Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το έχω αφήσει το παιχνίδι στο 2o sequence γιατι δεν προλαβαίνω πολύ και γιατί ψιλοκαίγομαι στο MW2 όταν βρώ ευκαιρία, αλλα με αυτά που γράφετε περι 10ου sequence κτλ, με έχετε πορώσει.. σταματήστε!!! ζηλεύουμε!! :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ακριβώς περνάμε τα save γνωρίζει κανείς ? Εκανα ξανά εγκατάσταση το παιχνίδι και κράτησα παλιό save

 

εγώ έκανα φορματ, ξαναεβαλα το παιχνιδι και συνεχισε απο εκει που ημουνα. τα saves τα κραταει η ubisoft στους server της. εκτος αν το εχεις σπασμενο οποτε δεν ξερω τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα με το pc της υπογραφής μου. Παίζω σε ανάλυση 1680x1050 με όλα στο full. Το θέμα είναι ότι ενώ να το framerate είναι μια χαρά δεν φορτώνουν όλα τα γραφικά με αποτέλεσμα να εμφανίζονται κάποια πράγματα όταν πηγαίνω κοντά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα με το pc της υπογραφής μου. Παίζω σε ανάλυση 1680x1050 με όλα στο full. Το θέμα είναι ότι ενώ να το framerate είναι μια χαρά δεν φορτώνουν όλα τα γραφικά με αποτέλεσμα να εμφανίζονται κάποια πράγματα όταν πηγαίνω κοντά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα με το pc της υπογραφής μου. Παίζω σε ανάλυση 1680x1050 με όλα στο full. Το θέμα είναι ότι ενώ να το framerate είναι μια χαρά δεν φορτώνουν όλα τα γραφικά με αποτέλεσμα να εμφανίζονται κάποια πράγματα όταν πηγαίνω κοντά τους.

 

Υποθέτω πως δεν το έχεις αυθεντικό λόγω του "εξευτελιστικού DRM"???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα με το pc της υπογραφής μου. Παίζω σε ανάλυση 1680x1050 με όλα στο full. Το θέμα είναι ότι ενώ να το framerate είναι μια χαρά δεν φορτώνουν όλα τα γραφικά με αποτέλεσμα να εμφανίζονται κάποια πράγματα όταν πηγαίνω κοντά τους.

 

Υποθέτω πως δεν το έχεις αυθεντικό λόγω του "εξευτελιστικού DRM"???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πράγματι το παιχνίδι τα σπάει. Είχα και γώ καιρό να πορωθώ έτσι με παιχνίδι και με τόσο απίστευτα γραφικά. 'Εχω πάρει στολή Αλταιρ και σπαθί και φυσικά έχω αναβαθμίσει όλες τις εξαρτήσεις για medicines, στιλέτα κλπ. To μόνο θέμα που έχω είναι ότι δεν μπορώ να βρώ ένα αγαλματάκι στη βίλα και δεν έχω καταφέρει να μαζέψω πάνω απο 30 φτερά.

Κατά τα άλλα πρέπει να βρίσκομαι κοντά στο τέλος, μου έχουν μείνει οι έξι απο τους 9 lieutenants.

Ερώτηση:

Τα σημεία όπου ανεβαίνεις και πέρνεις την ιπτάμενη μηχανή του leonardo που χρησιμεύουν, πέρα απο τον χαβαλέ :P.

Τα όπλα δεν τα έχω μαζέψει όλα, χρειάζεται?

Όταν συμπληρώσεις όλα τα φτερά 100/100 παίρνεις κάτι? Την ιπτάμενη μηχανή να υποθέσω?

thanks anyway. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πράγματι το παιχνίδι τα σπάει. Είχα και γώ καιρό να πορωθώ έτσι με παιχνίδι και με τόσο απίστευτα γραφικά. 'Εχω πάρει στολή Αλταιρ και σπαθί και φυσικά έχω αναβαθμίσει όλες τις εξαρτήσεις για medicines, στιλέτα κλπ. To μόνο θέμα που έχω είναι ότι δεν μπορώ να βρώ ένα αγαλματάκι στη βίλα και δεν έχω καταφέρει να μαζέψω πάνω απο 30 φτερά.

Κατά τα άλλα πρέπει να βρίσκομαι κοντά στο τέλος, μου έχουν μείνει οι έξι απο τους 9 lieutenants.

Ερώτηση:

Τα σημεία όπου ανεβαίνεις και πέρνεις την ιπτάμενη μηχανή του leonardo που χρησιμεύουν, πέρα απο τον χαβαλέ :P.

Τα όπλα δεν τα έχω μαζέψει όλα, χρειάζεται?

Όταν συμπληρώσεις όλα τα φτερά 100/100 παίρνεις κάτι? Την ιπτάμενη μηχανή να υποθέσω?

thanks anyway. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου λείπει ένα αγαλματίδιο για τη βίλα. Έχω ψάξει όλη τη πόλη, και το μόνο που έχω βρει είναι ότι στην οροφή της εκκλησίας, κοντά στον σταυρό ακούγεται ο ήχος που παίζει όταν είσαι κοντά σε θησαυρό. Αλλά δεν υπάρχει τίποτα εκεί κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου λείπει ένα αγαλματίδιο για τη βίλα. Έχω ψάξει όλη τη πόλη, και το μόνο που έχω βρει είναι ότι στην οροφή της εκκλησίας, κοντά στον σταυρό ακούγεται ο ήχος που παίζει όταν είσαι κοντά σε θησαυρό. Αλλά δεν υπάρχει τίποτα εκεί κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...