Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καμιά βδομάδα ταπεράκι με 6-7 ασπράδια στην δουλειά. Τώρα τα βλέπω και βγάζω σπυριά. Πως μπορείτε ρε σεις ;

Αμ το μπρόκολο του άλλου εξωγήινου του Μaus; Αρρώστιαααα...

Βρώμη με το ζόρι και αυτή, ανακατευτή με ένα σκασμό σκατολοίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά βδομάδα ταπεράκι με 6-7 ασπράδια στην δουλειά. Τώρα τα βλέπω και βγάζω σπυριά. Πως μπορείτε ρε σεις ;

Αμ το μπρόκολο του άλλου εξωγήινου του Μaus; Αρρώστιαααα...

Βρώμη με το ζόρι και αυτή, ανακατευτή με ένα σκασμό σκατολοίδια.

 

 

πλέον με τα αυγά εγώ δεν μασάω τα καταπίνω, τα κάνω ομελέτα. δεν μασάω μια..

τα μπρόκολα ανέκαθεν μαρεσανε.. :P

 

μονο η βρώμη δεν μαρεσει εμένα αλλά τρώω κάνα 50-60γραμμαρια τη μέρα

 

κουτάλι έτσι όπως είναι και γκλούπ γάλα και κατεβαίνει χωρίς να το καταλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά βδομάδα ταπεράκι με 6-7 ασπράδια στην δουλειά. Τώρα τα βλέπω και βγάζω σπυριά. Πως μπορείτε ρε σεις ;

Αμ το μπρόκολο του άλλου εξωγήινου του Μaus; Αρρώστιαααα...

Βρώμη με το ζόρι και αυτή, ανακατευτή με ένα σκασμό σκατολοίδια.

Ρε συ οταν λες ασπραδια πως τα κανεις ?

Τηγανητα στο αντικολητικο που τα τρωω εγω 6-7  στις 10¨30  το πρωι και 150 γρ καστανο ρυζι  μια χαρα τρωγονται  ειδικα αν εισαι σε διατροφη που πεφτει πεινα .

Καλα μπροκολα και βρωμες δεν τα αγγιζω καν ,στις αρχες ακουγα που ελεγαν ολοι βρωμη και τετοια για πρωι ,ουτε καν ρε εμετος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα το αγαπημένο μου με τα αυγά στο αντικολλητικό είναι όταν σπάω τον κρόκο και το πασαλείφω πάνω στο άσπρο, yummy φάση 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα το αγαπημένο μου με τα αυγά στο αντικολλητικό είναι όταν σπάω τον κρόκο και το πασαλείφω πάνω στο άσπρο, yummy φάση 

 

ε καλααα τι κροκος?  Εδω λεμε σκετα  τα ασπραδια αλλιως ξερω και εγω να τα φαω με τον κροκο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλααα τι κροκος?  Εδω λεμε σκετα  τα ασπραδια αλλιως ξερω και εγω να τα φαω με τον κροκο .

μια χαρά είναι και χωρίς τον κρόκο

 

εκείνο που δεν τρώγεται εύκολα είναι το γιαούρτι....βάζω τόνο κανέλα και γλυκαντικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καστανό ρύζι ok μια κατσαρόλα τρώω άνετα.

Τα αυγά βραστά σε ταπεράκι μόνο τα ασπράδια. Θα δοκιμάσω στο τηγάνι να βάζω την χλαπάτσα στο τάπερ.

Από ολα αυτά τα πρωτεϊνούχα υγιηνά το μόνο που γουστάρω είναι το φιλέτο κοτόπουλο στο γκριλ.

Το κόβω κυβάκια και τα ανακατεύω με μουστάρδα. Έχω το μπώλ κάτω από το γραφείο και σιγά-σιγά τσιμπάω και από ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκετη κοτα σε κυβακια, γτ?

Αφού είπα για την δουλειά . Στα κρυφά . Τα κιβάκια βολεύουν. Σαν γαριδάκια ένα πράμα

Σήμερα όμως το βράδυ θα βγει γαμάτα με νοστιμιά

post-68421-0-90171700-1486494107_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκείνο που δεν τρώγεται εύκολα είναι το γιαούρτι....βάζω τόνο κανέλα και γλυκαντικό 

 

Μια χαρά είναι το γιαουρτάκι, έχει και σχετικά υψηλή ποσότητα πρωτεϊνης σε σχέση με θερμίδες κλπ (πόσο είναι ίδιας αξίας με αυγά, κρέας δεν ξέρω).

 

Αυτό που δεν τρώγεται είναι ο τόνος, μόνο σε στιγμές πείνας! Και είναι και ακριβός ο άτιμος. Τον προτιμάτε εσείς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καστανό ρύζι ok μια κατσαρόλα τρώω άνετα.

Τα αυγά βραστά σε ταπεράκι μόνο τα ασπράδια. Θα δοκιμάσω στο τηγάνι να βάζω την χλαπάτσα στο τάπερ.

Από ολα αυτά τα πρωτεϊνούχα υγιηνά το μόνο που γουστάρω είναι το φιλέτο κοτόπουλο στο γκριλ.

Το κόβω κυβάκια και τα ανακατεύω με μουστάρδα. Έχω το μπώλ κάτω από το γραφείο και σιγά-σιγά τσιμπάω και από ένα.

 

 

ρε συ εγώ τρώω κάθε μερα 6 αυγά με 1 κρόκο, τα κάνω ομελέτα, καθόλου χλαπάτσα. μήπως δεν τα κάνεις σωστά; 

τα κόβω κομμάτια μετά και τα τρώω ανετότατα ρίχνω ριγανούλα αλατάκι πιπεράκι και κατευαίνουν ευχάριστα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...