ? :ph34r:

 

μια γνωμη για αυτο ευπροσδεκτη ποσο να πουληθει... σκεφτομαι να το κρατησω και για βασικο 1 Η :ph34r:

 

 

edit : αριστερη εικονα το 1 - δεξια εικονα το 2

post-44836-0-85912900-1347227519_thumb.jpg

post-44836-0-65887200-1347228917_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας...τελικά το θρίλερ του ring έλαβε τέλος... είναι στο AH για 40-45 m... (τίποτα, τζάμπα πράμα.. ο τζάμπας ζει !...lol),

 

φίλε @ mphxths χάρηκα που μπόρεσα να σε κατατοπίσω λίγο στις απορίες σου..

θες οπωσδήποτε καλύτερο Wand + ανέβασε τα resistance ( όπως έγραψες ότι για το Ηell είναι τραγικά μεγάλα... ε, για το Inferno είναι τραγικά μικρά!..χεχε).

Βέβαια όπως γράφουν και τα παιδιά εδώ το act I είναι αρκετά εύκολο (ναι, ναι)... οπότε δοκιμάζεις και τα ξαναλέμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το thief's hewer στα δεξιά είναι απλά κακό...

 

THresh

 

δεκτο αυτο που λες, μπορεις ομως σαν ποιο εμπειρος να μου το αναλυσεις λιγο ?

 

to 2820 after kill δεν το εχει αλλο οπλο... ειναι πολυ μεγαλο και χρησιμο. Βεβαια θα ηταν καλυτερο το LOH αλλα τετοια ωρα τετοια λογια.

 

Δε σου αρεσει το χαμηλο strength? den exei vitality ? αυτα εννοεις η κατι αλλο ? πες μου τη γνωμη σου να δω μια αλλη αποψη αν εχεις χρονο! Επισης πες μου ποσο το κοστολογεις...!

 

 

* to αριστερο πιστευεις πουθηκε σε σωστη τιμη ? ποσο το κοστολογεις περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

είναι σχεδόν άχρηστο το life after kill, σαν να μην υπάρχει, μόνο life on hit μαζεύουμε...

 

και δεν έχει ούτε crit hit dmg ούτε socket...με το ζόρι να πουληθεί κάνα εκατομμύριο...

 

το αριστερό πουλήθηκε σε normal τιμή, βλέπω ένα παρόμοιο τώρα στα 2.2m...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι σχεδόν άχρηστο το life after kill, σαν να μην υπάρχει, μόνο life on hit μαζεύουμε...

 

και δεν έχει ούτε crit hit dmg ούτε socket...με το ζόρι να πουληθεί κάνα εκατομμύριο...

 

το αριστερό πουλήθηκε σε normal τιμή, βλέπω ένα παρόμοιο τώρα στα 2.2m...

 

thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ , τσάμπα νομίζουν οτι θα πάρουν μερικοι ..

μου έκανε ενας προσφορά για τις μπότες 19m και μου λέει are u fkn kidding me ? και μου λινκάρει απο ah μπότες σαν τις δικές μου με

-8 str

-8 vit

-160 hp regen (καθόλου δεν είχαν)

- 8 resist all

 

και μου λέει 35m on ah

 

καλά ποιομένοι ειναι ? δηλαδή είναι καλύτερο και θέλει να το πάρει 19m? λολ

στο ah πάλι δεν ξέρω τι παίζει αλλα πουλήθηκαν χειρότερα που τα είχαν ακριβότερα και το δικο μου δεν πήρε ουτε bid

 

η αλήθεια ειναι πως δεν έχω ασχοληθεί και πολυ με το ah και δεν ξέρω τακτικές .. αν θες να πουλήσεις κάτι 60m για παράδειγμα πόσο βάζεις σαν αρχικό bid?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αυτή τη στιγμή πάνω κάτω ίδιες με τις δικιές σου (κοιτάς μόνο strength, vitality και all resistances, χέσε το hp regen) κάνουν 40m...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , και μου ζητάνε να τις δώσω 15-19 ελεος.

ενας μάλιστα μου είπε να τις ανταλλάξω με μια παρακμιακή stormshield που καλύτερη και απο αυτή έχει 1,5m στο ah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello παίδες

 

Σχετικά με το crafting σε gloves (5+ mil το pattern) θα μιλήσω. Συνήθως ξόδευα 5 mil για να πουλήσω

gloves συνολικής αξίας 7 mil. Ένα από αυτά είναι και τα γάντια του χαρακτήρα μου (15+ mil)

Μέχρι την τελευταία φορά, όπου μετά από 10 mil για να φτιάξω gloves, δεν βγήκε ούτε ένα αξιόλογο κομμάτι.

Γενικά θέλει υπομονή και επειδή όλοι έχουν ανεβάσει τους χαρακτήρες τους και θέλουν καλά

κομμάτια για να δώσουν τα gold, είναι δύσκολο να πουλήσεις μέτρια προς καλά κομμάτια σε τιμή πάνω από mil.

Νομίζω ότι είναι καλύτερα το farming αφού έτσι και αλλιώς θα το κάνουμε για να ανέβει το paragon level.

Have fun!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι , και μου ζητάνε να τις δώσω 15-19 ελεος.

ενας μάλιστα μου είπε να τις ανταλλάξω με μια παρακμιακή stormshield που καλύτερη και απο αυτή έχει 1,5m στο ah

 

τι περίμενες? αν μιλάς στο trade πάντα κάποιος παρακμιακός θα τις ζητάει για ψίχουλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι περίμενες? αν μιλάς στο trade πάντα κάποιος παρακμιακός θα τις ζητάει για ψίχουλα...

 

τις έβαλα και ah βέβαια. το σπαστικό ειναι οταν σου λένε im poor , i need it και τέτοια και ενω βλέπουν οτι δεν θα το δώσει επιμένουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μάθεις να μιλάς στα trade/general channels...

 

είτε ΑΗ είτε topic στο EU Trading section του DiabloFans...

 

Ωραίος !σ ευχαριστώ για το tip

θα το κοιτάξω μια σήμερα οσο προλαβαίνω και μετά με την άδεια ορκωμοσίας θα το ψάξω καλύτερα.

πάντως το d3 βολεύει αν είσαι φαντάρος και έχεις char ΄με mf για farming, πετάγεσαι σε ενα νετ παίζεις κανα 2-3 run στα γρήγορα , βάζεις ah οτι καλο παίζει και είσαι κομπλέ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...