Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μ' αρεσει που ρωτας τον Σπεκτ. Αυτός είναι αρρωστάκι ρε. Θα παθει κανα τροχαιο με σπασμενα ποδια και αριστερο χερι και με το δεξι θα κανει καμψεις δικεφαλων. :P

 

Παλιοτερα που νομιζα οτι ελεγχα την τροφη αλλα στην πραγματικοτητα ετρωγα αναρχα, ειχα δοκιμασει να ζυγιζομαι καθε μερα κι εβλεπα τεραστιες αποκλισεις, μεχρι και 2 κιλα διαφορα ανα μερα. Τωρα που πραγματικα εχω τον ελεγχο της καταστασης, +-100γρ ειναι η καθημερινη αποκλιση.

 

Με παρακολουθείς ρε τωρα που κοιταω να αγορασω μηχανη>? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

post-353959-0-37299900-1494592095_thumb.jpg

ίδιο build με εναν απ το γυμναστήριο μου 1,80φεύγα ύψος 
ψυχάκιας με τη διατροφή (όντως έχει ψυχολογικά, τον ξέρω απ το 2012 και δεν χάλασε ποτέ . πάντα σε peak, ούτε νερά δεν τον έχω δει να βάζει όπως άλλοι π το ρίχνουν στο junk) 
γυμνάζεται καμια 10ριά χρόνια (απ τα 18)
τον ξέρω απ το 2012 , ξέρω απέξω τι τρώει , τι προπονήσεις (2 τη μέρα) κάνει 
και σε τι φάρμακο είναι. Κάνει blast n cruise με χαμηλές σχετικά δοσολογίες αλλα κυκλοφορεί έτσι , δηλαδή δεν γίνεται έτσι μετά απο pump (έχει μεγάλη διαφορά) , με pump γίνεται freaky όπως ειναι λογικό. Ο συγκεκριμένος μου φαίνεται να είναι στο peak του 

απλά μερικές σκέψεις ^
δεν λέω τώρα αν ο συγκεκριμένος ειναι η όχι natty,ειναι κάτι που ποτέ δεν με απασχολεί
θα μπορούσα να πω βεβαια άνετα αν τον έβλεπα live αλλα αν δεν ειναι 1,70 , αν δεν ειναι φωτογραφία μετά απο προπόνηση με γερό carb up + μερικά trick  για να γεμίσουν παραπάνω οι μυς καθαρά για τη φωτογραφία τότε δεν ξέρω μου μπαίνει μια υποψία αλλα κλαιν 

πάντως 99,9% απο τις διασημότητες του χώρου δεν ειναι natty , μπορεί να μη παίρνουν στεροειδή , μπορεί να κάνουν χρήση sarms? αλλα ο λόγος που δεν παρακολουθώ κάποιον ειναι αν με ενημερώσει πως ειναι "natural" , i mean , i dont give a fuck boi , δώσε μου συμβουλές σωστές κ ας εισαι και ο θεός ο ίδιος 
αρκεί να ειναι συμβουλές για naturals , τα άλλα κράτα τα για την πάρτη σου (γιατι περισσότερο κακό παρά καλό θα κάνουν στο αποτέλεσμα) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναττυ.jpg

 

ίδιο build με εναν απ το γυμναστήριο μου 1,80φεύγα ύψος

ψυχάκιας με τη διατροφή (όντως έχει ψυχολογικά, τον ξέρω απ το 2012 και δεν χάλασε ποτέ . πάντα σε peak, ούτε νερά δεν τον έχω δει να βάζει όπως άλλοι π το ρίχνουν στο junk)

γυμνάζεται καμια 10ριά χρόνια (απ τα 18)

τον ξέρω απ το 2012 , ξέρω απέξω τι τρώει , τι προπονήσεις (2 τη μέρα) κάνει

και σε τι φάρμακο είναι. Κάνει blast n cruise με χαμηλές σχετικά δοσολογίες αλλα κυκλοφορεί έτσι , δηλαδή δεν γίνεται έτσι μετά απο pump (έχει μεγάλη διαφορά) , με pump γίνεται freaky όπως ειναι λογικό. Ο συγκεκριμένος μου φαίνεται να είναι στο peak του

 

απλά μερικές σκέψεις ^

δεν λέω τώρα αν ο συγκεκριμένος ειναι η όχι natty,ειναι κάτι που ποτέ δεν με απασχολεί

θα μπορούσα να πω βεβαια άνετα αν τον έβλεπα live αλλα αν δεν ειναι 1,70 , αν δεν ειναι φωτογραφία μετά απο προπόνηση με γερό carb up + μερικά trick για να γεμίσουν παραπάνω οι μυς καθαρά για τη φωτογραφία τότε δεν ξέρω μου μπαίνει μια υποψία αλλα κλαιν

 

πάντως 99,9% απο τις διασημότητες του χώρου δεν ειναι natty , μπορεί να μη παίρνουν στεροειδή , μπορεί να κάνουν χρήση sarms? αλλα ο λόγος που δεν παρακολουθώ κάποιον ειναι αν με ενημερώσει πως ειναι "natural" , i mean , i dont give a fuck boi , δώσε μου συμβουλές σωστές κ ας εισαι και ο θεός ο ίδιος

αρκεί να ειναι συμβουλές για naturals , τα άλλα κράτα τα για την πάρτη σου (γιατι περισσότερο κακό παρά καλό θα κάνουν στο αποτέλεσμα)

Ερώτηση : πρέπει να είναι μεγάλο ρεμάλι η πλούσιο παιδι δνε μπορώ να καταλάβω πως μπορεί και πάει δύο φορές στο γυμναστήριο,εδω για χεσιμο δεν πάμε δύο φορές λόγο χρόνου πλάκα μας κάνεις;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Εγω εκει που εχω καταλήξει γενικα ειναι να μην σε απασχολει αν καποιος παιρνει ή οχι. Εσυ πρεπει να κοιτας 2 πραγματα: 

1) Να γινεσαι καλυτερος απο εσενα και οχι απο οποινδηποτε αλλο

2) Οι πληροφοριες που παιρνεις να ειναι σωστες ασχετα απο ποιον προερχονται, φυσικο ή οχι, βιγκαν ή οχι κλπ. Αυτο που εννοω ειναι οτι καποιος μπορει να ειναι στο φαρμακο αλλα αυτα που λεει να ειναι σωστα και στην τελικη απλα τα εφαρμοζεις παραλείποντας το φαρμακο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifναττυ.jpg

 

ίδιο build με εναν απ το γυμναστήριο μου 1,80φεύγα ύψος 

ψυχάκιας με τη διατροφή (όντως έχει ψυχολογικά, τον ξέρω απ το 2012 και δεν χάλασε ποτέ . πάντα σε peak, ούτε νερά δεν τον έχω δει να βάζει όπως άλλοι π το ρίχνουν στο junk) 

γυμνάζεται καμια 10ριά χρόνια (απ τα 18)

τον ξέρω απ το 2012 , ξέρω απέξω τι τρώει , τι προπονήσεις (2 τη μέρα) κάνει 

και σε τι φάρμακο είναι. Κάνει blast n cruise με χαμηλές σχετικά δοσολογίες αλλα κυκλοφορεί έτσι , δηλαδή δεν γίνεται έτσι μετά απο pump (έχει μεγάλη διαφορά) , με pump γίνεται freaky όπως ειναι λογικό. Ο συγκεκριμένος μου φαίνεται να είναι στο peak του 

 

απλά μερικές σκέψεις ^

δεν λέω τώρα αν ο συγκεκριμένος ειναι η όχι natty,ειναι κάτι που ποτέ δεν με απασχολεί

θα μπορούσα να πω βεβαια άνετα αν τον έβλεπα live αλλα αν δεν ειναι 1,70 , αν δεν ειναι φωτογραφία μετά απο προπόνηση με γερό carb up + μερικά trick  για να γεμίσουν παραπάνω οι μυς καθαρά για τη φωτογραφία τότε δεν ξέρω μου μπαίνει μια υποψία αλλα κλαιν 

 

πάντως 99,9% απο τις διασημότητες του χώρου δεν ειναι natty , μπορεί να μη παίρνουν στεροειδή , μπορεί να κάνουν χρήση sarms? αλλα ο λόγος που δεν παρακολουθώ κάποιον ειναι αν με ενημερώσει πως ειναι "natural" , i mean , i dont give a fuck boi , δώσε μου συμβουλές σωστές κ ας εισαι και ο θεός ο ίδιος 

αρκεί να ειναι συμβουλές για naturals , τα άλλα κράτα τα για την πάρτη σου (γιατι περισσότερο κακό παρά καλό θα κάνουν στο αποτέλεσμα) 

sarms=??

 

 

Εγω εκει που εχω καταλήξει γενικα ειναι να μην σε απασχολει αν καποιος παιρνει ή οχι. Εσυ πρεπει να κοιτας 2 πραγματα: 

1) Να γινεσαι καλυτερος απο εσενα και οχι απο οποινδηποτε αλλο

2) Οι πληροφοριες που παιρνεις να ειναι σωστες ασχετα απο ποιον προερχονται, φυσικο ή οχι, βιγκαν ή οχι κλπ. Αυτο που εννοω ειναι οτι καποιος μπορει να ειναι στο φαρμακο αλλα αυτα που λεει να ειναι σωστα και στην τελικη απλα τα εφαρμοζεις παραλείποντας το φαρμακο

Νομιζω εννοει οτι αλλες αντοχες/αναρρωση κλπ εχει καποιος στο φαρμακο και αλλες ενας natural οποτε δε μπορουμε να τα κανουμε ολα ισα και ομοια. Οχι οτι οι πληροφοριες, ασκησεις, συμβουλες κλπ θα ειναι λαθος, απλα δε θα εφαρμοζονται σε εναν natural, οχι στον ιδιο βαθμο τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

 

Νομιζω εννοει οτι αλλες αντοχες/αναρρωση κλπ εχει καποιος στο φαρμακο και αλλες ενας natural οποτε δε μπορουμε να τα κανουμε ολα ισα και ομοια. Οχι οτι οι πληροφοριες, ασκησεις, συμβουλες κλπ θα ειναι λαθος, απλα δε θα εφαρμοζονται σε εναν natural, οχι στον ιδιο βαθμο τουλαχιστον.

Ε ναι, αυτο δε το συζηταμε. Αν καποιος δεν εχει το μυαλο να σκεφτει το λογικο τοτε φταιει αυτος και οχι ο X,Y youtuber

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό είναι αυτό που λέτε, το να κοιτάμε τον εαυτό μας και όχι τι κάνουν οι άλλοι. Συμφωνώ μ' αυτό.

 

Αυτό που βρίσκω κακό και κοροϊδία στην ουσία, είναι αυτός που το έχει προχωρήσει πέρα από το φυσιολογικό να δείχνει την πρόοδό του και να λέει ότι τα αποτελέσματα οφείλονται σε μια μικροαλλαγή στην προπόνηση ή στην διατροφή του. Και αυτά σε μικρό χρονικό διάστημα.

 

Ένα χαρακτηριστικό των fake natties είναι το ότι αφήνουν ένα μυστηριώδες τοπίο γύρω από την μεταμόρφωση τους, με άλλα λόγια σε φλομώνουν στις μπαρούφες αλλά δεν σου λένε πως ακριβώς έγιναν ντουκια σε 4 μήνες.

 

Αυτός είναι ένας λόγος που αποφεύγω τα transformation videos και προτιμώ απλά και κατανοητά πράγματα από skinny fats.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μην ξεχνας ομως οτι καποιος που ειναι χρονια στην φαση και ειναι σε ενα Α επιπεδο μπορει να κανει μεγαλες αλλαγες σε μικρο σχετικα χρονικο διαστημα. Δεν λεω απο καλαμακι να παει σε αγωνες σε 3 μηνες, αλλα ειδικα αν εχει πιο πολυ ογκο και θελει να καθαρισει ειναι σχετικα ευκολο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, αυτο δε το συζηταμε. Αν καποιος δεν εχει το μυαλο να σκεφτει το λογικο τοτε φταιει αυτος και οχι ο X,Y youtuber

Καποιος ομως που ειναι αρχαριος και θα μπει στο youtube να δει το Χ, Υ προγραμμα/youtuber και βομβαρδιστει απο τη πλειοψηφια των σωματων που ειναι με φαρμακο θα νομιζει οτι ακολουθωντας αυτα που λενε θα γινει ετσι θα απογοητευτει ή θα κανει λαθος προπονησεις.

Εννοειται πως οποιος παιρνει καλα κανει και παιρνει αρκει να το λεει, κατι που γινεται πολυ σπανια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κόψει ναι, όχι να μεγαλώσει ταυτόχρονα επειδή έγινε vegan και βρήκε τρόπο να βάζει μύες και να χάνει λίπος.

 

Επειδή δεν βγαίνει άκρη από αυτή τη συζήτηση, ο καθένας που έχει δουλέψει κάποια πράγματα μπορεί να διακρίνει το πόσο στέκει η κάθε θεωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καποιος ομως που ειναι αρχαριος και θα μπει στο youtube να δει το Χ, Υ προγραμμα/youtuber και βομβαρδιστει απο τη πλειοψηφια των σωματων που ειναι με φαρμακο θα νομιζει οτι ακολουθωντας αυτα που λενε θα γινει ετσι θα απογοητευτει ή θα κανει λαθος προπονησεις.

Εννοειται πως οποιος παιρνει καλα κανει και παιρνει αρκει να το λεει, κατι που γινεται πολυ σπανια.

Και τον αρχαριο τον βαζω στην ιδια κατηγορια γιατι η λογικη και κριση ειναι ανεξαρτητη με την εμπειρια καποιου. Πιο συγκεκριμενα η εμπειρια θα σε κανει να κρινεις απο μονος σου το αν αυτ που ακους ειναι μαλακια ή οχι, η απειρια σου θα πρεπει να σε κανει να αναρωτηθεις αν αυτο που ακους ειναι μαλακια και να αρχισεις να το ψαχνεις παραπανω. Με λιγα λογια ανεξαρτητα το επιπεδο καποιου θα πρεπει να μην τα καταβαζει αμασητα και να φιλτραρει τις πληροφοριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hρθαν τα μωρα μου μετα απο 3 μηνες αναμονη .

Μενει μονο το σακιδιο και ολος ο εξοπλισμος πλεον ειναι  ready to go .

 

 

 

post-237837-0-24543100-1494598617_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκει που εχω καταλήξει γενικα ειναι να μην σε απασχολει αν καποιος παιρνει ή οχι. Εσυ πρεπει να κοιτας 2 πραγματα: 

1) Να γινεσαι καλυτερος απο εσενα και οχι απο οποινδηποτε αλλο

2) Οι πληροφοριες που παιρνεις να ειναι σωστες ασχετα απο ποιον προερχονται, φυσικο ή οχι, βιγκαν ή οχι κλπ. Αυτο που εννοω ειναι οτι καποιος μπορει να ειναι στο φαρμακο αλλα αυτα που λεει να ειναι σωστα και στην τελικη απλα τα εφαρμοζεις παραλείποντας το φαρμακο

νομίζω το ίδιο λέμε αλλα οι πληροφορίες θα πρέπει να ειναι ξεκάθαρο σε ποιους απευθύνονται (κάποιοι του χώρου στο λένε , πως αν είσαι φυσικός θα πρέπει να έχεις αυτή την προσέγγιση , αν όχι την άλλη 

δεν μπορείς να κάνεις την ίδια διατροφή και προπόνηση με κάποιον π είναι με φάρμακα , ειναι χαζό  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρεσει που ρωτας τον Σπεκτ. Αυτός είναι αρρωστάκι ρε. Θα παθει κανα τροχαιο με σπασμενα ποδια και αριστερο χερι και με το δεξι θα κανει καμψεις δικεφαλων. :P

 

 

Ισχυει οντως αχχαχα δεν παει καλα 

Εγω εκει που εχω καταλήξει γενικα ειναι να μην σε απασχολει αν καποιος παιρνει ή οχι. Εσυ πρεπει να κοιτας 2 πραγματα: 

1) Να γινεσαι καλυτερος απο εσενα και οχι απο οποινδηποτε αλλο

2) Οι πληροφοριες που παιρνεις να ειναι σωστες ασχετα απο ποιον προερχονται, φυσικο ή οχι, βιγκαν ή οχι κλπ. Αυτο που εννοω ειναι οτι καποιος μπορει να ειναι στο φαρμακο αλλα αυτα που λεει να ειναι σωστα και στην τελικη απλα τα εφαρμοζεις παραλείποντας το φαρμακο

Εχεις πολυ δικιο σε αυτο .

Συνηθως αυτοι που γκρινιαζουν ειναι λουκουμαδες  δεν εχω γνωρισει κανενα σε υψηλο επιπεδο να ασχολειται με το  τι κανεις ο αλλος .

Οι ανθρωποι που ενδιαφερονται και τελικα πετυχαινουν να εχουν ενα καλο αποτελεσμα  κοιτανε πρωτα απο ολα πως θα βελτιωθουν οι ιδιοι και οχι τι κανει ο αλλος 

Αλλιως πεφτουν  στην κατηγορια που κραζουν οι γκομενες οποια ειναι πολυ ωραια και λενε πως ειναι κομπλεξικες η' ξερω εγω τι αλλη βλακεια τους κατεβαινει στο κεφαλι .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hρθαν τα μωρα μου μετα απο 3 μηνες αναμονη .

Μενει μονο το σακιδιο και ολος ο εξοπλισμος πλεον ειναι  ready to go .

 

 

 

attachicon.gif18452603_883396928468402_1947678484_o.jpg

Damn!

 

Από που αν επιτρέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...