Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

From Reddit:

 

Rift New Legendary drop rates

Torment 1: 1.151 * 2 = 2.30 or 230% bonus to Legendary Drops

Torment 2: 1.152 * 2 = 2.64 or 264% bonus to Legendary Drops

Torment 3: 1.153 * 2 = 3.04 or 304% bonus to Legendary Drops

Torment 4: 1.154 * 2 = 3.49 or 349% bonus to Legendary Drops

Torment 5: 1.155 * 2 = 4.02 or 402% bonus to Legendary Drops

Torment 6: 1.156 * 2 = 4.62 or 462% bonus to Legendary Drops

 

 

Το 1.151 που λέει στο T1 είναι το base chance το οποίο γίνεται multiplied με το 2 που λέει δίπλα και είναι το 100% bonus chance που έβαλαν χτες ενώ το 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εχουνε πεσει τα δοντια απο την πρεζα του reroll.

 

εχει πεσει η attached danetta σχεδον απο την 1η μερα του expansion. Μετα απο περιπου 70 rerolls (αφου τα 30 πρωτα ειχαν bug και rollαραν μονο hatred regen - μετα το εφτιαξαν) δεν λεει να κατσει η τρυπα με τιποτα. Πλεον το επομενο reroll εχει 1.300.000. εσεις τι θα κανατε στη θεση μου. σχεδον ο,τι καφε βρισκω σπαει για να ρολλαριστει η ντανετα με τρυπα :( θα βαλω τα κλαμματα.

post-39252-0-57780700-1397120022_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους καταφερα να μπω .... Ξεκινησε να κανει το update 1 των Windows 8.1 εκανε επανεκινηση στο backround Που πεταξε μυνημα αλλα εγω επαιζα diablo Και δεν το ειδα και μετα μεχρι τις 2 εκανε update ..........και ελεγε μην κλεισετε τον υπολογιστη σας . Τελικα επειδή νυσταξα 2 η ωρα τον εκλεισα και ειπα δεν γαμιεται το πολύ πολύ format αυριο . Τελικα σημερα μπηκε στα windows μετα από 1 ωρα update ακομα.......όλα δειχνουν καλα . Βουταω μπας και παιξω λιγο .....Με τα κολο windows ....με το που θα βρω δουλεια θα παω να παρω ένα Mac να τελιωνω με αυτό το πραγμα κάθε τρεις και λιγο . Σορρυ μπηχτη και λαλανι !!!

 

Snolly 1.300.000 εχει τωρα το reroll ... Ποσα ακομα εχεις δωσει αδερφε μεχρι τωρα ?!?!?!?!? Κανε αλλα 3 reroll αν αντεχεις οικονομικα και αν παλι δεν κατσει γαμησε το παιξε χωρις..... θα μεινεις αφραγκος !!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

From Reddit:

 

Rift New Legendary drop rates

Torment 1: 1.151 * 2 = 2.30 or 230% bonus to Legendary Drops

Torment 2: 1.152 * 2 = 2.64 or 264% bonus to Legendary Drops

Torment 3: 1.153 * 2 = 3.04 or 304% bonus to Legendary Drops

Torment 4: 1.154 * 2 = 3.49 or 349% bonus to Legendary Drops

Torment 5: 1.155 * 2 = 4.02 or 402% bonus to Legendary Drops

Torment 6: 1.156 * 2 = 4.62 or 462% bonus to Legendary Drops

 

 

Το 1.151 που λέει στο T1 είναι το base chance το οποίο γίνεται multiplied με το 2 που λέει δίπλα και είναι το 100% bonus chance που έβαλαν χτες ενώ το 

@@δια εχθες 2 ωρες επαιζα στο τ4 και μια κλανιτσα ring επεσε και εφαγε salvage η ρουφιανα η kadala ακομα δεν λεει να μου κανει ποδαρικο με leg μετα απο 4000 shards!!!! 

 

ειμαι πλεον σιγουρος οτι αναλογα την ωρα που παιζεις ειναι το drop rate... σηκωνομαι πρωι πρωι και σε λιγα λεπτα πεφτουν dropares και το βραδυ τζιφος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επιτελους καταφερα να μπω .... Ξεκινησε να κανει το update 1 των Windows 8.1 εκανε επανεκινηση στο backround Που πεταξε μυνημα αλλα εγω επαιζα diablo Και δεν το ειδα και μετα μεχρι τις 2 εκανε update ..........και ελεγε μην κλεισετε τον υπολογιστη σας . Τελικα επειδή νυσταξα 2 η ωρα τον εκλεισα και ειπα δεν γαμιεται το πολύ πολύ format αυριο . Τελικα σημερα μπηκε στα windows μετα από 1 ωρα update ακομα.......όλα δειχνουν καλα . Βουταω μπας και παιξω λιγο .....Με τα κολο windows ....με το που θα βρω δουλεια θα παω να παρω ένα Mac να τελιωνω με αυτό το πραγμα κάθε τρεις και λιγο . Σορρυ μπηχτη και λαλανι !!!

 

Snolly 1.300.000 εχει τωρα το reroll ... Ποσα ακομα εχεις δωσει αδερφε μεχρι τωρα ?!?!?!?!? Κανε αλλα 3 reroll αν αντεχεις οικονομικα και αν παλι δεν κατσει γαμησε το παιξε χωρις..... θα μεινεις αφραγκος !!!!!!!!!!!

μπες ρε noobά στα windows update settings κι άλλαξε την επιλογή για τα update, απλά να checkάρει και να μην κατεβάζει/installάρει κάτι, να πρέπει να τα επιλέγεις manually δλδ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@@δια εχθες 2 ωρες επαιζα στο τ4 και μια κλανιτσα ring επεσε και εφαγε salvage η ρουφιανα η kadala ακομα δεν λεει να μου κανει ποδαρικο με leg μετα απο 4000 shards!!!! 

 

ειμαι πλεον σιγουρος οτι αναλογα την ωρα που παιζεις ειναι το drop rate... σηκωνομαι πρωι πρωι και σε λιγα λεπτα πεφτουν dropares και το βραδυ τζιφος....

 

Χτες δεν είχε μπει το hotfix, σήμερα τα ξημερώματα μπήκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά λίγο help
βρήκα cd key του ros αλλα ειναι russian region
θα δουλεψει αν το πάρω? ειναι 10 euro κάτω η τιμή σε σχέση με το eu αλλα λέει release date 15-4-2014 και λέει pre-order
τι παίζει με αυτό ? θα το πάρω κ θα μου το ξεκλειδώσει στις 15 ??......... γιατι αμα ειναι έτσι @@ ......

https://www.g2a.com/diablo-3-reaper-of-souls-cd-key-preorder-ru.html?___store=english&___currency=EUR&adid=CDKEYWATCH&id=32

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Snolly 1.300.000 εχει τωρα το reroll ... Ποσα ακομα εχεις δωσει αδερφε μεχρι τωρα ?!?!?!?!? Κανε αλλα 3 reroll αν αντεχεις οικονομικα και αν παλι δεν κατσει γαμησε το παιξε χωρις..... θα μεινεις αφραγκος !!!!!!!!!!!

 

εχω χαλασει γυρω στα 30 μυρια και εχω αλλα 95.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κανω γιατι το ξεχναω συνεχεια thresh και οταν το θυμαμαι ξανει 1821 updates..... Ενα run σημερα 5 quest + rift .... Tor1 . Αποτελεσμα; 2 legendary 2 πρασινα βιβλια που μαλιστα επεσαν απο το ιδιο goblin και 1 legendary βιβλιο..... Οχι και ασχημα για 1 full run ουσιαστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...