Προς το περιεχόμενο

The Secret World


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.thesecretworld.com/

 

5 μερες trial απτο site ;)

Try it free for 3 days, and get an extra 2 days and 1200 bonus points if you complete 30 missions!

 

Try it free for 3 days, and get an extra 2 days and 1200 bonus points if you complete 30 missions!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν το περιμενα να τρελλαθώ τόσο πολύ με αυτό το παιχνίδι. Απλά απίστευτο, έχω κολλήσει με το trial.

 

Δυστυχώς έχασα την προσφορά του Σαββατοκύριακου για 50% εκπτωση, ξέρει κανείς που μπορούμε να το προμηθευτούμε φθηνά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το περιμενα να τρελλαθώ τόσο πολύ με αυτό το παιχνίδι. Απλά απίστευτο, έχω κολλήσει με το trial.

 

Δυστυχώς έχασα την προσφορά του Σαββατοκύριακου για 50% εκπτωση, ξέρει κανείς που μπορούμε να το προμηθευτούμε φθηνά;

To έχει το Steam τώρα τελευταία μέρα 50% έκπτωση (25€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το χα πάρει απο εδώ http://www.gamekeystore.net/store/ea-origin-games/the-secret-world-cdkey που βλέπω το χει 20.25 ευρώ και αν δεν κάνω λάθος έχει και extra -5% στην τιμή για την πρώτη αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To steam θα μου φτιάξει καινούριο account ή απλά θα μου δώσει ένα cd key για το παιχνίδι; Γιατί εγώ θέλω απλά να κάνω το trial μου κανονικό subscription, δεν θέλω να ξεκινήσω από την αρχή.

 

Zoocra, στο link που έδωσες εγώ το βλέπω στα 45, βλέπω κάτι λάθος; EDIT: OK, λαθος μου, δεν είδα πως δεν το είχα σε Euro:P Όταν μου ζητάει company ID και Tax ID στο registration, τι βάζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι να χα βάλει τέτοια στοιχεία..Ίσως άστο κενό.Από ότι είδα και στο origin 25 το χει btw.

 

Θα το άφηνα κενό, αλλά είναι required field και δεν με αφήνει να συνεχίσω χωρίς να βάλω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 2 εβδομάδες στο παιχνίδι πλέον και έχωντας φτάσει στο Blue Mountain έχω να δηλώσω πως πρόκειται για μεγάλη παιχνιδάρα το Secret World. Αν είστε σοβαρός rpg-ας, κάντε στον εαυτό σας την χάρη να ασχολειθείτε μαζί του. Δεν θα το μετανιώσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εξακολουθεί μια χαρά είναι το game. Εγώ πάντως ήμουν στον rp αλλά τώρα δεν γνωρίζω ποιος από όλους έχει τον περισσότερο κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει προσφορά (νομίζω πιάνει αυτούς που έχουν σταματήσει τη συνδρομή τους) -30% σε όλες τις τιμές sub μέχρι τις 7-12.ο ένας μήνας βγαίνει γύρω στα 10 ευρώ και οι 3 γύρω στα 28.

 

Μπορεί κάποιος που συνεχίζει να παίζει αν το pvp με τις νέες αλλαγές αξίζει?Σκεφτόμουν τώρα λίγο Χριστουγέννων να ασχολήθω για κανα μήνα με κανα mmo και είμαι μεταξύ αυτού και του gw2.Αν το pvp έχει βελτιωθεί θα τους τα δώσω τα 10 ευρώ γιατί το story και το pve του ήταν καταπληκτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...