Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα amulet που μου δινει ενα treasure ghost και λεει οτι μαζευει 15 νορμαλ αντικειμενα και μου πεταει ενα rare. Εχω μαζεψει πολυ παραπανω και δε μου εχει πεταξει τιποτα.. Μηπως το βαζει απευθειας στο inventory;

 

Επισης ποιος ο λογος να υπαρχουν μη αναγνωρισμενα αντικειμενα, απο την στιγμη που αναγνωριζονται με το που πατησεις δεξι κλικ πανω τους;

 

Τελικα αξιζει να γινονται ρεσετ τα quests ή οχι; Λεει οτι ξαναπαιρνεις τα αρχικα rewards. Δλδ τι εννοει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω ενα amulet που μου δινει ενα treasure ghost και λεει οτι μαζευει 15 νορμαλ αντικειμενα και μου πεταει ενα rare. Εχω μαζεψει πολυ παραπανω και δε μου εχει πεταξει τιποτα.. Μηπως το βαζει απευθειας στο inventory;

 

Επισης ποιος ο λογος να υπαρχουν μη αναγνωρισμενα αντικειμενα, απο την στιγμη που αναγνωριζονται με το που πατησεις δεξι κλικ πανω τους;

 

Τελικα αξιζει να γινονται ρεσετ τα quests ή οχι; Λεει οτι ξαναπαιρνεις τα αρχικα rewards. Δλδ τι εννοει;

 

Για το puzzle ring θα μιλάς, το οποίο κατά πάσα πιθανότητα σου έχει πετάξει το κίτρινο και δεν το πήρες χαμπάρι. Γενικά είναι πολύ μέτριο item.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το puzzle ring θα μιλάς, το οποίο κατά πάσα πιθανότητα σου έχει πετάξει το κίτρινο και δεν το πήρες χαμπάρι. Γενικά είναι πολύ μέτριο item.

Και μέτριο και δεν λειτουργεί στον follower :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης αν χρειάζεσαι τα άσπρα για ματς στα παίρνει το goblin :D αλλά γενικά δεν αξίζει.

 

Μόλις ανακάλυψα με demon hunter το permavault με το σετάκι danetta, όχι οτι παω πάνω απο Τ1 αλλά έχει πολύ πλάκα, σε χρόνο μπαμ μπαμ φτάνει όπου θέλει ο δαιμονικός κυνηγός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω αρκετες μερες το permavault, ειναι υποτιμημένο και σαν dps παντως γιατι κανει και permastun και νομιζω μπορει να συνδυαστεί με strongarm bracers αποτελεσματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για diablo 3 + ros η καλυτερη τιμή που βρήκα αυτή τη στιγμή ειναι περίπου στα 50 euro
να υποθέσω δεν υπάρχει κάπου χαμηλοτερα
ήμουν έτοιμος να το πάρω αλλα χάλασε το router και έμεινα με 25 για "διασκέδαση" μέχρι νεοτέρας και έχω μαμηθεί στα έξοδα αυτό το μήνα , οπότε δεν μπορώ να κόψω απο πουθενά για να τα πάρω κ τα δυο.
μπορώ να πάρω βέβαια το diablo 3 κ να το τρέξω μέχρι να έχω τα φράγκα αλλα αξίζει να κάνω κάτι τέτοιο ? ή αξίζει να τα πάρω μαζι ?
τα drops θα ειναι κομπλέ στο vanilla ή θέλει το ros για να δω διαφορά ? (κάποιο καινούριο mod κλπ , δεν έχω ενημερωθεί για τις αλλαγές με τα game mods κ θέλω να τις δω ingame καλύτερα).

δώστε τα φώτα σας , γιατι θα είμαι ταβλα στο κρεβάτι για 1-2 εβδομάδες και ειναι καλή ευκαιρία για λιώσιμο. Μετά δεν θα έχω τόσο ελευθερο χρόνο , με δουλειά + προπονήσεις άντε να μου μένουν 2 -3 ώρες τη μέρα ελευθερες. Αρα σκέφτηκα να λιώσω τώρα 4-5 chars να τα levelάρω και αργότερα που δε θα έχω χρόνο να ασχοληθώ με το farming.

Πρέπει να παραδεχθώ οτι πουλώντας το account μου έκανα μεγάλη μαλακία xD!!!
δεν ξανακάνω κάτι τέτοιο , no way.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...