Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απογοητευση , ελιωσα ολη μερα στο act3 , τιποτα της προκοπης δεν επεσε.Ουτε legendary ουτε set φυσικα , αυτο ειναι αυτονοητο.

 

Θα μου πεις , ανεβασε MF , ε αυτο μια κουβεντα ειναι , στο act3 ειμαι οριακα , δεν με παιρνει να γυρναω σε MF gear (που δεν εχω κιολας) πανω στις μαχες που γινεται της κολασεως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εάν δεν κάνω λάθος το socketed gem δεν ανιχνεύεται στα φίλτρα του AH πλέον, οπότε δεν είναι άχρηστο/περιττό?

 

yeap, μόνο το socket ανιχνεύεται, πράγμα απίστευτα βολικό γιατί κάποιοι έβαζαν gems ενώ άλλοι όχι και επικρατούσε ένα μπάχαλο...

 

 

Haha δεν είναι δικό μ ρε, εξυπηρέτηση σε φίλο κάνω :D

 

ε μετά τα Natalya's Boots :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το Natalya's Reflection μόλις πουλήθηκε κύριοι 34 mil καθαρά από 40m....

τώρα θέλει προσοχή για να αποφύγουμε τις μαλακ*^%....το act III είναι λίγο ζόρικο για solo, οπότε χρειαζόμαστε ενίσχυση...

επιτέλους θα πάρω τα Lacuni Prowlers.. με σταντραρ 8-9% attack sp., melee attack take ....dps, και το υπερπολύτιμο +12% movement speed

γιατί με το 12% μόνο από τις μπότες δεν λέει καθόλου...το 90% πάντα σε έχουν τα beast...lol

Επεξ/σία από awake68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

awake στο act3 εχει αρκετο γελιο παντως..

 

αν σου τυχει ελιτ γκρουπ με τιποτα reflect damage / fast / mortar καλυτερα να κανεις ρισταρτ το παιχνιδι :)

ειδικα το fast ..λες και εχουν νεφτι τα μπουρδελακια...

 

@greeneye αστα και γω μια απο τα ιδια... μαλλον θελουμε ΠΑΡΑΠΑΝΩ MF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@ mphxths ναι όντως το act 3 έχει πολύ fun... και στο inferno! μακράν για εμένα το καλυτερο του game (προσωπική μου άποψη)...

κοίτα με το +24% movement είναι αρκετά καλύτερα τα πράγματα νομίζω αποφεύγεις αρκετά instant death...

 

to ring εγώ το πήρα στο act 2 μέσα σε cave και μόνο με 163% mf μαζί με τα 5X NV..

παιδιά είναι θέμα καθαρά και μόνο τύχης.....όπως γράφουν και άλλα παιδία, το game είναι λοταρία, ότι σου κάτσει...

σίγουρα όμως έχεις καλύτερες πιθανότητες με σχετικά αρκετό mf...

 

βέβαια act 3 και farming δεν παλεύεται εύκολα...τουλάχιστον εγώ αυτή τη στιγμή με την καμία.....

το act 2 το έχω σχεδόν χαλαρα΄...(σχεδόν)...

 

 

Υ.Γ.: τα bracers (Lacuni Prowlers) είναι τα ίδια με τον τυπά (barb) που έκανε το run με τα 99 paragon, στο video....

Επεξ/σία από awake68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lvl 13 κανένα item της προκοπής so far...

Τουλάχιστον άλλαξα build και έβγαλα (σχετικά άνετα) siegebreaker έως και azmodan σε λιγότερο από 2 ώρες, χαλαρά με μερικούς ψόφους από reflect dmg κυρίως που δεν το πήρα χαμπάρι έγκαιρα.

 

over n out

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινεται με την τιμη του gold στον eu τις τελευταιες 3-4 μερες ρε γμτ? Ειχα μια 85αρα για πουλημα απο την Παρασκευη που ηταν στο 1.30 και δεν την εβαλα γιατι περιμενα να ξαναπαει στο 1.40+ που ηταν εδω και 2 εβδομαδες (μπρααααααβο βλακα), ε βλεποντας την τιμη να πεφτει αποτομα το φοβηθηκε το ματι μου και τα ξεφορτωθηκα στο 1 :( Ελπιζω το θεμα να μην ειναι κοσμος που φευγει απο το παιχνιδι και παλι γιατι την κατσαμε, μακαρι να ειναι παροδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι γινεται με την τιμη του gold στον eu τις τελευταιες 3-4 μερες ρε γμτ? Ειχα μια 85αρα για πουλημα απο την Παρασκευη που ηταν στο 1.30 και δεν την εβαλα γιατι περιμενα να ξαναπαει στο 1.40+ που ηταν εδω και 2 εβδομαδες (μπρααααααβο βλακα), ε βλεποντας την τιμη να πεφτει αποτομα το φοβηθηκε το ματι μου και τα ξεφορτωθηκα στο 1 :( Ελπιζω το θεμα να μην ειναι κοσμος που φευγει απο το παιχνιδι και παλι γιατι την κατσαμε, μακαρι να ειναι παροδικο.

 

85 M ? δηλαδη πηρες 85 ευρωπουλα ? που τα βρηκες ρε θηριο, ποσα καλα σου κατσανε ?! παντως με τοσα Μ αγοραζες με

 

gold ενα καλο αντικειμενο οικονομικα και το πουλουσες με real fragka.

 

αληθεια πιστευετε κινειτα το real με αληθινα φραγκα απο πωλησεις antikeimenvn η μονο gold feygei πιστευετε? :)

 

εδιτ : δε νομιζω να φευγει κοσμος απο το game τωρα αφου τα παραγκον 100 θελουν πολλη δουλεια γενικα.

 

Το μονο κακο ειναι οτι πλεον τα αντικειμενα στο AH ειναι πολλα οποτε ο κοσμος διαλεγει τα καλυτερα και φτηνοτερα. Οσο περναει ο καιρος θα πουλαμε και χαμηλοτερα τα ιδια αντικειμενα γενικα... εχει γινει δηλαδη εμμεσα ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ το να βρεις καλο αντικειμενο!

 

Πουλησα χτες ενα ring με 2 Μ ξαφνικα ενω το bid ηταν στις 35.200 απο αλλους, τι καλα! 12 Μ και ανεβαινει η ομαδα!

Επεξ/σία από greeneye
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα act 1 run πριν λίγο...Εκεί που πολεμάω κάτι khazra βλέπω να πέφτει ένα unique staff...Ωραία λέω να βγάλω κάνα φράγκο!Πάω inventory και τι βλέπω?Lvl 56 -_- FML

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο βλεπετε μελλοντικα να αξιζει το gold στο diablo οταν ολοι θα ανεβουν σε παραγκον και το gold θα τρεχει με τα τσαρουχια απο τις τσεπες ολων ? προβλεπω να πηγαινει στο 0.50 ευρω το 1Μ παρακατω...εκτος αν η bliz κανει το μαγικο της και βαλει ΦΟΡΟΥΣ! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...