Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι αντιαισθητικες οι μελανιες. Κ το κακο ειναι οτι μελανιαζω παρα μα παρα πολυ ευκολα B-)

Καλα  για αλλο λογο το  ειπα εγω αλλα δεν τα πιανεις !

 

 

Η ασκηση αυτη που κανετε ειδικα οσοι φορτωνουν  ,οταν θα παρετε την μεση στα χερια σας ελατε να με βρειτε εχω  cone   σε κατι ΚΑΠΗ .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ειναι αντιαισθητικες οι μελανιες. Κ το κακο ειναι οτι μελανιαζω παρα μα παρα πολυ ευκολα B-)

οπως νομιζω και ενα μεγαλο ποσοστο γυναικων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δν φορτωνω κιλα στο μηχανημα παρα φορτωνω επαναληψεις με κρατημα δευτερολεπτων αναμεσα στην αρνητικη κ θετικη κινηση.

 

Για πες τν λογο σου για τα αντιαισθητικα ποδια μου, θα το αντεξω.

οπως νομιζω και ενα μεγαλο ποσοστο γυναικων

Δν εχω κανει διατριβη σε αυτον τν τομεα. :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δν εχω κανει διατριβη σε αυτον τν τομεα. :-P

το εχω ακουσει απο αρκετα ατομα αλλα δεν ξερω γιατι γινεται.perharps to google να εχει καμια απαντηση
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες τν λογο σου για τα αντιαισθητικα ποδια μου, θα το αντεξω.

 

 :-P

Απο τον αστραγαλο και κατω ειναι ωραια ,το υπολοιπο κομματι δεν με ενδιαφερει .

 

Μονο για τον μπος ειναι αυτη η ασκηση που ειναι psycho -geek   gym  με την καλη εννοια .

Οι υπολοιποι θεωρω πως ταλαιπωρηστε και καταπονηστε τσαμπα  αλλα  ok  αυτη ειναι η γνωμη μου  και εγω τα 5 πρωτα χρονια εκανα πολλες "ταρζανιες" μεχρι που την ακουσα στον ωμο  απο τους 50κιλους αλτηρες  και καταλαβα το pointless  του θεματος .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι psycho-geek ειμαστε μωρε.

Το να εξοβελιζεις μια ασκηση ομως λογω ταρζανιων, δν εχει λογικη.

Εγω δεν ειμαι σιγουρα, ειμαι πολυ λογικος και τερμα ορθολογιστης :P

Oτι θελω θα  εξοβελιζω  ,εσεις συνεχιστε να την κανετε  .Δημοκρατια  λεγεται !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lefti, ωραίο το άρθρο αλλά έχω μια ένσταση. Λες ότι για να βρει κάποιος τις θερμίδες συντήρησης βρίσκει ένα νούμερο στο ιντερνετ, το εφαρμόζει για μια βδομάδα, ζυγίζεται κι αναλόγως τι δείξει η ζυγαριά κάνει τις ανάλογες προσαρμογές.

 

Δεν πάει έτσι. Δεν είναι καθόλου ασυνήθιστο να ζυγιστεί κάποιος μια μέρα, να ακολουθήσει μια βδομάδα υποθερμιδική διατροφή, να ξαναζυγιστεί μια βδομάδα μετά και να δει... αύξηση. Η ζύγιση ειναι μια στιγμιαία μέτρηση βάρους και μπορεί να επηρεάζεται από πολλούς παράγοντες (κατακράτηση νερών, κοπράνων, κτλ). Χρειάζονται 2-4 βδομάδες μετρήσεων ώστε να υπάρχει πιο αξιόπιστη μέτρηση.

 

Πουλινέ, έβαλα 2 αρθρα αλλά καθώς δεν έγραψε άλλος ενδιάμεσα, τα ένωσε σε 1. Υπάρχει τρόπος να τα διαχωρίσω ή πρέπει να το κάνεις εσύ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κάποιος να πρωτείνει ασκήσεις για SIDe abs;

 

με ενδιαφέρει αυτό το κομμάτι.(κοκκινα)

hqdefault.jpg

https://m.youtube.com/watch?v=UaKcv6A88Dk

 

@poulinos: πως μπορώ να διαχωρίζω τα ποστ να μη γίνονται merge σε ενα; Θα ειναι πιο χρηστικό να ειναι ξεχωριστά τα κείμενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://m.youtube.com/watch?v=UaKcv6A88Dk

 

@poulinos: πως μπορώ να διαχωρίζω τα ποστ να μη γίνονται merge σε ενα; Θα ειναι πιο χρηστικό να ειναι ξεχωριστά τα κείμενα.

θα αφηνεις να περναει κανα μισαωρο για να μην στα

κανει merge.το ανοιγω και αν θες γραψε το δευτερο ποστ που θες και μετα κανε edit το πρωτο και σβηστο.αν δεν αε αφησει το κανω εγω μετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη πρεπει να αναφερεις βιβλιογραφία, πηγες, ο left αν γραφω σωστα το ονομα ρου εχει ολοκληρο μπλογκ, αλλα ανεφερε μονο την βιβλιογραφια που πηρε τις πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...