Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα και απο εμενα

 

Παιζω εναν ταπεινο βαρβαρο στον αμερικανικο (λογο χαζομαρας B) ).

Αν ειναι κανενας που να παιζει στον σερβερ και θελει να φαρμαρουμε , να μαλα...στουμε κτλ. ας με κανει add

devilmaycry-2263.

Ο χαρακτηρας μου ειναι εδω.

 

Γενικα φαρμαρω μονος μου και εχω ψιλοβαρεθει τελευταια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου επεσαν 2 legendary σημερα, το ενα ειναι μια μουφα daibo για Monk το αλλο ειναι το Danneta's revenge(1h xbow) 920dps no socket δυστυχως αλλα λιγο CD απο μονο του, δεν πιανει πολλα δηλαδη. Level 31 paragon και εχω βρει 9 μεχρι στιγμης απο τα οποια τα 6 ηταν για salvage και μονο.. Επισης δεν επεσαν απο Elites αλλα απο trash mob(Το daibo) και απο απλο Chest το Dannetas..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ανοιξε και μενα επιτελους για μερικα ευρωπουλα βεβαια!!! :-)

Στο ξαφνικο λοιπον 2 πωλησεις μαζεμενες στο real !!!!!! :-D

 

Greetings GEORGE (GMWARRIOR),

Congratulations on your successful auction in Diablo III! Item name Victory Legend Time of transaction 12 September 2012 01:37 PM BST Sale price €6.90 Transaction fee €1.00 Transfer fee €0.89 Applicable taxes €0.00 Your proceeds €5.01

 

* τα βαζω τα αχρηστα 6.90 buyout για να παιρνω στρογγυλα 5 ευρω στην τσεπη :devil:

 

* ακουω τωρα θαψιμο για την αξια του αντικειμενου !!! αχρηστο εντελως ?! για να δουμε!!! :X

post-44836-0-78348000-1347455551_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαρμάρει κανείς απο εδώ για το Leoric's Signet?Σκεφτόμουν να το αγοράσω για να ανεβάσω πιο εύκολα το paragon αλλά δεν μου πάει η καρδιά να δώσω τόσα μύρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εκεί που τρώω ψόφο από μλκία στο rakkis crossing Και με βγάζει σχεδόν από την αρχή, και τρώω το ξενέρωμα του αιώνα βλέπω ένα chest κλείστο, άντε λέω να το ανοίξω, πάρε ένα plan για gloves με 6 properties :D

ηθικόν δίδαγμα : που και που κανένας ψόφος βγαίνει σε καλό τελικά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...