Προς το περιεχόμενο

Βιβλίο Ανατομίας.


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε χρειάζεται, αυτό το βιβλίο το έχω ξαναδεί και το έχω ξεφυλλίσει, αλλά προφανώς δεν είχα ιδέα από τίτλους, ή που θα το βρω.. τώρα όμως ξέρω :-)

 

ευχαριστώ για την πρόταση. Με καταϋποχρεώσατε ρε σεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θυμαμαι αν ηταν πλατσερ , σημερα ειχα πολυ ενδιαφερουσα μερα (πλακωθηκα με ενα ταξιτζη και ημουν στην αστυνομια που κατεβαλα μυνηση) μετα ειχα να τελειωσω τις δουλειες που εχασα λογω αστυνομιας και τωρα ειδα το τοπικ ..αυριο θα σου πω με σιγουρια..παντως ειναι η αληθεια οτι αν ειναι για πρωτο διαβασμα ανατομιας το συγκεκριμενο ειναι ΓΤΠΚ αλλα εχει κομπακτ διαστασεις και πολυ βολικα φτιαγμενο και γουσταρεις να διαβαζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Παιδια εγω ψαχνω ενα αγγλοελληνικο λεξικο με ορους Ανατομιας κατα προτιμηση σε ebook. Εχετε βρει τπτ??

 

Για υπολογιστή από λεξικά υπάρχει το Magenda. Για ebook Αγγλο-Ελληνικό χλωμό το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

το ποστ ειναι παλιό ελπίζω καποιος να απαντήση ανάμεσα στην ανατομία του Κάμα http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=108083829&LastAdd=108083829&t=%CC%C1%C8%C7%CC%C1%D4%C1%20%C1%CD%C1%D4%CF%CC%C9%CA%C7%D3 και στιν ανατομια του Γκρέυς ποιο λέτε να επιλέξω δεδομένου οτι ο καθηγητης της θεωρίας μας είπε του Κάμα και ο καθηγητής του εργαστηρίου μας είπε του Γκρέυς;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...