Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Its ok έβγαλα το calamity μου, τα bis magefist για τον crusaderάκο και 5-6 souls οπότε άξιζαν μια χαρά τα t6 chest runs.

 

Kudos στον adhd (που πιστεύω είναι bot που απλά έχει και chat feature)

Εννοείται πως είναι bot, με ειδική ρύθμιση να κάνει identify >10 legendary κάθε φορά για να τρολάρει.

Greeneye έβαλα ασπίδα χθες για να κάνω core t6 runs και σε θυμήθηκα...Τα πρώτα 10 runs τα έκανα με δάκρυα στα μάτια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο ξαναπες το! Μονο εγώ μπορώ να ανακαλύψω τέτοιο πραγμα! Τωρα φαρμαρετε 10 ωρες να σας πεσει 1 legendary και αυτο η θα εχει χαλια στατς η απλα δε θα σας κανει!

Εγω το ειχα πει, πρεπει πλεον να πεφτουν περισσοτερα legendary αλλα το κυριοτερο πρεπει να πεφτει περισσοτερο gold.

Καλο ειναι καποιος που κανει καποιο καλο run να αμοιβεται με εκπληξεις απο gold! Ομοίως και legendary! p.x se kapoio shmeio na εχει κρυμμενα 5 legendary! Η να εχει καπου κρυμμενο ρε παιδι μου

καπου σε καθε πιστα ενα ποσό σε σάκο π.χ 10 Μ. Εκτος αν τα εχει ηδη το ROS και δεν το ξερω.

 

 

ενταξει , απλα εχεις καψει φλατζα...

 

 

Its ok έβγαλα το calamity μου, τα bis magefist για τον crusaderάκο και 5-6 souls οπότε άξιζαν μια χαρά τα t6 chest runs.

 

Kudos στον adhd (που πιστεύω είναι bot που απλά έχει και chat feature)

 

ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι το παιζεις για τα γουστα και αν σου κατσει legendary ολα καλα. Δεν το παιζεις γθα τα legendary και μονο για αυτα. Θεωρω ασκοπο σε καθε μου eun να μαζευα 5 legendary και 10Μ γιατι σε 5 μερες θα το ειχα κανει delete

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ξαναπες το! Μονο εγώ μπορώ να ανακαλύψω τέτοιο πραγμα! Τωρα φαρμαρετε 10 ωρες να σας πεσει 1 legendary και αυτο η θα εχει χαλια στατς η απλα δε θα σας κανει!

Εγω το ειχα πει, πρεπει πλεον να πεφτουν περισσοτερα legendary αλλα το κυριοτερο πρεπει να πεφτει περισσοτερο gold.

Καλο ειναι καποιος που κανει καποιο καλο run να αμοιβεται με εκπληξεις απο gold! Ομοίως και legendary! p.x se kapoio shmeio na εχει κρυμμενα 5 legendary! Η να εχει καπου κρυμμενο ρε παιδι μου

καπου σε καθε πιστα ενα ποσό σε σάκο π.χ 10 Μ. Εκτος αν τα εχει ηδη το ROS και δεν το ξερω.

bnRkxxz.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχχχχαχχαχχαχααχαχχχχαχχαχχαχααχαχχχχαχχαχχαχααχαχχχχαχχαχχαχααχαχχχχαχχαχχαχααχαχχχχαχχαχχαχααχαχχχχαχχαχχαχα

 

btw (άσχετο) χθες με έπιασε το hotfix ενώ farmara core of areat. 1 legendary / 10' στην αρχή και μετά 0 legendary στην 1 ώρα... fml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw δεν ξέρω εάν core run t6 > boundy run normals αλλά σε 4άδα όσον αφορά τα legendary / mats ανά ώρα... ΙΣΩΣ και να είναι καλύτερα τα νόρμαλς

rip chest runs, θα τα θυμομαστε για παντα..  :cry:  Nerf εφαγαν και buff στα rifts 25%, ημουν τυχερος μου εκατσε το danetta set και τα bracers (οταν σπας κατι παιρνεις short speed burst) και το εκανα απιστευτα γρηγορα το run, συνηθως παιζαμε 4αδα η οποια απλα περιμενε στο wp να δει αστερακι να παει να το μαζεψει.. :P Τα νουμερα που επιανε το group δεν θα τα φτασει ποτε τιποτα στο παιχνιδι για αυτο και το γρηγορο hotfix.

 

Ισως ειναι και καλυτερα γιατι πραγματικα δεν το παιζαμε το παιχνιδι αλλα δυστυχως δεν μπορεσα να βρω αυτα που θελω, μονο το marauder 4 piece set εβγαλα(3 αλλα παιρνω το 4 με το grandeur) και δεν ξερω καν αν ειναι upgrade θελει testing.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι το παιζεις για τα γουστα και αν σου κατσει legendary ολα καλα. Δεν το παιζεις γθα τα legendary και μονο για αυτα. Θεωρω ασκοπο σε καθε μου eun να μαζευα 5 legendary και 10Μ γιατι σε 5 μερες θα το ειχα κανει delete

δεν ειπα να εχει σε καθε run απλα να εχει καπου στο ασχετο ξερω γω 1/10 1/30 run να πετυχαινει καποιος κατι καλυτερο και μαζεμενο να δωσει ενα κινητρο ακομα!

ρε παιδια εχω απορια... ας πουμε οτι ενα Piece εχει +15% elemental damage kai oti ena allo exei +19% fire damage κτλ κτλ.

Συμφερει οπως εχει ηδη αναφερθει και ειναι λογικοτατο ολα τα κομματια να δινουν το ιδιο εξτρα π.χ ολα να δινουν + % σε elemental h fire h kati allo.

και ερωτω.

 

ΠΟΙΟ απο ολα εχει το μεγαλυτερο (συνολικο) ωστε να το προτιμησουμε? π.χ συμφερει το fire damage giati ας πουμε μελλοντικα φτανει το ξερω γω +250%  fire damage η αναλογα το elemental h kati allo? ποιο πρεπει να προτιμηθει? η ΟΛΑ ειναι ισοδυναμα και απλα ψαχνεις να βρεις ολα τα αναλογα pieces και διαλεγεις οτι θες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο το marauder 4 piece set εβγαλα(3 αλλα παιρνω το 4 με το grandeur) και δεν ξερω καν αν ειναι upgrade θελει testing.. :P

Trolling 1.01

Ισχύει αυτό για το bounty στο normal.

Split runs για τα bags και rifts t2 για general looting...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον blue post: 

 

To clarify: Horadric Caches can drop any type of Legendary (regular or Bounty-exclusive) EXCEPT those that require Torment difficulty on higher. As difficulty has no impact on Horadric Caches, this also includes the ability to drop Torment-only Legendaries. Kadala is similar, as she also cannot generate Torment-only Legendaries.

Only the gear from monsters, including Rift Guardians, is affected by Difficulty level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trolling 1.01

Ισχύει αυτό για το bounty στο normal.

Split runs για τα bags και rifts t2 για general looting...

 

Οχι αληθεια, επειδη αναγκαστικά εχω το chest δεν ειμαι καθολου σιγουρος οτι ειναι καλυτερο απο cindercoat atm.. :P Το θεμα με το normal ειναι οτι χανεις τα καλα set δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον blue post: 

 

To clarify: Horadric Caches can drop any type of Legendary (regular or Bounty-exclusive) EXCEPT those that require Torment difficulty on higher. As difficulty has no impact on Horadric Caches, this also includes the ability to drop Torment-only Legendaries. Kadala is similar, as she also cannot generate Torment-only Legendaries.

Only the gear from monsters, including Rift Guardians, is affected by Difficulty level.

 

Δε το καταλαβα; Αν τη τζαμποσακούλα την εχεις παρει απο Torment Rift παλι δε μπορει να ρολαρει Torment-only legendary;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το καταλαβα; Αν τη τζαμποσακούλα την εχεις παρει απο Torment Rift παλι δε μπορει να ρολαρει Torment-only legendary;

 

Όχι. Η τζαμποσακούλα δεν μπορεί να ρολλάρει Torment only legendaries (sets etc) απ όπου κι αν την έχεις πάρει.

 

Edit: Αν και διαβάζω στο Reddit ότι αρκετοί έχουν βρει set items level 70 σε T3-T6 horadric bags. Κάτι δεν πάει καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα να εχει σε καθε run απλα να εχει καπου στο ασχετο ξερω γω 1/10 1/30 run να πετυχαινει καποιος κατι καλυτερο και μαζεμενο να δωσει ενα κινητρο ακομα!

 

 

Goblin Rifts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Goblin Rifts.

μου ετυχε (10 μαζεμενα) και ειναι μια μαλακια γιατι στο τελος δε καταφερνεις να σκοτωσεις κανενα.

Όχι. Η τζαμποσακούλα δεν μπορεί να ρολλάρει Torment only legendaries (sets etc) απ όπου κι αν την έχεις πάρει.

 

Edit: Αν και διαβάζω στο Reddit ότι αρκετοί έχουν βρει set items level 70 σε T3-T6 horadric bags. Κάτι δεν πάει καλά..

μπορει να μην το ειχαν πατσαρει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...