Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2m κάνει το plan και μπορεί να βγάλει υπερτούμπανα gloves αν είσαι super duper κωλόφαρδος...

Εχω craftarei γυρω στα 30-40 τετοια και το ανωτερο που πουλησα ηταν 500κ.. Μπορει καποιος να ειναι τυχεροτερος δεν λεω βεβαια.. Παλιοτερα αξιζε γιατι και τα μετρια εφευγαν και επαιρνες πισω τα λεφτα σου με λιγο profit, πλεον αν δεν ειναι πολυ καλα δεν εχεις τυχη για αυτο φυσικα εχει πεσει και το plan απο τα 30mill στα 2(και θα φτασει και 200κ σαν τα αλλα σε λιγο καιρο)

 

To μονο που αξιζει πλεον ειναι το hallowed defenders, απο αυτο σχεδον καθε shield με cc πουλιεται καλα(εχω πουλησει αρκετες >1mill και χωρις cc βεβαια.) Και παλι σιγουρα δεν ξερω αν αξιζει τα 50mill που κοστιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5Lksx.jpg

 

Πόσο να το βάλω λέτε? O Azmodan το έριξε στο άκυρο...

αν σου πω ότι διάβασα που να το βάλω και ήμουν και έτοιμος να απαντήσω? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Αζμονταν πρεπει να ειναι ο πιο βλακεντιος της υποθεσης..σε ολο το act3 ριχνει φυσιολογικα level αντικειμενα...και πας στον αζμονταν και ριχνει lvl53/lvl58 (τις περισσοτερες φορες που εχω παει δηλ).

 

Ημαρτον δηλ.. last boss ειναι...ριξε κατι της προκοπης ρε ελεεινε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες φαίνονται οι νέες αλλαγές,αν και για μένα το βασικό πρόβλημα είναι το loot quality...Δεν γίνεται να κάνεις ένα κάρο runs με 200+mf και να μη κάθεται τίποτα...Απλά σου σπάει το ηθικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες φαίνονται οι νέες αλλαγές,αν και για μένα το βασικό πρόβλημα είναι το loot quality...Δεν γίνεται να κάνεις ένα κάρο runs με 200+mf και να μη κάθεται τίποτα...Απλά σου σπάει το ηθικό!

γι΄αυτό άσε το Loot και χαλάρωσε με το xparisma για να ανέβασεις το Paragon lvl.

εγώ έτσι το βλέπω πλέον και είμαι πιο χαλαρός

και όπως λέει και μία διαφήμιση " και αν σου κάτσει???' ..... σου έκαστε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το xp-αρισμα ηταν διασκεδαστικο στις αρχες...μετα αρχιζει και γινεται σαν εκεινους τους διαδρομους σε κατι θριλερ..που τρεχεις τρεχειιιιις και ολο μακραινει.

 

Απορω οσοι εχετε φτασει 20+ παραγκον ποσο λιωσιμο ριχνετε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...