Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

3 γραμματικά λάθη και τον ίδιο κωλο copy paste. Wizzy, περιμένω περισσότερα απο σένα!

Ναι ρε φίλε, το ξέρω, αλλά αυτήν είχα πρόχειρη. Η επόμενη θα είναι καλύτερη!

 

Εκτος απο αυτα που επισημανε  ο Γιαννης  πολυ σωστα,για την ιστορια δεν ειναι κ@λοι αυτοι απο κοπελα που κανει  συστηματικα ποδηλασια ,εκεινες εχουν μικρα και σφιχτα ,αυτη ειναι κ@λαρα .

Μαλλον ειναι σε αλλο αθλημα  η κοπελα η' δεν ειναι σε κανενα  .

Ε, καλά ρε, μπορεί να κάνει πεοsquats η κοπέλα! Κι αυτή, άσκηση είναι! :-D  :-D

 

Επίσης, τελείωσα το πρόγραμμα των 20  εβδομάδων προπόνησης στο ποδήλατο. Είμαι περήφανος, επειδή αφετέρου πέτυχα τους στόχους που είχα θέσει κι αφετέρου επειδή είναι η πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό (χρόνια) που καταφέρνω να γυμναστώ τόσο τακτικά για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα. Πραγματικά, μου είχε λείψει αυτό το αίσθημα.

 

Πλέον, για τις επόμενες δύο εβδομάδες θα κάνω διακοπές, στην επιστροφή θα αφιερώσω μία εβδομάδα σε ποδηλασίες "επαναφοράς" και την αμέσως επόμενη θα ξεκινήσω την επόμενη φάση της προπόνησης, διάρκειας 8 εβδομάδων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάποια συμβουλή,καποιο πρόγραμμα ωστε να βελτιώσω τον χρόνο μου στο 1000αρι ; Καθε ποτε προτείνετε να τρέχω ;

Επεξ/σία από blueangel3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φαση εχει ως εξης : Πριν τις διακοπες, παραγγελνω απο myprotein 4-5 κιλα πρωτεινη (διαφορες γευσεις), κατι μπραουνις που μου προτεινε το παπι και κατι χαζοαξεσουαρ, συνολικης αξιας 87 ευρω. Δεν προλαβαινουν να ερθουν πριν φυγω, και σημερα, αφου εχω γυρισει, πηγα να παραλαβω, ανοιγω το δεμα και βλεπω 2 χ 5κιλες impact whey isolate blueberry και chocolate mint. Οτι να ναι.. εχει κανει καποιος επιστροφη προιοντων σε αυτους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν συντομία: Όπως καιρό λέω, οι διάφορες τροφές επηρεάζουν διαφορετικά τους ανθρώπους. Αυτό που σε μένα κάνει καλό, σε κάποιον άλλο μπορεί να είναι καταστροφικό και τανάπαλιν.

 

Επιτέλους, ξεκίνησαν έρευνες πάνω σε αυτή την κατεύθυνση και αποδεικνύουν ότι πράγματι δεν υπάρχει ιδανική διατροφή για όλους. Για όποιον ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0z03xkwFbw4&t=600s

 

Τιπ: Ίσως το πιο ενδιαφέρον εύρημα της έρευνας γι αυτούς που θέλουν να χάσουν κιλά. Το "κακό" παγωτό αποδείχτηκε πολύ καλύτερη επιλογή από το "αθώο" ρύζι. ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν το χαρτι που παιρνεις απο GRAFTS Hellas ειναι κατι το αξιολογο? Αξιζει να παω να το βγαλω? Μιας και ασχολουμαι με γυμναστηριο και μ'αρεσει σκεφτομουν να το συνδυασω και με τη διατροφολογια (θελει λιγο περισσοτερο ψαξιμο βεβαια η αθλητικη διατροφη).

 

Μαους εσυ μηπως γιγνωσκεις? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φαση εχει ως εξης : Πριν τις διακοπες, παραγγελνω απο myprotein 4-5 κιλα πρωτεινη (διαφορες γευσεις), κατι μπραουνις που μου προτεινε το παπι και κατι χαζοαξεσουαρ, συνολικης αξιας 87 ευρω. Δεν προλαβαινουν να ερθουν πριν φυγω, και σημερα, αφου εχω γυρισει, πηγα να παραλαβω, ανοιγω το δεμα και βλεπω 2 χ 5κιλες impact whey isolate blueberry και chocolate mint. Οτι να ναι.. εχει κανει καποιος επιστροφη προιοντων σε αυτους?

βγάλε screenshot τη παραγγελία και φώτο το τι έστειλαν και μίλα μαζί τους στο φβ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγάλε screenshot τη παραγγελία και φώτο το τι έστειλαν και μίλα μαζί τους στο φβ

 

Ειλικρινα, δεν θελω να κανω διαφημιση της myprotein, ουτε την πρωτεινη δεν εχω δοκιμασει ακομα, αλλα πρεπει να αναφερω την εξαιρετικη αντιμετωπιση τους. Τα εκανα αυτα που λες, και τους ενημερωσα για το μπερδεμα. Αφου με ρωτησαν για το κοστος των μεταφορικων στην περιπτωση που τους εστελνα πισω τα 2 τσουβαλια, το οποιο δεν ηταν ενα ευκαταφρονητο ποσο, με ενημερωσαν οτι μπορω να τα κρατησω, μου ζητησαν συγνωμη για την ταλαιπωρια, και ως κερασακι στην τουρτα, μου επεστρεψαν το ποσο της αρχικης παραγγελιας ως το τελευταιο cent!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα, δεν θελω να κανω διαφημιση της myprotein, ουτε την πρωτεινη δεν εχω δοκιμασει ακομα, αλλα πρεπει να αναφερω την εξαιρετικη αντιμετωπιση τους. Τα εκανα αυτα που λες, και τους ενημερωσα για το μπερδεμα. Αφου με ρωτησαν για το κοστος των μεταφορικων στην περιπτωση που τους εστελνα πισω τα 2 τσουβαλια, το οποιο δεν ηταν ενα ευκαταφρονητο ποσο, με ενημερωσαν οτι μπορω να τα κρατησω, μου ζητησαν συγνωμη για την ταλαιπωρια, και ως κερασακι στην τουρτα, μου επεστρεψαν το ποσο της αρχικης παραγγελιας ως το τελευταιο cent!!

 

Άντε τέτοια λάθη να γίνονται πάντα (με μετέπειτα τέτοια αντιμετώπιση). Μπράβο στην εταιρεία.

Τυχεράκια Log@n  :-D  :-D  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειλικρινα, δεν θελω να κανω διαφημιση της myprotein, ουτε την πρωτεινη δεν εχω δοκιμασει ακομα, αλλα πρεπει να αναφερω την εξαιρετικη αντιμετωπιση τους. Τα εκανα αυτα που λες, και τους ενημερωσα για το μπερδεμα. Αφου με ρωτησαν για το κοστος των μεταφορικων στην περιπτωση που τους εστελνα πισω τα 2 τσουβαλια, το οποιο δεν ηταν ενα ευκαταφρονητο ποσο, με ενημερωσαν οτι μπορω να τα κρατησω, μου ζητησαν συγνωμη για την ταλαιπωρια, και ως κερασακι στην τουρτα, μου επεστρεψαν το ποσο της αρχικης παραγγελιας ως το τελευταιο cent!!

και για να δεις την διαφορα με τον ελληνα επαγγελματία,

κανω παραγγελία 3 πραγματα για τη μηχανη ερχονται Σαββατο πριν το 15 Αυγουστο και το ενα μου εχει στειλει αλλο κωδικο (ισως μπορω να το βαλω) ο οποιος ειναι 4€ πιο φτηνος απο αυτον που ειχα πληρωσει μεχρι σημερα δεν εχει σηκωσει τηλεφωνο, δεν εχει απαντησει σε φβ και μειλ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...