Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

H Ubisoft έκανε το 1ο βήμα για τη βελτίωση του uplay περιορίζοντας το drm. Το παιχνίδι είναι πια playable. Συνεπώς η τιμή του ανεβαίνει επειδή ανεβαίνει και ζήτηση (από gameplay κανείς δεν είχε παράπονο). Όποιος προλάβει!

 

ΥΓ. αναφέρομαι στην pc έκδοση, ελπίζω να πόσταρα στο σωστό thread, βλέπω και λένε για το ps3 οι από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

προβλημα... ειμαι εκει οπου ξιπνανε το ezio, κ με βαζουν να κανω κατι μ@λ@κιες, και ξαφνικα γινομαι altair και πρεπι να κινιγισω μια τυπισα νμζ, η οποια μπενει σε μια πορτα κ την κλινει... και εγω πρεπι να σκαρφαλωσω αλλα δεν πιανετε στο κολοξιλο... θιματε κανεις την πιστα να με help??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλημα... ειμαι εκει οπου ξιπνανε το ezio, κ με βαζουν να κανω κατι μ@λ@κιες, και ξαφνικα γινομαι altair και πρεπι να κινιγισω μια τυπισα νμζ, η οποια μπενει σε μια πορτα κ την κλινει... και εγω πρεπι να σκαρφαλωσω αλλα δεν πιανετε στο κολοξιλο... θιματε κανεις την πιστα να με help??

 

 

Πρεπει να ανεβεις τον πυργο.Τωρα απο που πιανεσαι δεν θυμαμαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τρέχεις προς τον τοίχο και όπως μισοσκαρφαλώνεις (πριν ξαναπέσεις), πηδάς στο πλάι και πιάνεσαι.

Ήταν λίγο tricky το σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να παίξω το παιχνίδι με gamepad xbox 360 μέσα στο μενού δεν βλέπω κάποια επιλογή μήπως πρέπει να κατεβάσω κάποιο software αν ναί έχετε κάποιο link να μου στείλετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.Μου φαινεται περιεργο να μην στο αναγνωριζει απευθειας.Τα περισσοτερα games για υπολογιστη αναγνωριζουν απευθειας τον χειριστηριο του 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.Μου φαινεται περιεργο να μην στο αναγνωριζει απευθειας.Τα περισσοτερα games για υπολογιστη αναγνωριζουν απευθειας τον χειριστηριο του 360.

 

Πρέπει να ανοίξεις το gamepad πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Μετά το βλέπει μόνο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ανοίξεις το gamepad πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Μετά το βλέπει μόνο του

Προφανως μιλας για το ασυρματο.Στο ενσυρματο(που εχω μονιμα συνδεμενο στον υπολογιστη),απλα μπηκα και το αναγνωρισε χωρις να μπω σε καποιο μενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...