Προς το περιεχόμενο

Τομογράφος αρχίζει να εισβάλλει σε φαντασίες και όνειρα


o_magazatoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τώρα δουλεύουν το read του εγκεφάλου, μόλις καταλάβουν πως λειτουργεί το επόμενο κομμάτι θα είναι το write. Θα μπορέσουν δηλαδή άνθρωποι χωρίς οπτικό νεύρο να βλέπουν μέσω μιας κάμερας αλλά επίσης το σενάριο του matrix δεν φαίνεται τόσο επιστημ. φαντασία πλεον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμάσουν και στα ζώα να δούμε τι σκέφτονται για εμάς?????

 

Άσχετο αν προλάβουν και το κάνουν αυτό μάλλον θα είναι κοντά και στο αντίθετο (λογικά), δηλαδή στο να φυτεύουν μνήμες στον εγκέφαλο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερό, θα φέρει ένα άλμα στην ψυχοθεραπευτική! αναλύοντας καλύτερα τα όνειρά μας, θα βγαίνουν καλύτερα στην φόρα οι υποσυνείδητοι φόβοι μας

 

και τα ζωικα ενστικτα μας.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κοπέλια ειναι αυτοί οι Ιαπωνες ρε π***** μου...Οπου να ναι θα βγαλουνε και μηχανημα που θα αλλαζει τον ηχο και τη μυρωδια της πορδης.Πωωω

 

Καλα αυτο ειναι ευκολο...ενα "αρωματικο" "τελικο" χρειαζεσαι και αλλαζει πανευκολα ο ηχος με την μυρωδια

 

αχαχχΑΧΑχαΑΧχαΧΑαΧΑΧαΧΑΧαΧ

Ναι νομίζω πως είναι αρκετά εύκολο. Το θέμα είναι ποιος θα εγκαταστήσει κάτι τέτοιο στον :X του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα δουλεύουν το read του εγκεφάλου, μόλις καταλάβουν πως λειτουργεί το επόμενο κομμάτι θα είναι το write. Θα μπορέσουν δηλαδή άνθρωποι χωρίς οπτικό νεύρο να βλέπουν μέσω μιας κάμερας αλλά επίσης το σενάριο του matrix δεν φαίνεται τόσο επιστημ. φαντασία πλεον :)

 

+1 μια και από τώρα άρχισαν οι κάπως πονηρές σκέψεις!

 

...«Εφαρμόζοντας αυτή την τεχνολογία, δεν αποκλείεται να καταστεί εφικτή η καταγραφή και η αναπαραγωγή υποκειμενικών εικόνων τις οποίες οι άνθρωποι αντιλαμβάνονται ως όνειρα» υποστηρίζει....

 

αν φτάσεις να σκεφθείς κάτι τέτοιο...δεν ξέρω τι θα σε εμποδίσει να σκεφθείς ΚΑΙ την πρόκληση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...