Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

μιλκο και λουκανικοπιτα το πρωινο του πρωταθλητη

 

Το καλύτερο καθαρκτικό... ;)

 

Φώτη, μόλις γύρισα από την πρωινή βόλτα με τα κορίτσια μου στο Cosmos (η γυναίκα ακόμα δουλεύει), σε λίγο προπόνηση και το απόγευμα θα πάμε θάλασσα. Κα-λο-καί-ρι, ο,ο,ο,ο!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν τσιμπας ενα λιποδιαλυτη ελαφρυ να σε βοηθησει με τις λιγουρες?Δεν βγαινει διαιτα χωρις λιποδιαλυτη κατ εμε εγω δεν μπορω με τιποτα

θυρεοειδοπάθεια .... Χ σε λιποδιαλύτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και λιποδιαλυτες δεν επηρεαζουν στο παραμικρο τον θυροειδη δεν εχουν καν διεγερτικα κτλ.π.χ. ενας που εχω προτεινει σε πολλες γυναικες


Θα κοιτας αυτην εδω καθε φορα που θες να φας καποια μαλακια και θα βαζεις στοπ.Ιδανικο σωμα για γυναικα

post-337211-0-95768300-1434369745_thumb.gif

post-337211-0-73191400-1434370078_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και λιποδιαλυτες δεν επηρεαζουν στο παραμικρο τον θυροειδη δεν εχουν καν διεγερτικα κτλ.π.χ. ενας που εχω προτεινει σε πολλες γυναικες

Θα κοιτας αυτην εδω καθε φορα που θες να φας καποια μαλακια και θα βαζεις στοπ.Ιδανικο σωμα για γυναικα

Μάνο, αυτή δεν έχει καθόλου μυικότητα... 

Αυτοσφαλιαρίζομαι όταν θέλω να φάω σαβούρα. Ο coach μου είπε ακόμα να περιμένω, αφού καθαρίζω και δεν έχω κολλήσει δεν χρειάζομαι κάτι (προς το παρόν). και το κλασικό, θα φτύσεις αίμα σκουλίκι αφού θες να μεγαλώσεις. Μαμημένα οιστρογόνα απάντησα από μέσα μου. 

50.8 κιλά είμαι από 51.4 προ 3βδομάδων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάνο, αυτή δεν έχει καθόλου μυικότητα...

 

 

Τι να την κάνεις την τρελή μυικότητα στη γυναίκα ρε συ Δήμητρα?

Ποτε κανένας άνδρας δεν θα ζητήσει από το αντίθετο φίλο να είναι τούμπανο όπως ο ίδιος. Ενα σώμα σαν το παραπάνω ναι είναι το ιδανικό για μια γυναίκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω εγω τι κανω οταν θελω να κοψω την σαβουρα.Απλα δεν αγκιζω το παραμικρο δεν κανω ουτε τσιτ μερα και μαλακιες

 για να ξεχασει ο εγκεφαλος μου τις γευσεις.Αμα τις ξεχασεις δεν θα σου λειπει.Αμα τσιμπας γενικα δεν προκειτε να τα καταφερεις.Καλα τα οιστρογονα ειναι καταστροφη το χω δει στην πραξη.Ε οποτε πας για ανασυσταση σωματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να την κάνεις την τρελή μυικότητα στη γυναίκα ρε συ Δήμητρα?

Ποτε κανένας άνδρας δεν θα ζητήσει από το αντίθετο φίλο να είναι τούμπανο όπως ο ίδιος. Ενα σώμα σαν το παραπάνω ναι είναι το ιδανικό για μια γυναίκα.

για μένα το κάνω και για κανέναν άνδρα, όποιος γουστάρει έχει καλώς ειδάλλως άντε γεια. 

δεν γουστάρω απλά να είμαι αδύνατη, το έχω τώρα δεν μου αρέσει. θέλω να μεγαλώσω μυικά.

Θα σου πω εγω τι κανω οταν θελω να κοψω την σαβουρα.Απλα δεν αγκιζω το παραμικρο δεν κανω ουτε τσιτ μερα και μαλακιες

 για να ξεχασει ο εγκεφαλος μου τις γευσεις.Αμα τις ξεχασεις δεν θα σου λειπει.Αμα τσιμπας γενικα δεν προκειτε να τα καταφερεις.Καλα τα οιστρογονα ειναι καταστροφη το χω δει στην πραξη.Ε οποτε πας για ανασυσταση σωματος.

έχω να κάνω τσιτ από 18.4 ένα burger και γλυκό από την Κυριακή του Πάσχα. 

ναι με recomp είμαι, απλά τώρα είπα να ρίξω υδατάνθρακα να κάνω ένα mini καθάρισμα και σιγά σιγά θα αυξάνω έως ότου ξανά κόψω για κάνα μήνα. Από Σεπτέμβρη σταθερές θερμίδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...