Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλησπέρα, έχει πετύχει κανένας πουθενά πίτες για σουβλάκι ολικής;

Στις γνωστές αλυσίδες (mymarket, μασούτης, αβ) δεν βρίσκω.

Κάποτε έφερνε το ΑΒ κάποιες οι οποίες γινόταν ανάρπαστες αλλά τις σταμάτησε.

Οι αξιαγάπιτες του Καραμολέγκου έχουν μια χαρά macros πάντως κι είναι απο τους πιο γρήγορους τρόπους για λίγο υδατάνθρακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπάρες μάντολες...

Ο άλλος δεν τόχει με το φαΐ ,ας βάλει στην γαβάθα whey με κρεατίνη να τουμπανιάσει.

Μέχρι πότε; Το έργο κρατάει πολύ και αν δεν μάθεις να τρώς από την αρχή , τόχασες...

Οι στροφές αρχίζουν νάχουν γλίτσα θωρώ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα κιλα εισαι.Αν εισαι τωρα 70 κιλα 3 σκουπ ειναι πολλα,δεν χρειαζεσαι τοσο πολυ πρωτεινη.Μια το πρωι και μια μετα το γυμναστηριο ειναι μια χαρα.

  Εσυ κανεις drop set,μια χαρα ειναι αλλα οχι για συνεχεια,δεν χρειαζεται παντα να βλεπεις το δικεφαλο να καταστρεφεται και να πονας την αλλη μερα για να χτησεις μυες.Χωρις βαρακι αμα σφιξω το δικεφαλο και αρχισω τα πανω κατω ,στις 20 επαναληψεις θα πεθανω στον πονο.Χτιζω μυες ετσι?Oxi

 

81 κιλά ειμαι και 1.84 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη μπορεις να ξαναγραψεις την συνταγη για τις κρεπες/πιτες που φτιαχνεις για πρωινο?παταω την υπογραφη σου αλλα δεν...

 

Αλλο κρεπα, άλλο πίτα.

 

Κρέπα: 125μλ ασπράδι, 30γρ αλεσμένη βρώμη. Ανακατεύουμε, ετοιμάζουμε αντικολλητικό που έχουμε απλώσει με πινέλο σιλικόνης μια σταγόνα λάδι, ρίχνουμε, 2 λεπτά η μια μεριά, γυρίζουμε, 1 λεπτό η άλλη, έτοιμη (πρέπει να κάνω βίντεο κάποια στιγμή). Για καλύτερη γεύση βάζουμε πάνω είτε κεφαλοτύρι είτε ταχίνι με κακάο (υγιεινή μερέντα που λέω εγώ).

 

Πίτα: Για υγρή μέρος: Ασπράδι 250 μλ. Για ξηρό μέρος: Αλεσμένοι ξηροί καρποί, αλεσμένη βρώμη, σταφίδες, μπέρυ, σπόρια άσπρα και μαυρα, ό,τι τραβάει η ψυχή σου. Βάζουμε τόσο ώστε να γίνει μια πηχτή λάσπη. Απλώνουμε σε ταψί που έχουμε στρώσει αντικολλητικό χαρτί, ψήνουμε για 10-20' (αναλόγως τον φούρνο), το βγάζουμε και το αφήνουμε να κρυώσει κι έπειτα το κόβουμε σε κομμάτια μεγέθους της αρεσκείας μας. Διατηρούνται στο ψυγείο για 1 βδομάδα.

 

Η πίτα βγαίνει έτσι: post-42823-0-03613600-1487705138_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paging Alex  ,

ποσα κιλα εισαι τωρα ?Και an  συνεχιζεις να πληρωνεις για να τρως ξυλο απο πρωταθλητες ? :P

 

είμαι 86 περίπου, είμαι σχεδόν full recomposition από τότε που ξεκίνησα πριν 4 χρόνια. Ναι ακόμα πληρώνω αλλά 3 ευδομάδες κάνω αποχή γιατί πονάει το σαγόνι μου εδώ και 3 μήνες και βαρέθηκα, κάθε φορά που πάει να περάσει το ξαναχαλάω στην προπόνηση.

 

Γυμναστική συνεχίζω το ίδιο μοτίβο 25 λεπτά σάκο 30 λεπτά βάρη 3-4 φορές την εβδομάδα και δεν νομίζω ότι έβαλα πολύ λίπος για τα κιλά που έχω πάει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλατη-ωμοι σημερα, πρωτη φορα ειδα πρηξιμο στην πλατη (λολ) και ηθελα να βγαλω φωτο αλλα μεχρι να παω σπιτι κλασσικα ειχα ξεφουσκωσει σαν σαμπρελα

 

 

post-90008-0-84787200-1487712423_thumb.jpgpost-90008-0-72798300-1487712430_thumb.jpgpost-90008-0-15772600-1487712436_thumb.jpgpost-90008-0-50093300-1487712442_thumb.jpg

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...