Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει κανεις προβλημα με τα saves του rocksmith 2014?

Μου χαθηκαν ετσι ξαφνικα...

Έκανα το 1.02 update αλλα πάλι δεν κρατάει save.

Έκανα ενα μικρό research και είδα οτι το game δεν κανει save αν δεν έχεις το δισκάκι μέσα...

 

Ξαναγυρίσω στο παλαιό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιο φαν γιουτιλιτι δουλευει στου Στιβεν 4.53; επισης αν ειναι ευκολο μτζς στειλε πμ να βρω και εγω κανα ονλαιν πας για τα παιχνιδια που μου ειχες πει..

 

ευχαριστω καλες γιορτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας  θα ήθελα να με ενημερώσετε εάν μπορώ να hackaro το νέο ps3 το super slim , τη κονσόλα με τα 12 gb εννοω  .  Επίσης εάν μπορείτε να με στείλετε έναν οδηγό πρόσφατο γιατί είμαι άσχετος .Τέλος αναφέρετε μου τι περιορισμούς θα έχω αν hackaro την κονσόλα.

 

 

Συγνώμη για τα ορθογραφικά λάθη τους τόνους που ει σος μου ξέφυγαν.  

 

 ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εχω στειλει πμ Μπορώ να στο τοπθετήσω με κοσοτος μον οτο τσιπακι και μεταφορικά ή να σου το πουλήσω το τσιπάκι που χρειάζεται αν το βάλεις αλλα θελει πολύ ψιλές κολλη΄σεις. Να πουμε βέβαια ΄οτι για να παίζεις μετα θα χρειαστεις ενα εξωτερικο δισκο usb για να τα παιρνάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά. εγώ είμαι με habib 4.46 cfw. ποιο είναι το πιο κομπλέ cfw να βάλω τώρα για να κάνω update γιατί έχω χάσει λίγο την μπάλα με όλα αυτά τα cfw που βγαίνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά. εγώ είμαι με habib 4.46 cfw. ποιο είναι το πιο κομπλέ cfw να βάλω τώρα για να κάνω update γιατί έχω χάσει λίγο την μπάλα με όλα αυτά τα cfw που βγαίνουν?

και γω το χω απορία ,για πειτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο σταθερο και πιο αξιοπιστο απο το rebug δεν υπαρχει.Ειτε βαζετε το rebug ειτε περιμενετε λιγο ακομη μεχρι να βγει το update του rebug με τα αρχεια απο cobra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά. εγώ είμαι με habib 4.46 cfw. ποιο είναι το πιο κομπλέ cfw να βάλω τώρα για να κάνω update γιατί έχω χάσει λίγο την μπάλα με όλα αυτά τα cfw που βγαίνουν?

steven 4.53 v1.0 χωρις δευτερη κουβεντα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...