Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Assassin's Creed 2 Confirmed

 

Ubisoft released its results for the six months ended September 30, 2008, revealing sales for the first six months of 2008-09 came were up 31.8%, driven by casual games and its distribution business. In the follow up conference call Ubisoft CEO Yves Guillemot confirmed that Assassin's Creed 2 is in development and will be set a few hundred years after the original, most likely the French Revolution in the 1700s.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες η δεν εχετε τεραστεια μονιτορ και τζιτζι πισι η δεν ξερετε απο παιχνιδια(που λεει ο λογος για το τελευταιο)..αλλα σε 26αρα ολα φουλ...το game ειναι η καλυτερη ταινια που προταγωνιστισα ποτε μου...γιατι μιλαμε για ταινια και οχι για game...εμενα τετοια εντυπωση μου εδινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες η δεν εχετε τεραστεια μονιτορ και τζιτζι πισι η δεν ξερετε απο παιχνιδια(που λεει ο λογος για το τελευταιο)..αλλα σε 26αρα ολα φουλ...το game ειναι η καλυτερη ταινια που προταγωνιστισα ποτε μου...γιατι μιλαμε για ταινια και οχι για game...εμενα τετοια εντυπωση μου εδινε...

 

Α, εσύ έπαιζες? Κι έλεγα ποιον μου θυμίζει ο πρωταγωνιστής... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου απλα καθε γκειμ πρεπει να το πιστευεισ...να κανεισ κινησεισ π σε κανουν να το νιωθεις να το γουσταρεις..να εκμευταλευεσαι καθε feaure του στο επακρο...δεν ξερω εμενα το γκειμ με τρελανε...ενας κοσμος με χιλιαδες ανθρωπους λες εισαι πραγματικα στην τζερουζαλιμ..ετρεχα στα στενα της και γουσταρα,μονο και μονο με αυτο...και αλλα πολλα που το καναν μοναδικο...

ps: JET-O GATAAAAAAALING GUUUUN ! ! !

 

 

-----Προστέθηκε 27/11/2008 στις 11 : 11 : 04-----

 

 

Α, εσύ έπαιζες? Κι έλεγα ποιον μου θυμίζει ο πρωταγωνιστής... :P

 

χαχαχαχαχχα....ωραιος ο φιλος μας..!nice one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λέω,εγώ το έπαιζα σε 32αρα,ωραία εμπειρία από γραφικά και κινήσεις,αλλά μετά από λίγο έκανες τα ίδια πράγματα και γινόταν βαρετό.

 

Ελπίζω να μάθανε από το λάθος τους και να κάνουν το 2 ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...