Προς το περιεχόμενο

Σακάκι


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanx Critter για τα tips! :-)

 

InsomniaK, απο ευρωπαϊκό κατάστημα. Btw, τι λένε τα ρούχα gap? Τυχαία βρήκα κάτι συλλογές τους και είδα πολύ ωραία ρούχα και σε καλές τιμές (έστω σε σχέση με τα άλλα που χάζευα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Tσέκαρε στα Who & Who,εγώ βρήκα την υγειά μου πάντως.Παρεμφερές πρόβλημα έχω με τα νούμερα,αφού στην αγορά συνήθως βρίσκεις μέχρι Μ σε μέγεθος και τα πουκάμισα ειδικά πάνω μου σακουλιάζουν.Τα εργοστασιακά κουστούμια δε, με έκαναν να μοιάζω σάν ντουλάπα τσέπης(έχω πλάτες),και νομίζεις οτι κουβαλάω καμια κοντόκαννη απο μέσα (μπορεί και 2).

Βέβαια οταν ζητάς "εξεζητημένα" ρούχα,υπάρχει και το ανάλογο κόστος....

 

 

που ειναι τα who&who?στο αιγαλεω?που ακριβως ομως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με λιγο ψαξιμο βρηκα αυτο το λινκ που ισως βοηθησει http://www.men24.gr/html/ent/947/ent.78947.asp

Προσωπικα προτιμω τα δικουμπα - casual.. Αναλογως την περισταση φυσικα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα ράβομαι λόγω του οτι ο πατερας μου ειναι εισαγωγεας υφασματων για σακακια, κοστουμια, παλτα κτλ αλλα ειναι δυσκολο ακομα και για μενα να βρω ραφτη που να ραβει μοντέρνα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι παίρνω αρκετα καλυτερο υφασμα απο του εμποριου, ειναι χειροποιητο και μοναδικο κομματι και μου κοστιζει λιγοτερο απο τα μισα λεφτα (μιλαμε παντα για ακριβα κοστουμια.,...δλδ κατι που η D&G θα το εχει 2000 το ραβεις συνολικα με 500 και ειναι και καλυτερο...απλα δεν εχει ταμπελα D&G...ενταξει εμενα το ιδιο μπορει να μου κοστισει 200 γιατι θα παω στο ραφτη πελατες και δεν θα μου παρει 300€ ραφτικα,μπορει να μου το δωσει και τζαμπα....αλλιως σιγα μην εδινα 500 :P)...Δεν ξερω για τι ποσά μιλας πάντως βρισκεις στο εμποριο και με 50€ σακακι που κάνεις τη δουλειά σου.

+100000 Από όταν βρήκα καλό ράφτη (οικονομικός σχετικά κ καλά υφάσματα) δεν έχω ξαναπατήσει σε κατάστημα με έτοιμα!

Και το καλύτερο είναι ότι το σακάκι είναι στα μέτρα σου!!!Πολύ μεγάλο + άν έχεις περίεργο σώμα (σωσίβιο, μεγάλες πλάτες, μικρές πλάτες, ψιλός-κοντός κλπ κλπ. Εγώ με σωσίβιο τρελό στην μέση κ πλάτες επίσης μεγάλες πλέον έχω σακάκια που μου κάθονται...κοστουμάκι!!!!)

 

PS

κ δεν μιλάω για τιμές της τάξης των 500...μιλάω για τιμές 150min κ max όσο πάει....

Αλλά το 150 (ύφασμα κ ράψιμο ναι...) είναι ΑΑ ποιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...