Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είπες πιο πάνω ότι πούλησες το account σου?

Αγόρασα cd key. Σε αυτό το account που ρώταγα αν ειναι μέλη του inso είχα το hearthstone μόνο και τώρα έχω και το d3

 

--------------------------------

 

τελικά μετά απο πολλές προσπάθειες έκανε install κάποιο μέρος απ το dvd και θέλει αλλα 10gb

 ειναι 2-3 εκατοστά απ το "playble" όταν φτάσει εκεί θα μπορώ να παίξω ? η να το αφήσω καλύτερα να κατέβει όλο κ να παίξω αυριο ?

 

Απλά έχω μια απορία κ αν μπορεί κάποιος να το εξηγήσει λίγο

 

builds για vanilla που κοιτάμε ? να δω τα παλιά ? ή έχει αλλάξει κάτι ?

με δυο λόγια αν δεν έχεις ros ειναι όλα ίδια ?

btw σε κανα 2 εβδομάδες θα τσιμπήσω και ros B)

 

και κάτι τελευταίο . Είχα πει τότε οτι το d3 στις κονσόλες ειναι ωραίο κλπ αλλα τελικά ΔΕΝ

ούτε που πλησιάζει . Επαιξα δεν έπαιξα 2-3 μέρες στο 360.

 

pc και πάλι pc

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

add me nicoc89#2782

τώρα έγραψε playble , θέλει 9 gb ακόμα
κάτσε να μπω να δω αν όντως ειναι playble ή κατεβάζει το game και lagάρει το συμπαν
αλλιώς θα μπω σίγουρα αυριο μεσημέρι που θα έχω γυρίσει απο κάτι εξετάσεις που έχω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει αλλάξει η κάμερα του παιχνιδιού η το UI? κάτι μου φαίνεται διαφορετικό
Μπορεί να ειναι και η ιδέα μου γιατι έχω πολύ καιρό να παίξω.
Πάντως ότι βλέπω ειναι θετικό , πόρωση ! μακάρι να το είχαν κάνει release έτσι απ την αρχή !!

ο barbarian μετράει ακόμα ή έγινε χώμα ? επαίζα όλα τα classes και μου αρεσαν, τι προτείνεται για πρώτο τώρα? για να πω την αλήθεια wiz δεν ειχα πολυπαίξει

edit :

έκανα wiz .
νιώθω λες και παλιότερα έπαιζα beta!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • All Town hubs have had the placement of the Nephalem Rift Obelisk, Orek, and Kadala adjusted to help reduce the chance of accidental clicking   -- το πηρανε γραμμη οτι τα μισα rifts ανοιγαν απο λαθος :)

  • The Blacksmith's Belongings box in Act I no longer has collision  -- ποσες φορες ειχα μαγκωσει στο γαμωκουτο....

  • Level 70 crafted sets no longer require Flawless Royal gems and instead now require Marquise gems  --- αμην

  • Malthael is now much more afraid, and will more consistently drop the Reaper's Fear Legendary crafting material -- α μ η ν 

  • Damage from ghosts with the Soul Siphon ability has been reduced -- ειχε καταντησει αηδια .. 2-3 φαντασματα αμα σε πιανανε λες και σε βαραγε ο μαλθ ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειναι η ιδέα μου ή σημερα μεχρι τις 5 το απογευμα ειχε 29,99€ το expansion σε πλαισιο και το βραδυ εγινε 39,99€ σε ολες τις μεγάλες αλυσιδες καταστημάτων;

 

Μεχρι και στα σκρουτζομάγαζα ανεβηκε στα 2-3 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nicoc  μην παίξεις πριν τελειώσει το update άστο να γεμίσει τελείως γιατί κάνει update και όταν είσαι ingame και κατά 80% θα κολλάς άπειρα.

 

@aris Πάντα 40 ευρώ είχε και 32 σε σκρουτζομάγαζο δεν πρόσεξα κάτι διαφορετικό χθες(το πήρε και ένας φίλος χθες 40 πλαίσιο το πρωί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι είναι αυτοί ρε;

Νερφάρανε τους wizards που κατά παραδοχή της bliz είχαν θέμα 2 skills (άρα βασικά δεν είναι nerf) και επειδή ξεκλείδωσαν το critical damage >50% στα pets έχει γίνει χαμός...Μάλλον bug είναι, αλλά πρέπει να είδα κάτι wizards στο Σύνταγμα πλακάτ που διαμαρτύρονταν...

Να μη δούμε λίγο dps κι εμείς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ότι χάρηκα με τον frost wiz μου... Τες πα, DH και τα μυαλά στα κάγκελα πάλι μου φαίνεται, αλλά από την άλλη 66lvl ο WD επειδή περίμενα το buff αλλά δεν το περίμενα τόσο δυνατό. Pets everywhere! Από την άλλη δε μου αρέσει το gameplay style του, τες πα θα δούμε.

 

Insta-self-kill ο Crusader λέει από δικό του skill, γαμώ τα bugs :D

 

A! και τρελό nerf στις normal σακούλες από bounties 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...