Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Μπα, πιο πολύ για γνώση. Δεν είχα δοκιμάσει ελιά ως τώρα κιμά. Για μένα είναι θέμα γεύσης πρώτα απόλα. 

,Μωρε  και για μενα η γευση ειναι το πιο σημαντικο δεν αντιλεγω απλα ειμαι απο τους ατυχους και την στερουμαι για μεγαλα χρονικα διαστηματα διοτι οι εφημεριδες που τρωω δεν εχουν γευση .

Στην επομενη ζωη ομως που θα γεννηθω Μαργαριτα  δεν θα εχω τετοιου ειδους προβληματα θα τρωω οτι μου κατεβαινει στο κεφαλι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα καλυτερα του

 

 

Tελικα αυτός θα πάρει κανένα μυικό κιλό η θα μεινει για πάντα ετσι?

 

Btw..... έχετε  καμια γνώμη για πρωτεΐνη απο βοδινό?Δεν μου αρεσει η ιδεα να παρω κρεας σε σκονη( :eek: ) αλλα με την whey κατα διαστήματα εχω προβλημα με ακμή .Γνωστό κατάστημα την εχει σε καλη τιμη αυτες τις μερες και διαβάζω και καλές κριτικές οπότε λεω να την δοκιμάσω(?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα αυτός θα πάρει κανένα μυικό κιλό η θα μεινει για πάντα ετσι?

 

Btw..... έχετε  καμια γνώμη για πρωτεΐνη απο βοδινό?Δεν μου αρεσει η ιδεα να παρω κρεας σε σκονη( :eek: ) αλλα με την whey κατα διαστήματα εχω προβλημα με ακμή .Γνωστό κατάστημα την εχει σε καλη τιμη αυτες τις μερες και διαβάζω και καλές κριτικές οπότε λεω να την δοκιμάσω(?).

αυτό δεν το έχω ξανακούσει , οτι δηλαδή η whey προκαλεί ακμή αλλα με ένα σύντομο search βλέπω οτι αναφέρεται γενικά στο internet , πως δηλαδή περιέχει ορμόνες απο το γάλα κλπ (θα το ψάξω όταν θα έχω χρόνο βέβαια γιατι μου κίνησε το ενδιαφέρον ). 

σχετικά με την πρωτεΐνη απο βοδινό βέβαια δεν ξέρω αλλα αυτή τη στιγμή τρώω βοδινό οπότε πάρτε κ φωτογραφία δεκατιανού χαχ

 

 post-353959-0-73247900-1488533309_thumb.jpg

 

εντομεταξύ στο πάνω μέρος μου είχε καεί λίγο , καλά μιλάμε τρ το είδα, όταν το έτρωγα δεν κατάλαβα τπτ χαχαχ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δεν το έχω ξανακούσει , οτι δηλαδή η whey προκαλεί ακμή αλλα με ένα σύντομο search βλέπω οτι αναφέρεται γενικά στο internet , πως δηλαδή περιέχει ορμόνες απο το γάλα κλπ (θα το ψάξω όταν θα έχω χρόνο βέβαια γιατι μου κίνησε το ενδιαφέρον ). 

σχετικά με την πρωτεΐνη απο βοδινό βέβαια δεν ξέρω αλλα αυτή τη στιγμή τρώω βοδινό οπότε πάρτε κ φωτογραφία δεκατιανού χαχ

 

 attachicon.gif17101451_10207717554326262_1032408254_o.jpg

 

εντομεταξύ στο πάνω μέρος μου είχε καεί λίγο , καλά μιλάμε τρ το είδα, όταν το έτρωγα δεν κατάλαβα τπτ χαχαχ

Αλλοι βοδινο για πρωινο και αλλοι καστανα ρυζια και ασπραδια  ,αυτη ειναι  η διαφορα μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δεν το έχω ξανακούσει , οτι δηλαδή η whey προκαλεί ακμή αλλα με ένα σύντομο search βλέπω οτι αναφέρεται γενικά στο internet , πως δηλαδή περιέχει ορμόνες απο το γάλα κλπ (θα το ψάξω όταν θα έχω χρόνο βέβαια γιατι μου κίνησε το ενδιαφέρον ). 

 

 

To είχε αναφέρει και ο Αλεξ πριν απο λιγο καιρό και το ειχε επιβεβαιώσει και ο Μαους οτι ευθύνεται η πρωτεΐνη ,με το γαλα-γιαουρτι δεν εχω προβλημα με πειράζουν επίσης τα κίτρινα τυριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα ξεκινήσει την whey είχα δει αυτά τα σπυράκια σε όλη την πλάτη μου. Τώρα σιγουρεύτηκα ότι έφταιγε η Whey που είδα τα παραπάνω σχόλια... Πάντως έχουν εξαφανιστεί πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως να έχουμε και στο κεφάλι μας ότι η ακμή επηρεάζεται η "εκρήγνυται" και με άλλους παράγοντες. δεν είναι μόνο h WHEY  αλλα μπορεί κάποιος συνδυασμός (καιρός, διατροφικές συνήθειες, στρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως να έχουμε και στο κεφάλι μας ότι η ακμή επηρεάζεται η "εκρήγνυται" και με άλλους παράγοντες. δεν είναι μόνο h WHEY  αλλα μπορεί κάποιος συνδυασμός (καιρός, διατροφικές συνήθειες, στρες)

εγω παντως απο την whey γεμισα με σπυρια στην πλατη οποτε και την εκοψα.Η whey ηταν usn δεν ξερω αν φταει η μαρκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...