Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ xtrmsnpr

μπορείς όμως να αγοράσεις πολύ φτηνά αλλά συνάμα αρκετά δυνατά κίτρινα items από το ΑΗ ώστε τουλάχιστον στην αρχή που είσαι να αισθάνεσαι πιο ασφάλεια ....

ναι μόλις μαζέψω λίγα λεφτά ακόμα,γιατί τα έδωσα όλα στον blacksmith όπως είπα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

καποια νεα για το επομενο patch

http://us.battle.net..._Peek-9_13_2012

 

για να δούμε θα βάλουν xp bonus για κάθε extra άτομο στο party...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Απορω οσοι εχετε φτασει 20+ παραγκον ποσο λιωσιμο ριχνετε :)

Δεν θελει καθολου λιωσιμο για να εισαι 40+ αν εχεις καλο char και παιζεις τακτικα μερικα runs καθε μερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το gold παει φουντο η μου φαινεται ?! ανακαλυψα κατι (δεν εννοω καποιο αντικειμενο αλλα μια τακτικη ) που αν πιασει θα δωσει... ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ !!! :ph34r:

 

επιφυλασομαι για νεα συντομα...!!! το δοκιμαζω ηδη :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το gold παει φουντο η μου φαινεται ?! ανακαλυψα κατι (δεν εννοω καποιο αντικειμενο αλλα μια τακτικη ) που αν πιασει θα δωσει... ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ !!! :ph34r:

 

επιφυλασομαι για νεα συντομα...!!! το δοκιμαζω ηδη :devil:

 

για να το βρήκες λογικά και άλλοι το βρήκαν... άρα δώσε info στον λαό μήπως και δούμε άσπρη μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paulara για να φτιαχτεις και μονο θα σου πω οτι αμα πιασει τοτε θα δινει για καθε πωληση 1Μ gold περιπου 3,60 ευρω

αντι για 0,90 (-κρατησεις) που ειναι σημερα! και τα 3,60 καθαρο ποσο !!! μακαρι να παει καλα...

 

και οχι δεν το εχει ανακαλυψει πιστευω κανεις αυτο... επισης υπαρχει και μια εναλλακτικη θα δοκιμασω και αυτην.

 

αναλογως τα αποτελεσματα θα σας πω περισσοτερα... αμα πιασει θα πωληθει με πολυυυυυυ gold! μαζεψτε καλου κακου να εχω ετοιμους πελατες! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από εχθές έχω τόσα νεύρα με τον καργιό^*^%*$% που μου βούτηξε το lacuni στα 10 δευτερόλεπτα που άνετα θα του έσπαγα το κεφάλι εκείνη τη στιγμή.....lol

ok.....το ξέρω ότι έτσι ευτυχώς-δυστυχώς είναι το Bidαρισμα και σε όποιον αρέσει..

εμ, δεν υπάρχει περίπτωση άλλη φορά να ξαναμπλέξω με τα bids….

Μόνο με τα items που αναγράφουν το end offer τους.…

Ασ΄ πρόσεχα…….ρε, πούστη μου σε από 8.500 milπήγε 11.500 και δεν το πρόλαβα λόγω χρόνο….(το item το είχα bidαρι εγώ από την αρχή με 4 mil)….

Φρίκαρα εντελώς…….χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lvl 14 paragon και ενώ δεν έχει πέσει αντικείμενο που να αξίζει έστω και 1m ατο ΑΗ, πέφτει σήμερα legendary bow και είναι αυτό ...

screenshot20120914at538.png

 

ε δηλαδή να 'ουμ' ΦΑΚ ΓΙΟΥ!

Πήγα να το δώσω στο vendor και μου λέει "φιλαράκι, δεν το παίρνω! Τι να το κάνω; Θα μπω μέσα... Μόνο αμα με πληρώσεις το παίρνω..." οπότε και εγώ το κράτησα για τη DH που ΘΑ ανέβει κάποια στιγμή.

Αϊ σιχτίρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μλκιες στο ανάγνωσμα, ελπίζω να nerfάρουν αρκετά και το reflect dmg γιατί με το Shadow Power Gloom την βγάζαμε μια χαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ μας, για wiz τουλάχιστον, energy armor - me force armor rune ή prismatic armor rune είναι MUST για όλα τα builds εκτός και αν έχει 1κ res all unbuffed. Επίσης, για αρκετά builds, για τα πιο συχνά δηλαδή, το diamond skin + crustal shell είναι must, άρα τι να λέμε, αμέσως αμέσως 2 slot πιασμένα. Αν τώρα δεν τα λιώνεις όλα στο πέρασμά σου θες και ένα teleport για τις δύσκολες ώρες. 3 slot έτσι απλά.

Δεν είναι πολλά για defensive skills αλλά επειδή είναι πολύ καλύτερα από τα υπόλοιπα μετά αναγκάζεσαι να προσαρμόζεις το build σου πάνω σε αυτά και χάνεις και τα άλλα defensive που είναι πολύ cool (slow time κλπ) αλλά και άλλα cool offensive τα οποία δεν ταιριάζουν με τα υπόλοιπα.

 

Επίσης το reflect dmg είναι πρόβλημα αν δεν έχεις life steal της προκοπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...