Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε η πρώτη έκδοση των Windows 7


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάιστα, προβλέπω νέες -επικές- λεκτικές μάχες Win7 vs Vista vs οτιδήποτε άλλου, με guest star τον κάθε πονεμένο Λινουξά (ή Mac-όφιλο) που θα βγάζει τα απωθημένα του.

 

Μισό λεπτό να πάω να φέρνω τα ποπ κορν μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει πιστεύω ακόμα να τα βάλουμε, απο την στιγμή που δεν έχουν φτάσει ακόμα ούτε σε επίπεδο Beta. Τζάμπα κόπος... θα αλλάξουν πολλά και θα προστεθούν ακόμα περισσότερα μέχρι την τελική έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok φτάνει το καταλάβαμε no more 7αρια...

 

Kαι ο Χατζηγιαννης πιστος στο πνευμα των καιρων ονομαζει το νεο του αλμπουμ 7. Τωρα μη ρωτησετε αν μπορει να μπει σε dual boot με το προηγουμενο αλμπουμ του, δεν ξερω να σας απαντησω. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ο Χατζηγιαννης πιστος στο πνευμα των καιρων ονομαζει το νεο του αλμπουμ 7. Τωρα μη ρωτησετε αν μπορει να μπει σε dual boot με το προηγουμενο αλμπουμ του, δεν ξερω να σας απαντησω. :fear:

 

Σε VM βγάζει BSOD :P

 

Αδμιν Virtual Box;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα windows 7 έχουν ακουστεί καλά σχόλια. Είναι αυτό που περιμένανε όλοι από τα vista. Είναι πιο γρήγορα και πιο σταθερά. Υπάρχει και μια νέα taskbar, αλλά είναι κρυμμένη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι είμαι σίγουρος ότι αυτοί που κάποτε έκραζαν τα ΧΡ και μετά το... γύρισαν, θα ακολουθήσουν την ίδια τακτική και τώρα. Τα Vista είναι ήδη εξαιρετικά σταθερά (το έχει διαπιστώσει όποιος έχει ασχοληθεί μαζί τους), οπότε η είδηση περί ακόμα μεγαλύτερης σταθερότητας των Win7 είναι ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάιστα, προβλέπω νέες -επικές- λεκτικές μάχες Win7 vs Vista vs οτιδήποτε άλλου, με guest star τον κάθε πονεμένο Λινουξά (ή Mac-όφιλο) που θα βγάζει τα απωθημένα του.

 

Μισό λεπτό να πάω να φέρνω τα ποπ κορν μου...

 

Κάνε μία μερίδα και για εμένα προβλέπω καλές φάσεις, ωραίο ματς και πολύ "δράση"

 

:)

 

 

Εγώ πάντως μ αυτά κ μ αυτά δεν πρόλαβα ούτε να κ*ασω πάλι σήμερα..! Άιντε και έρχεται το Σ/Κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...