Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια γεια σας! Μόλις αγόρασα το Logitech F710 αλλά ενώ έχω το vibration στο on δεν υπάρχει feedback δόνησης,

 

γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτό;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω κανει ρυθμισεις στον αλλο τυπο πληκτρολογιο,πρεπει και εκει;

Παιζοντας ανακαλυψα οτι εχω δονηση μονο οταν κανω βουτια στα αχυρα και οχι πχ οταν πεφτει ξυλο.

Κουλο ε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ρε παιδια ειχα παρατησει για καιρο τα παιχνιδια..το assassins το 2 ειναι και το τελευταιο??η βγαινει τωρα καινουργιο?το brotherhood??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όντως. Ωστόσο, παρότι το Brotherhood δεν είναι το 3ο sequel, συνεχίζει και την ιστορία του Desmond (παράλληλα με του Ezio) και είναι αρκετά μεγάλο σαν "αυτόνομο" παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω το παιχνίδι και έχω ανοιχτό το MSI Afterburner στην γωνία αριστερά επάνω γράφει DirectX 09 δεν έπρεπε να γράφει DirectX 10?

Υποστηρίζει crossfire? γιατί δεν βλέπω διαφορές στα frames με η χωρίς crossfire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

παιδια εχω ενα τρομερα μεγαλο προβλημα... επαιζα το assassins creed to 2 και σε καποιαστιγμη πεφτει ο γενικος... οταν το ανοιξα και πηγα να τρεξω το παιχνιδι μ ελεγε να αρχισω καινουριο, που σημαινει οτι το save μ χαθηκε... εχω φτασει στο σημειο λιγο μετα τις αποστολες του καρναβαλιου και επειδη ειμαι στα προθυρα εγκεφαλικου μηπως εχει καποιος το save μεχρι αυτο το σημειο γιατι αλλιως βλεπω να το παραταω το παιχνιδι... ευχαριστω για το χρονο σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα οχι απλώς στην Κρήτη έχει πολλές διακοπές ρεύματος.

Πάρε κ κανένα UPS να είσαι ήσυχος

 

 

 

χαχαχαχαχαχα... εμεις εχουμε προβλημα με τη stirella και οταν την αναβουμε πεφτει η ασφαλεια... :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...