Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

θα σκέφτομαι οτι η θάλασσα είναι γεμάτη καρχαρίες για να μην σκάω πολύ χαχαχαχαχχαα

σήμερα κάναν δυο πιτσιρίκια κολατσιό κάπου στα μέρη σου , σωστα ?

http://www.newsbomb.gr/bomb-tv/diethnh/story/596730/karxarias-katasparaxe-dyo-efivoys

 

Yeap, αφου πριν 4 μερες εμφανιστηκε ενας Tiger Shark εκει κοντα…..

 

http://www.wect.com/story/29295892/12-foot-tiger-shark-pings-in-cape-fear-river-near-kure-beach

 

Γενικα παιζει πολυ εδω περα….  

 

Η California (Venice beach κλπ ) ειναι απο την αλλη πλευρα. West Coast

Αυτο δεν ειναι ;;

 

http://m.youtube.com/watch?v=arl8fXmbiLg

 

Υeap, Muscle beach gym…..  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε στο λεει ευθευως εδω ο σπονσορας του λεγοταν mutant nutrition.Εκει ειναι ενας απο τους πολλους εχει χειροτερα νταμαρια απο αυτον.Το αγωνιστικο επιπεδο της ελλαδος ειναι οι ερασιτεχνες της καλιφορνια οπως ειμαστε εμεις πχ χωρις καμια δοση υπερβολης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις τι παω στους αμερικανους οτι θα τα βρεις ολα, ακομα κι αυτο το γυμναστηριο στην παραλια, εδω οι ελληναρες θα το εκραζαν αν υπηρχε, θα το κατεστρεφαν, μπορει να το εκμεταλλευοταν καποιος ετσι, κι αν.πηγαινες να κανεις θα σε κοιτουσαν με μισο ματι.

 

Εκει τον αθλητισμο δεν το χουννστο περιθωριο,.εδω ουτε στα σχολεια θελουν να τον βγαλουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας εδω θα πεφτανε μαπες γιατι θα περναγε ο καθε κομπλεξικος να παει να για μπανιο και και θα κανε κανα μορφασμο θα ριχνε κανα σχολιακι και θα του χωνα την μουρη στην αμμο.Αλλοι θα του κανανε χειροτερα.Τι ψαχνεις να βρεις εκει ειναι η μεκα εκει ξεκινησε ολο το θεμα καμια σχεση.Εδω ο πολυς κοσμος μισει και τον αθλητισμο και τα βαρη και τα παντα αστο η δε πολιτεια ακομα χειροτερα.Σαπιοι ελληναρες του φραπε και του κομπλεξ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το χω πει και στην κοπελα μου αυτο..

 

Να καταλαβω η γυναικα μετα την εγκυμονυνη να χαλασει λιγο, αλλα ο αντρας δεν εχει καμια δικαιολογια,.δεν ειπα.εγω να ναι φετες, αλλα να ναι περιποιημενος, βλεπω μερικους να φορανε πουκαμισο, απορρω το κουμπι πως δεν πεταγεται να βγαλει κανενα ματι..

 

Εδω ο ελληνας ο ανετος κοροιδευει τον αλλον που μοχθει γενικα

Οποιον κι να δουν ή θα παιρνει φαρμακα αν εχει καλο σωμα, αν εχει λεφτα στανταρ εκλεψε, πουλαει ναρκωτικα κλπ..

 

Γενικα ημαστε πολυ κακοι μεταξυ μας...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σκόνη ισοτονικού ποτού με υδατάνθρακες vfm παίζει? Γιατί μετά τη δουλειά, το γυμναστήριο (πάμε μωρή άρση βαρών) θέλω κάτι να κουβαλάω χωρίς να χαλάει και να το πιώ στην προπόνηση (6 ώρα ξύπνημα, straight για προπόνηση στις 8 ε κάπου κλατάρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι εμενα δεν με νοιαζει αν ο αλλος ειναι με κοιλιες σαπιος και οτι αλλο με νοιαζει να μην ασχοληθει μαζι μου οπως βαριεμαι να ασχοληθω και εγω μαζι του.Οτι θα το πεταξει το φαρμακι του θα το πεταξει οταν ομως του λες στην μουρη οτι περνεις φαρμακο δεν εχει να σου πει κατι τι να σου πει.Δεν μου χει τυχει και κανενας τα τελευταια χρονια βασικα παλια οταν ημουν μικρος μου πεταγανε κατι σποντες οταν ομως γυριζε το ματι μου και καταλαβαιναν οτι σκαλωσα το γυρναγανε στην πλακιτσα ασε τα ξερω τα γιδια πολυ καλα.Ολοι ειναι χαζοι εκτος απο εμας ολοι ειναι αχρηστοι εκτος απο εμας και απεκτησαν λεφτα απο τυχη η απο τον πατερα τους τα ξερεις η ελληνικη νοοτροπια φταινε ολοι για ολα εκτος απο εμας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το χω πει και στην κοπελα μου αυτο..

 

Να καταλαβω η γυναικα μετα την εγκυμονυνη να χαλασει λιγο, αλλα ο αντρας δεν εχει καμια δικαιολογια,.δεν ειπα.εγω να ναι φετες, αλλα να ναι περιποιημενος, βλεπω μερικους να φορανε πουκαμισο, απορρω το κουμπι πως δεν πεταγεται να βγαλει κανενα ματι..

 

Εδω ο ελληνας ο ανετος κοροιδευει τον αλλον που μοχθει γενικα

Οποιον κι να δουν ή θα παιρνει φαρμακα αν εχει καλο σωμα, αν εχει λεφτα στανταρ εκλεψε, πουλαει ναρκωτικα κλπ..

 

Γενικα ημαστε πολυ κακοι μεταξυ μας...

ναι γιατι αυτοί που σχολιάζουν συνήθως άλλους για χρήση ουσιών έχουν ιδέα , πέρα απο αυτά που διάβασαν στο internet , που πολλές φορές είναι και ηλιθιότητες.

 

Σε βλέπει ο άλλος μετά απο χρόνια και σου λέει "φυσικός?"

-όχι ρε μπάμια , αφύσικος όσο δε πάει 

και παρεξηγούνται 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...