Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ awake68.. σκέφτομαι να αλλάξω τα bracers και να πάρω τα Lacuni Prowlers όπου θα ανεβάσω και atack speed και movement speed που τα χρειάζομαι και τα δύο !! τι λες?? Αν και χρειάζονται 15-20 mil ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

yes, yes .....κάνω dealing από lacuni prowlers.....χεχε!

δυστυχώς έχασε ένα πολύ καλό κομμάτι με +78 int & 70 all resist και από τότε μου την έχει βαρέσει και αγοράζω items φτηνά και τα πουλάω περίπου στην διπλάσια τιμή......έχω 5-6 για πούλημα αυτή τη στιγμή από 3m έως 6m... περίπου! τα καλά με cc & all resist, δυστυχώς τα διαχειρίζονται κλίκες...από 20 m και πάνω....

 

@ GkAdam το items είναι super για εμένα (έχω κάνει αναφορά πριν από 4-5 σελ. για δαύτα) μην τσιμπάς στην παγίδα του cc ή του all resist .....πάρε ένα κομμάτι κάτι σαν και το δικό μου με 3-5 m το πολύ..(αν περιμένεις κι εσύ την ώρα που τα βάζουν ίσως βρείς και με 2m)...

και βρές από άλλα items to cc & all resist...... περιμένουν τα θύματα να τα βάλουν με 1m περίπου και τα πουλάνε...από 20m έως όσα γουστάρη ο καθένας τους......

 

http://eu.battle.net...4/hero/17060922

 

Υ.Γ : και ο δικός μου char είναι πάνω στις αλλαγές αυτή τη στιγμή..γι' αυτό λείπουν κάποια gems...αλλά και από gear γιατί μερικά είναι για τον πέουλα...lol

Επεξ/σία από awake68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επιτέλους, με το νέο patch δεν πρόκειται να πέφτουν items κάτω από lvl 58, (θα πήξουμε στα 58αρια)

 

κι από τα πιο σημαντικά

 

"Nephalem Valor stacks are now restored whenever a player rejoins the last multiplayer game he/she was disconnected from"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους, με το νέο patch δεν πρόκειται να πέφτουν items κάτω από lvl 58, (θα πήξουμε στα 58αρια)

 

κι από τα πιο σημαντικά

 

"Nephalem Valor stacks are now restored whenever a player rejoins the last multiplayer game he/she was disconnected from"

 

και ότι θα στακάρεις απο τα πάντα... event , boxes, shinny boxes, small boxes, packs, bosses, mini bosses, mini seven days με γέμιση σοκολάτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους, με το νέο patch δεν πρόκειται να πέφτουν items κάτω από lvl 58, (θα πήξουμε στα 58αρια)

 

κι από τα πιο σημαντικά

 

"Nephalem Valor stacks are now restored whenever a player rejoins the last multiplayer game he/she was disconnected from"

καλημέρα!

όντως το πιο σημαντικό γιατί υπάρχουν μέρες που με τσακίζει στα disconnects :( (όπως χθες π.χ. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδες τα "tank" skills που αποκτούν οι DH?

 

φοβερα? τρομερά? λένε ότι στο επόμενο πατς θα δώσουν και την αρκούδα από τον ζωολογικό κήπο που όταν την έχεις έξω θα αυξάνονται τα ρεσιστανσεις σου κατά άλλα 10% και θα έχει τσανς να σου πετάξουν χρυσά νομίσματα όπως θα χορεύει...

 

.... are you fucking kidding me blizzard?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο σου.... back to your cave troll....

 

@thresh, φαντάσου ότι κατακλύστηκαν τα φόρα από βαρβάρους και όλα τα τανκς του wow και όλων των mmo και ζητάνε τα ίδια tanking skills που θα πάρει ο dh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν μας τα κάνεις μια περιγραφή γτ είμαστε και στην δουλειά και δεν μπορώ να τα δω? :P

 

Skill Rune – Boar Companion

  • Boar Companion has been redesigned to be a more durable pet:
  • Has more durability than the Spider Companion
  • New attack: Single-target attack that hits for 38% weapon damage
  • Provides (155 @ 60) Life per second and a 15% bonus to all resistances for the Demon Hunter

Evasive Fire

  • Skill Rune – Shrapnel has been replaced with a new rune: "Hardened"
    • Hardened increases your Armor by 50% for 3 seconds and replaces the backflip

Perfectionist

  • Now also increases Life, Armor, and Resistances by 10%

με gloom? να βγάζεις reflect dmg? since when m8? με το ss και άμα... έλα πες... σε τι ρολλάρουμε?

 

εδώ βίασαν τον monk, 2/3 major passives του έφαγαν nerf και σκέφτονται να βιάσουν και το All In One Passive, πάνω να πουλήσω το gear όσο προλαβαίνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν νομίζω ότι το επηρεάζει αυτό, απλά κάποιες φορές που βαρούσες reflect dmg packs χωρίς SS & SP αν ήσουν τυχερός έκανες dodge...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...