Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά το god of war 3 που είναι 40gb σας παίζει στον internal σκληρό? Εμένα πάει να ξεκινήσει και μετά με πετάει έξω στο μενού του ps3! Όλα τα άλλα παίζουν...Καμιά γνώμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το god of war 3 που είναι 40gb σας παίζει στον internal σκληρό? Εμένα πάει να ξεκινήσει και μετά με πετάει έξω στο μενού του ps3! Όλα τα άλλα παίζουν...Καμιά γνώμη?

 

Ούτε εμένα παίζει με backup στον internal απο bluray με πετάει στο xmb!Μπας και βρούμε άκρη, έχω το fat 60αρι (του έχω αλλάξει δίσκο με ένα 500αρι ) με ps3break στην 1.3 version και έχω δοκιμάσει και με backupmanager2 και με τον τελευταίο openmanager. Καμιά ιδέα κανείς; Λέω να δοκιμάω και με κανένα από "θείο" μεριά backup. Τι να πω!Εσύ Polaki πώς το πέρασες και με ποιό usb;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα παίζει με backup στον internal απο bluray με πετάει στο xmb!Μπας και βρούμε άκρη, έχω το fat 60αρι (του έχω αλλάξει δίσκο με ένα 500αρι ) με ps3break στην 1.3 version και έχω δοκιμάσει και με backupmanager2 και με τον τελευταίο openmanager. Καμιά ιδέα κανείς; Λέω να δοκιμάω και με κανένα από "θείο" μεριά backup. Τι να πω!Εσύ Polaki πώς το πέρασες και με ποιό usb;

 

Με backup απο θειο δοκίμασα που είναι 40gb περίπου. Έχω πάρει από grmods το ps3hack usb...Και σε άλλους το κάνει αυτό με το gow3 απότι διάβασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fat40 του εχω αλλαξει το δισκο σε 500 εγινε copy απο bluray με backup manager 1στον εσωτερικο και παιζει κανονικα.Εχω το ps3break version 1.0 .

 

Οκ θα δοκιμάσω με τον backupmanager 1 να δω μήπως έχει διαφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σας παρακαλω αν μπορει καποιος να με βοηθησει σημερα μου ηρθε ps3break v1.1 official αλλα δεν ξερω τι να κανω για να το χρησιμοποιησω σας παρακαλω αν μπορει ας με βοηθησει καποιος δεν δουλεβει και το μανυαλ συγκεκριμενα μηπως ξερει καποιος που θα βρω το hex file?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

freezen από που το πήρες?μπορεί κάποιος να δώσει ένα site για το ps3break ή όποιο άλλο που να δουλεύει καλά και να αναβαθμίζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο θα αγοράσω το στικακι. πιο με συμβουλεύετε να παραγγείλω? θελω να ειναι αναβαθμίσιμο ετσι ωστε αν στο μέλλον βγει custom firmware 3.50 να μπορώ να το περάσω

 

ευχαρηστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...