Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πολυ ησυχια επεσε. Εχετε ψοφησει απο τα βαρη και δε σας εμεινε ανασα για μπλα μπλα; Καλο αυτο.

 

Εγω προσπαθω να συνελθω απο το ταξιδι. Καλο ηταν (βασικα εξαιρετικο ηταν) αλλα 4 σερι νυχτες με μαξιμουμ 5 ωρες υπνο με βγαλαν λιγο off balance. Φυσικα προπονηση δε χαθηκε + ολη η επιπλεον κουραση. Χτες επιτελους κοιμηθηκα 8ωρο και καπως συνηλθα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα απο βάρη και ύπνο, αλλά το Σάββατο έχω ημιμαραθώνιο με πρόβλεψη για τον καιρό κάτω απο 10C. Με την τελευταία προπόνηση να ειναι 15 μέρες πριν και απο εκεί και πέρα 10 μέρες ορεινή πεζοπορία, ποδήλατο, μουσεία...

 

Νομίζω πως θα μετανιώνω σε κάθε βήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελη Απριλιου θα μαι για 5 μερες Μανη.

θα παρω μαζι μου πρωτεινικες μπαρες κ σκουπ πρωτεινης για να τη βγαλω οσο πιο καθαρα μπορω. Το σεικερ αν απλα το ξεπλενω, θα εξακολουθει να βρωμαει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελη Απριλιου θα μαι για 5 μερες Μανη.

θα παρω μαζι μου πρωτεινικες μπαρες κ σκουπ πρωτεινης για να τη βγαλω οσο πιο καθαρα μπορω. Το σεικερ αν απλα το ξεπλενω, θα εξακολουθει να βρωμαει?

 

 

ναι θα βρομάει. (ά άκυρο δεν ξέρω επειδή εγώ τη πίνω με γάλα αν το ξεπλύνω με νερό βρωμάει, με νερό λογικά δεν θα είναι τόσο έντονο αλλα πάλι ..)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελη Απριλιου θα μαι για 5 μερες Μανη.

θα παρω μαζι μου πρωτεινικες μπαρες κ σκουπ πρωτεινης για να τη βγαλω οσο πιο καθαρα μπορω. Το σεικερ αν απλα το ξεπλενω, θα εξακολουθει να βρωμαει?

Αν το ξεπλυνεις καλα επιτοπου οχι το κανω καθε μερα στο γυμναστηριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

[..] αλλά το Σάββατο έχω ημιμαραθώνιο με πρόβλεψη για τον καιρό κάτω απο 10C. [..]

Δεν το λες και αρνητικο αυτο, το ακριβως αντιθετο θα ελεγα.

N'est pas?

 

Βtw, Τρικαλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ησυχια επεσε. Εχετε ψοφησει απο τα βαρη και δε σας εμεινε ανασα για μπλα μπλα; Καλο αυτο.

 

Εγω προσπαθω να συνελθω απο το ταξιδι. Καλο ηταν (βασικα εξαιρετικο ηταν) αλλα 4 σερι νυχτες με μαξιμουμ 5 ωρες υπνο με βγαλαν λιγο off balance. Φυσικα προπονηση δε χαθηκε + ολη η επιπλεον κουραση. Χτες επιτελους κοιμηθηκα 8ωρο και καπως συνηλθα.

Βρε μπαγάσα πήγες εκδρομή και έκανες γυμναστική στα ενδιάμεσα ;;;;

Δεν παίζεστε !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λογους cheating ή υγειας?

Καταλαβα τι κανεις,μην το κανεις ,γιατι με το σηκωμα ορισμενες φορες χωρις να το καταλαβεις μπορει να σφιξεις τον σβερκο σου.Δεν ξερεις ποσες φορες εχω σηκωθει με πονοκεφαλο την επομενη μερα .Και δεν ειναι απο αυτο ειναι απο αλλες ασκησεις.Πλεον βαζω τοσα κιλα οσα πρεπει για να μην κλεβω με τον σβερκο μου και την σταση του σωματος γιατι στο μελλον μπορει να βγαλεις κανα κουσουρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ησυχια επεσε. Εχετε ψοφησει απο τα βαρη και δε σας εμεινε ανασα για μπλα μπλα; Καλο αυτο.

 

Εγω προσπαθω να συνελθω απο το ταξιδι. Καλο ηταν (βασικα εξαιρετικο ηταν) αλλα 4 σερι νυχτες με μαξιμουμ 5 ωρες υπνο με βγαλαν λιγο off balance. Φυσικα προπονηση δε χαθηκε + ολη η επιπλεον κουραση. Χτες επιτελους κοιμηθηκα 8ωρο και καπως συνηλθα.

Που ειχες παει Γιαννη  και γιατι εκανες εκει την νυχτεριδα ?

 

Επισης   δεν ειναι καλο να κανεις προπονηση αν εισαι πτωμα και  εχεις κοιμηθει ελαχιστες ωρες  .

 

ρε δεν πιστευω να  βρηκες γκομενα ? θα σε δωσω ξερα στο συζυγο ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα τι κανεις,μην το κανεις ,γιατι με το σηκωμα ορισμενες φορες χωρις να το καταλαβεις μπορει να σφιξεις τον σβερκο σου.Δεν ξερεις ποσες φορες εχω σηκωθει με πονοκεφαλο την επομενη μερα .Και δεν ειναι απο αυτο ειναι απο αλλες ασκησεις.Πλεον βαζω τοσα κιλα οσα πρεπει για να μην κλεβω με τον σβερκο μου και την σταση του σωματος γιατι στο μελλον μπορει να βγαλεις κανα κουσουρι.

Μου βγαινει να το κανω σε ολα τα κιλα, οχι οταν ζοριζομαι μονο.Νιωθω πως με βοηθαει να συγκεντρωθω στο στηθος και να ελεγξω καλυτερα τα κιλα αλλα αυτο που ειπες φοβαμαι και γω.

 

Θα προσπαθησω να το κοψω απο την επομενη φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη σύζυγο ημουν, δεν ξένο κοιτάω Φωτη. Είμαι βαρετός οικογενειάρχης. :)

 

Στο χωριό σας ήρθα ρε συ, δε διάβασες τα προηγούμενα μηνύματα;

Το εγραψες Σαββατο και  επειδη συνηθως λειπω τα σαββατοκυριακα εκτος Αττικης  δεν το προσεξα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγαινει να το κανω σε ολα τα κιλα, οχι οταν ζοριζομαι μονο.Νιωθω πως με βοηθαει να συγκεντρωθω στο στηθος και να ελεγξω καλυτερα τα κιλα αλλα αυτο που ειπες φοβαμαι και γω.

 

Θα προσπαθησω να το κοψω απο την επομενη φορα.

Μπορει να περπατας ετσι μετα

https://www.youtube.com/watch?v=htuCUJmfsdw

:-D :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...