Προς το περιεχόμενο

The Secret World


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βρήκα αρκετά εντυπωσιακό το παιχνίδι και έβαλα στην άκρη το Age of Conan για να ασχοληθώ λίγο μαζί του. Πολλά καινούργια πράγματα και φοβερή ατμόσφαιρα. Δε θα τα πώ όλα όμως, με κάλυψε κλασικά ο check2fire πιο πάνω χεχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

TEMPLARS στον server Cerberus για ελληνικό guild περάστε από το www.argonaut.gr

 

Από δευτέρα έρχομαι αργοναύτες :) έτσι και αλλιώς έχω παίξει σε διάφορα game μαζί σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι που δεν κατάλαβα.Θα είναι συνδρομητικό;

 

Αα το βρήκα:

The Secret World includes 30 days of free game time. Each additional month has a cost of $14.99 / €14.99 incl. VAT / £11.49 incl. VAT. Longer subscription cycles yield discounts to the monthly fee.

γμτ

 

Και κάτι άλλο,επειδή έπαιζα anarchy online..πατάω να κάνω sign up for beta αλλά μου βγάζει ότι το username χρησιμοποιείται -λογικό αφού είναι το δικό μου.Αλλά πως θα κάνω sign up για την beta αν μου κάτσει; Αλλά είδα ότι τέλειωσαν τα beta weekends ....πολύ ωραία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ίδιο account κάνεις login στην funcom και κάπου μετά αν μπεις στο secret world σου ζητάει να δημιουργήσεις νέο pass και username μόνο για το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ίδιο account κάνεις login στην funcom και κάπου μετά αν μπεις στο secret world σου ζητάει να δημιουργήσεις νέο pass και username μόνο για το game.

 

Ευχαριστώ..Τλκα δεν μπορώ να παίξω..έχασα την beta.Δεν πειράζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξεκινησα με Illuminati στον cerberus.Ειχα παιξει και στη beta...Μπορειτε να το παρετε παρα πολυ πιο φθηνα το cd key σας απο ελλαδα παντως...Εγω το αγορασα 28 ευρω με ενα μηνα δωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει και με το παραπάνω. Πολύ προσεγμένο game το ευχαριστίεσε πραγματικά δεν ξέρω όμως τι αντοχή στον χρόνο μπορεί να έχει αλλά τουλάχιστον μέχρι στιγμής που παίζω δεν είναι καθόλου βαρετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...