Προς το περιεχόμενο

Star Wars: The Old Republic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γαμω...θελω τρελα να κρατησω darksaber αλλά έλα που γουσταρω ranged only classes......

 

 

Σας εχω τρελο λινκ για early access... bookmark it! :P

 

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=12818

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ!

Πριν 3 εβδομαδες πηρα απο το πλαισιο 1 dvd case με το preorder και 1 dvd case με το κανονικο game!

μπηκα στο site και εκανα ολη την διαδικασια redeem για τους κωδικους.Τωρα οι κωδικοι δεν φαινονται

στο codes redeemed history και αν παω να τους ξαναπερασω μου οτι εχουν ηδη χρησιμοποιηθει!Επισης δεν μπορω να ποσταρω στα forum!Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ!

Πριν 3 εβδομαδες πηρα απο το πλαισιο 1 dvd case με το preorder και 1 dvd case με το κανονικο game!

μπηκα στο site και εκανα ολη την διαδικασια redeem για τους κωδικους.Τωρα οι κωδικοι δεν φαινονται

στο codes redeemed history και αν παω να τους ξαναπερασω μου οτι εχουν ηδη χρησιμοποιηθει!Επισης δεν μπορω να ποσταρω στα forum!Καμια ιδεα?

welcome to the machine...το ιδιο προβλημα εχω στελνω απανωτα emails στο support τους μπας κ ψηθουν να το ενεργοποιησουν....απο οτι εχω διαβασει εχει συμβει σε πολλους...τρελλο fail...Και ακομα δεν ξεκινησε το Game...απορω γτ ξεκινησανε χωρις να φροντισουν το site Να δουλευει σωστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πράμα εννοείτε? Ότι πήγατε να ΞΑΝΑπεράσετε τον κωδικό για το pre-order?

 

Αν στο code redemtion, σας λέει τα από κάτω (χωρίς τις ίδιες ημερομηνίες ofc) τότε απλά δεν φταίει η Bioware αλλά εσείς. Αν σε περίπτωση το h;istory είναι όπως το παρακάτω τότε ΔΕΝ σας έχει έρθει mail ακόμα για να μπείτε στο Early Launch και είστε για τα πανηγύρια, αν πάλι σας ΈΧΕΙ έρθει mail που σας κάνει notify ότι "βάλε τον εξής κωδικό για να μπεις στο Early Access" και παρ'όλα αυτά ΔΕΝ μπαίνει τότε ναι, είναι πρόβλημα.

 

Βέβαια όταν λέει ο φίλος ότι έκανε redeem το code πριν 3 βδομάδες που πήρε και το pre-order code, τότε δεν θα του έχει έρθει ακόμα mail όπως είναι λογικό γιατί όπως είπε και ο Τούφας μέχρι στιγμής EARLY ACCESS έχουν ΜΟΝΟ όσοι είχαν κάνει redeem to pre-order code ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.

 

 

CODE REDEMPTION HISTORY

 

Below is a list of valid Star Wars: The Old Republic codes that have been redeemed under this account.

12.09.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch

12.09.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Standard Edition Pre-Order

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον server που έχω μπει εγώ, ήδη ξεκίνησαν τα queues για να μπούμε μέσα. :P

 

Ποσο μεγαλο queue? Μπορεις να μας πεις estimate time για να εχουμε ταξη μεγεθους? Αν θες πες μας και σε ποιο σερβερ εισαι. thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποσο μεγαλο queue? Μπορεις να μας πεις estimate time για να εχουμε ταξη μεγεθους? Αν θες πες μας και σε ποιο σερβερ εισαι. thx

 

15 λεπτών. Όχι κάτι τρελό, αλλά λένε πως θα "δώσουν" περισσότερο χώρο σε κάθε σέρβερ σιγά σιγά.

 

Σ'έναν άλλον είδα 45.

 

Στον Frostclaw είμαι, αλλά δεν ψάχνω ούτε Έλληνες, ούτε guilds ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A quick update on today's invites, and a little preview of tomorrow.

 

Today, we invited people who had pre-ordered up to the very beginning of October (roughly). Tomorrow, we're going to be inviting the same number of people again; that will take us up to the last week or so of November. On Friday, we'll be inviting even more, and we'll give you an update on that tomorrow.

 

You'll see more servers coming online tomorrow, and almost certainly there will be some queuing. That was always expected. As a reminder, our plan here is to maintain healthy server populations post launch, and during the excitement of launch that will mean queues. That said, we'll be working hard to keep those queues reasonable.

 

We'll check back in tomorrow with another update.

Αντε αυριο μπαινω και εγω. Παρασκευη βραδυ εχω προγραμματησει full καψιμο. Πρεπει μεχρι την δευτερα να εχω παει 40 το λιγοτερο. Τριτη ερχομαι ελλαδα και δεν θα παιζω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε αυριο μπαινω και εγω. Παρασκευη βραδυ εχω προγραμματησει full καψιμο. Πρεπει μεχρι την δευτερα να εχω παει 40 το λιγοτερο. Τριτη ερχομαι ελλαδα και δεν θα παιζω :(

 

παρτο χαλαρα να το ευχαριστηθεις.. δεν εχει νοημα να το τρεξεις..ολη η μαγια του παιχνιδιου ειναι στο leveling και το story..μετα θα εχεις αρκετο καιρο μπροστα σου για raids και dungeons kai pvp..ειναι κριμα το τρεξεις ανχωμενα μεχρι τελους

 

και γω περιμενω early access αλλα θα το παω πολυ χαλαρα να το γουσταρω B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λογικο με το pc της υπογραφης μου να μην παιζει smooth maxed out? μηπως εχει θεμα με drivers η δεν συμπαθει την nvidia? εχω 60 stable σε quest και γενικα περιοχες ψιλομονος αλλα κεντρο tython και fleet σαπιζει 25fps. Δηλαδη αμα βαλω και aa οταν βγει τι θα γινει θα εχω 10αρες? Τι εμπειριες εχετε και με τι setups?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...