Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Παιδιά δεν το θέλω για κρεμαστά  ξέρω και εγώ άτομα που έγινε κρεμάστρα  απο τη πρώτη μέρα. Θέλω να μου πείτε ποιο  προτείνετε. Τι ρόλο έχει το βάρος τροχού και το μαγνητικό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ελλειπτικό θα σου φτιάξει γερή καρδιά και ελαφριά μυική ενδυνάμωση.

Θες να αδυνατίσεις γράφεις στο πρώτο σου post. Ξεκίνα διατροφή.

Το βάρος τροχού δίνει περισσότερες επιλογές διαβαθμίσεις δυσκολίας.

Κατω από 500 ευρώ δεν παίρνεις αξιόλογο ελλειπτικό και αυτά λίγα είναι.

Απο μάρκα η kettler θεωρείται o.k

Στο σπίτι γυμναστική πολλοί λίγοι συνεχίζουν μετά από κάποιο διάστημα. Κοίτα να μην πάει τσάμπα η επένδυση που θα κάνεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα κ ενα χαρτι γιατρου στο τζιμ για τθς μερες που χα χασιε με το διαστρεμμα κι ετσι απο 6/7 που εληγε η συνδρομη μου, πηγε 6/8. Βασικα μ ενδιεφερε ο Ιουλιος αφου 1/8 φευγω. Δυστυχως δε μπορω να κατσω πολυ φετος μονο 1-22 λογω Διπλωματικης.

Αντε κ κανα 3 μερο τον Ιουλιο

Πικρα

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Δυστυχως δε μπορω να κατσω πολυ φετος ΜΟΝΟ 1-22 

Πικρα

Κάτι τέτοια διαβάζω και νοιώθω μπολσεβίκος☠️

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, margaritagr said:

Εγω πηγα κ ενα χαρτι γιατρου στο τζιμ για τθς μερες που χα χασιε με το διαστρεμμα κι ετσι απο 6/7 που εληγε η συνδρομη μου, πηγε 6/8. Βασικα μ ενδιεφερε ο Ιουλιος αφου 1/8 φευγω. Δυστυχως δε μπορω να κατσω πολυ φετος μονο 1-22 λογω Διπλωματικης.

Αντε κ κανα 3 μερο τον Ιουλιο

Πικρα

μονο για αυτο θα πρεπε να ριξω ban και να σου πω τα λεμε μετα τον ιουλιο:p που θα γυρισεις. αν και θα το θεσω δημοκρατικα.ποιος ψηφιζει ban στην margaritagr για αυτο που ειπε.αν μαζευτουν 3 ατομα εφυγες:P .xaxa

η μονη φορα εδω και παρα πολλα χρονια που πηρα μεγαλη αδεια ηταν περυσι με τα πυρηναια.κατα τα αλλα οταν παρω 2 εβδομαδες κανω Party.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεξάρτητα αν κάποιος γυμνάζεται σπίτι επειδή δεν μπορεί ή δεν προλαβαίνει ή δεν γουστάρει να πάει γυμναστήριο, ΔΕΝ χρειάζεται να αγοράσει μηχάνημα. Το έχει ήδη, λέγεται σώμα και το σύστημα εκγύμνασης καλισθενική.

Ειδικά δε αν ο στόχος είναι απλώς η αύξηση αντοχής, είναι εντελώς χαζό να αγοραστεί ποδήλατο/ελλειπτικό/στεπ ή whatever else όταν υπάρχουν τόσες επιλογές, από burpees μέχρι άπειρα έτοιμα workouts στο γιουτουμπι.

Υ.Γ. Όχι μπαν στη Μαργαρίτα, με ποιον θα μαλώνω; :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντε καλε δεν εχουμε μαλωσει ποτέ, σιγια μια διαφωνια εχουμε. Ή 2... χαχα 

Πουλινε εσυ ολο το χρονο καπου πας κ εξωτερικο φουλ, εγω νεχρι την Τηνο κ την Μυκονο θα παω ενα ταξιδακι....

Επεξ/σία από margaritagr
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, margaritagr said:

Αντε καλε δεν εχουμε μαλωσει ποτέ, σιγια μια διαφωνια εχουμε. Ή 2... χαχα 

Πουλινε εσυ ολο το χρονο καπου πας κ εξωτερικο φουλ, εγω νεχρι την Τηνο κ την Μυκονο θα παω ενα ταξιδακι....

με 22 μερες που εχεις μπορεις να αφησεις την τηνο και την μυκονο και να κανεις καποιο καλυτερο ταξιδι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, poulinos είπε

με 22 μερες που εχεις μπορεις να αφησεις την τηνο και την μυκονο και να κανεις καποιο καλυτερο ταξιδι. :P

1. Θέλω θάλασσα και μπάνια 

2. Χωρίς να έχω να πληρώσω λεφτά για διαμονή μπορω να τρώω κάθε μερα εξω και ν κάνω ζωάρα 😛 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, margaritagr said:

1. Θέλω θάλασσα και μπάνια 

2. Χωρίς να έχω να πληρώσω λεφτά για διαμονή μπορω να τρώω κάθε μερα εξω και ν κάνω ζωάρα 😛 

σακιδιο,βουνο,σκηνη και ολα φτηνα θα σου βγουν.:p .και φυσικη κατασταση θα φτιαξεις. σε γλυτωνω απο τα club/ξενυχτια/ποτα:P

 

ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

Το παλιό Das Fitness έφτασε στα όρια του (Posts) και παρότι ξέρω ότι δεν το θέλετε για τεχνικούς λόγους φτιάχνουμε καινούριο.

Το link εδώ

https://www.insomnia.gr/forums/topic/678968-das-fitness-thread-2/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...