Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αρα αυτη τη στιγμη περιμενουμε να βγουν τα σχεδια για να κανουμε το κυκλωματακι,να βρουμε καπου το software και ειμαστε ετοιμοι να φορτωσουμε isos???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα αυτη τη στιγμη περιμενουμε να βγουν τα σχεδια για να κανουμε το κυκλωματακι,να βρουμε καπου το software και ειμαστε ετοιμοι να φορτωσουμε isos???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θα μπορείς να παίζεις online. Ban δεν πρόκειται να φάει κανείς αν δεν βγει firmware update. Αλλά ακόμα και να βγει, η συσκευή σε προστατεύει από firmware upgrade και μετά απλά θα πατσάρουμε τα νεότερα games για να μπορούν να τρέχουν με την 3.41

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θα μπορείς να παίζεις online. Ban δεν πρόκειται να φάει κανείς αν δεν βγει firmware update. Αλλά ακόμα και να βγει, η συσκευή σε προστατεύει από firmware upgrade και μετά απλά θα πατσάρουμε τα νεότερα games για να μπορούν να τρέχουν με την 3.41

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα αυτη τη στιγμη περιμενουμε να βγουν τα σχεδια για να κανουμε το κυκλωματακι,να βρουμε καπου το software και ειμαστε ετοιμοι να φορτωσουμε isos???

 

Αυτο ακριβώς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα αυτη τη στιγμη περιμενουμε να βγουν τα σχεδια για να κανουμε το κυκλωματακι,να βρουμε καπου το software και ειμαστε ετοιμοι να φορτωσουμε isos???

 

Αυτο ακριβώς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ετοιμος ειμαι ετοιμος ειμαι ετοιμος...:-D

 

Εβαλα και το 3.41 για παν ενδεχομενο και περιμενω να ακουσω καμια καλη κριτικη και θα κανω την παραγγελια μου...

Και οσο αναφορα το online δεν με πολυνοιαζει, κανενα RE5 ή κανεναν borderlands επαιζα, δεν θα τρελαθουμε κιολας....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ετοιμος ειμαι ετοιμος ειμαι ετοιμος...:-D

 

Εβαλα και το 3.41 για παν ενδεχομενο και περιμενω να ακουσω καμια καλη κριτικη και θα κανω την παραγγελια μου...

Και οσο αναφορα το online δεν με πολυνοιαζει, κανενα RE5 ή κανεναν borderlands επαιζα, δεν θα τρελαθουμε κιολας....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...