Προς το περιεχόμενο

Φτιάξτε το δικό σας προγραμμα κολύμβησης


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

παιδες καλησπερα!

 

απο βδομαδας θελω να ξεκινησω σιγα σιγα και εγω και σκεφτομουν να παω ΟΑΚΑ. πηγαινει κανεις απο εσας εκει? http://www.oaka.com.gr/kolimbitirio-pisina/

 

απο τιμες πως τις βλεπετε ειναι λογικες? 

 

 

 

Γουδί αν δεν κάνω λάθος είναι 25 ευρώ οι 15 φορές. 70 ευρώ μου φαίνονται πάρα πολλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαλιστα καλη φενεται , αλλα ειναι μονο ανοιχτη σωστα? οακα εχει και κλειστες αλλα δεν ειναι για το κοινο?

επισης εκει εχει ωραρια που κανουν προπονησεις η ειναι αποκλειστικα μονο για το κοινο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε/η καλησπέρα, εγώ πάω στο Ο.Α.Κ.Α ,το κόστος είναι 40 ευρώ το μήνα(στο σύλλογο ΡΟΗ) για κάθε μέρα αν θές,συν την εγγραφή κανά 25άρι νομίζω(δεν είμαι 100% σίγουρος γιατί λόγω του παιδιού μου που είναι στον σύλλογο δεν πλήρωσα συνδρομή),οι ώρες είναι 20.00-22.00 καθημερινά και 13.30-15.30 το Σάββατο(για την Κυριακή δεν ανακοινώθηκαν ακόμη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω pano, αλλα δεν με συμφερει καθε μερα...το μονο οτι ειναι κοντα σε μενα ειναι καλο αλλα και στο Γουδι που προτειναν δεν ειναι κακο συμφωνα με την τιμη. 15 φορες για 25 ευρω ειναι αρκετα καλα

Στο Οακα ξερεις αν ειναι μονο ανοιχτη για το κοινο η μπορεις και στην κλειστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπόν, Γουδί είναι όπως είπα 15 φορές 25 ευρώ το μήνα + 5 ευρώ η εγγραφή, θέλει χαρτί από δερματολόγο και παθολόγο και είναι από τις 8 το πρωί μέχρι 6-7-8 το απόγευμα. Η πισίνα είναι ανοιχτή και καλύτερα να πηγαίνεις πρωί που δεν έχει τόσο κόσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Οακα ξερεις αν ειναι μονο ανοιχτη για το κοινο η μπορεις και στην κλειστη?

Για την κλειστή μιλάω.

 

Υ.Γ Ίδιες τιμές που αναφέρει ο φίλος/η Kercyn παίζουν και στην ανοιχτή του άλσους Γαλατσίου ,αν σε βολεύει καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την κλειστή μιλάω.

 

Υ.Γ Ίδιες τιμές που αναφέρει ο φίλος/η Kercyn παίζουν και στην ανοιχτή του άλσους Γαλατσίου ,αν σε βολεύει καλύτερα.

ααα ωραια ευχαριστω! και βεικου ναι ειναι πιο κοντα ακομα, οποτε θα κοιταξω να παρω τηλ μεσα στην βδομαδα και να αποφασισω τι με βολευει περισσοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,

τέταρτη φορά σήμερα στο κολυμβητήριο και κάνω 350μ.την φορά με μονόλεπτα περίπου διαλείιματα στα οποία κάνω ποδήλατο στο νερό.Με συμβούλεψε ένας φίλος να μην πιεστώ να κάνω παραπάνω μέτρα (είμαι 120 κιλά).Γενικά βέβαια μέρα με την ημέρα βλέπω μεγάλη διαφορά,αύριο θα προσπαθήσω παρά τις συμβουλές του φίλου να ανεβάσω 100μέτρα γιατί τα 7 50αρια μου φαίονται πολύ λίγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα σας,θέλω να ξεκινήσω κολύμβηση για να βελτιώσω την φυσική μου κατάσταση και να χάσω λίγα κιλά. Το πρόβλημα είναι ότι έχω τροχαντηρητιδα (μαζί και μια σπάνια μορφή αρθρίτιδας ) και όταν προσπάθησα να ξεκινήσω το καλοκαίρι είχα πολύ πιο έντονους πόνους. Τώρα πλέον έχω συνέλθει αρκετά και θέλω να προσπαθήσω ξανά. Τι προτείνετε ως καταλληλοτερη άσκηση, με δεδομένο ότι η κίνηση των ποδιών είναι εντατική στην κολύμβηση, αλλά από την άλλη είναι ιδανική άσκηση που δεν επιβαρύνει τις αρθρώσεις γενικά. Πώς να προσέξω τον τροχαντηρα; Σημειώστε ότι είχα ενημερώσει τον προπονητή, αλλά μάλλον δεν έδωσε την δέουσα σημασία και με πίεσε αρκετά ώστε να κάνω εξαρχής πολλά μέτρα. Αυτήν την φορά θέλω να κάνω κάποιο πρόγραμμα μόνη μου, προσέχοντας για όποια ενόχληση και να ξεκουράζομαι συχνά. Ψάχνω, όμως, ασκήσεις ή κατάλληλες κινήσεις που θα βοηθήσουν με τον τροχαντηρα, ώστε να μην αποτελεί διαρκώς αιτία να εγκαταλείπω την προσπάθεια. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπέρα είμαι καινούρια στο forum  και θέλω να ρωτήσω είμαι 20 χρονών και έχω ήδη ξεκινήσει  κολυμβητήριο  βελτίωσα την  τεχνική καθώς είχα μια εμπειρία στο παρελθόν για 7 χρόνια αλλά το άφησα. Τώρα το πήρα απόφαση να ξεκινώ πιο δυναμικά και ότι γίνει θέλω να μου απάντηση κάποιος αν μπορώ στην ηλικία που είμαι να φτάσω σε επίπεδο στο οποίο να μπορώ να πάρω μέρος σε αγώνες και να είμαι ανταγωνιστική, ναι το ανταγωνιστική εξαρτάται από εμένα ποσό θα δουλεύω και θα προπονούμαι αλλα δεν είναι αργά; οκ δεν λεω να πηγαίνω για νίκη απλά να κατέβω, προλαβαίνω;

Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...