Προς το περιεχόμενο

Η Πυθία .... online


free@last

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η πρωθιέρεια του Θεού Απόλλωνα του Μαντείου των Δελφών στις μέρες μας έχει μετατραπεί σε web site με πολύ απροσδόκητες δυνατότητες. Σύμφωνα με τον μύθο οι διφορούμενες απαντήσεις της διαμορφώνονταν από αναθυμιάσεις διαφόρων ψυχοτροπικών βοτάνων.

 

Η σύγχρονη Πυθία δεν διαφέρει πολύ, ρωτώντας την κάτι θα λάβετε πραγματικά "καμένες" απαντήσεις!

 

Για πολλούς ο δικτυακός τόπος Pythiaonline.com λειτουργεί μέσω ανθρώπινων απαντήσεων και όχι μέσω αλγόριθμου ή bots. Αυτό φαίνεται να ενισχύεται από την καθυστέρηση λήψης απάντησης ενώ στην ίδια ερώτηση σε άλλη χρονική στιγμή μπορεί να λάβετε διαφορετική απάντηση.

 

Εκπλαγείτε με τους χρησμούς της, ρωτώντας την Πυθία των ημερών μας κάνοντας κλικ εδώ. Aν δεν σας φοβίζει η απάντηση, δοκιμάστε να πληκτρολογήσετε τον αριθμό του κινητού σας...

 

 

http://www.faethon.net/home/p2_articleid/313

 

:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην τρελαθουμε παιδια. ανθρωπος 100% ειναι. δεν μπορω να καταλαβω ποσο καμενος μπορει να ειναι καποιος για να καθεται και να απανταει σε οτι βλακεια ρωταει ο καθενας :P

ελεος πια αλλη δουλεια δεν εχει? κερδιζει κατι βασικα??

ειναι τελειως χαζο παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως όταν την/τον ρώτησα πόσο καμμενος μπορεί να είναι για να κάθεται να απανταει σε καθε βλακεια μου απαντησε ''οσο καμμενος είσαι κι εσυ που ρωτάς'' αρα το βούλωσα:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που της μιλουσα στις 5 το βραδυ και της ειπα ποσο καμμενος μπορει να εισαι για να καθεσαι να απαντας στην καθε παπα*** του καθε ενος μου ειπε μην σε κραταμε και ολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...