Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυο γρήγορες ερωτήσεις

 

1 όταν βάζω να δω βιντεακια από Youtube μου τα δείχνει με 240p (στο pc τα βλέπω 720p)

υπάρχει λύση ?

2 υπάρχει κάποιο streaming gaming site που να δουλεύει χωρίς να θέλει αναβάθμιση ο flash player ?

κάτι σαν twitch.tv ?

 

ειμαι με 3.55

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δυο γρήγορες ερωτήσεις

 

1 όταν βάζω να δω βιντεακια από Youtube μου τα δείχνει με 240p (στο pc τα βλέπω 720p)

υπάρχει λύση ?

2 υπάρχει κάποιο streaming gaming site που να δουλεύει χωρίς να θέλει αναβάθμιση ο flash player ?

κάτι σαν twitch.tv ?

 

ειμαι με 3.55

βαλε showtime και ολα τα plugins του. εχει μεσα και youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οκ η μλκια γινοταν στο dns, επρεπε να βαλω την ιδια σε primary και secondary...

 

τεσπα, προσπαθησα να συνδεθω στο lobby του pes2012 και μου κολλαει αφου επιλεγω τα δεδομενα χρηστη... εχω το patch 1.06

 

σε εσας παιζει κανονικα?

 

 

εδιτ. τελικα κολλαει οταν παω να μπω στο λομπι. δοκιμασα να παιξω απο το φιλικο/ονλαιν παιχνιδι και παιζει κανονικα απο εκει...η μλκια ειναι απο τη στιγμη που δεν μπορω να μπω στο λομπι, δεν παιζει 2vs2

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πες 12 κολλαει οταν παω και γω να μπω στο λομπυ

παιχνιδια που τρεχουν απροβληματιστα ονλαιν ειναι

RDR με 1.07update, UC2 με ολα τα official updates, MaxPayne3 1.05 update, TopSpin 4 1.02 update, NBA2K12, FIFA12 (θελουν pass)

dark souls, fifa street me 1.01 update, Sniper Elite v2, Dead space 2, CODMW2, Dragon's Dogma, Crysis2, Killzone 2, GTAIV, Batman Asylum GOTY, και αρκετα αλλα (ανεφερα τα πιο σημαντικα)

 

ΥΓ: φερτε μου τον KJ στο ΠΕΣ !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Top Spin 4 πότε θα σε πάω? :P

Ειναι σα να σε παω εγω ΠΕΣ. τοσο καλος ειμαι B)

 

παιδιά αν πάρω τώρα ένα ps3 γίνεται να παίξω αντιγραφές;

Καινουριο οχι με τιποτα. Μονο αν βρεις μεταχειρισμενο σε 3.55 firmware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 90-95%

ειναι πεσμενοι οι σερβερς του πεσ12? μου βγαζει unable to connect to connection test server

 

Από τη σελίδα του στο fb "PES 2013 and the second PC demo are releasing tomorrow! More info on DLCs will be available tomorrow. " Πριν απο 5 λεπτά έγινε η δημοσίευση. Άρα δεν έχει γίνει release το παιχνίδι για να ανοιξουν οι server.

 

 

Ασε το pes και "παρε" fifa

 

 

 

lollll ακυρο τωρα ειδα οτι ελεγες για το 12 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ηλια, δεν αντιλεγω αλλα εγω ειμαι κλασσικος πεσακιας.

Συμφωνω οτι ειχε μεινει πισω ενα διαστημα (ειδικα τα 9-10-11), αλλα και απο αλλα ποστς θα εχεις καταλαβει οτι θελω να παιζω οτι αρεσει περισσοτερο στο ματι μου. και σε αυτο το τομεα το φιφα σε καμια περιπτωση δε φτανει το πες οσο αφορα γραφικα, προσωπα κτλπ. καλως η κακως το πες ειχε φερει την επανασταση σε αυτο το τομεα οσο και στο gameplay και εγω εχω ενα κολλημα κ παραμενω νοσταλγος του παρελθοντος.

Οσο για το τι θα παρω :) οποιο "κυκλοφορησει" πρωτο :-D :-D :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...