Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

H εκδικηση του casual;

https://www.techspot.com/news/94711-half-top-ten-games-played-2020-werent-released.html

Τα δεδομενα αφορουν στην αγορα των ΗΠΑ και δεν προκαλουν καμια εκπληξη φυσικα, αλλα για ''καθρεπτη'' και της εγχωριας αγορας τα βλεπω προσωπικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostiger είπε

H εκδικηση του casual;

https://www.techspot.com/news/94711-half-top-ten-games-played-2020-werent-released.html

Τα δεδομενα αφορουν στην αγορα των ΗΠΑ και δεν προκαλουν καμια εκπληξη φυσικα, αλλα για ''καθρεπτη'' και της εγχωριας αγορας τα βλεπω προσωπικα.

Σαν metric βεβαια δε ξερω τι δειχνει. Ειναι λογικο να ειναι ψηλα στη λιστα παιχνιδια "ατελειωτα" σε σχεση με καποιο single player διαρκειας 5-10-20 ωρων.

Οχι οτι θα μου εκανε και καποια εκπληξη αν αυτα ειναι ΚΑΙ τα κορυφαια σε πωλησεις η σε αριθμο παικτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Charismo είπε

Όσο μεγαλώνω, τόσο περισσότερο ταυτίζομαι.

sub-buzz-5385-1534802981-1.jpg

Ρε συ δε μπορώ να ξεπεράσω το 5ωρο. Πόσο δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 λεπτό πριν, KilliK είπε

ειχες δει ποτε καποια απο αυτες στην ελληνικη τηλεοραση ρε απατεωνα?

Προσπαθω να θυμηθω διαφημιση video game στην ελληνικη τηλεοραση, ισως το fifa , αλλο δεν μου ερχεται. Αντε καμια κονσολα να διαφημιζαν τα χριστουγεννα και αυτο απο ελληνικες αλυσιδες, διαφημισεις της πλακας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, xavier είπε

ειχες δει ποτε καποια απο αυτες στην ελληνικη τηλεοραση ρε απατεωνα?

Προσπαθω να θυμηθω διαφημιση video game στην ελληνικη τηλεοραση, ισως το fifa , αλλο δεν μου ερχεται. Αντε καμια κονσολα να διαφημιζαν τα χριστουγεννα και αυτο απο ελληνικες αλυσιδες, διαφημισεις της πλακας.

Εγω την μονη που θυμαμαι απο παιχνιδια στα 90s ηταν το zelda:ocarina of time.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xavier είπε

ειχες δει ποτε καποια απο αυτες στην ελληνικη τηλεοραση ρε απατεωνα?

Προσπαθω να θυμηθω διαφημιση video game στην ελληνικη τηλεοραση, ισως το fifa , αλλο δεν μου ερχεται. Αντε καμια κονσολα να διαφημιζαν τα χριστουγεννα και αυτο απο ελληνικες αλυσιδες, διαφημισεις της πλακας.

το MAD επαιζε συνεχεια διαφημισεις παιχνιδιων, οταν βαζανε τις σχετικες εκπομπες τους. Νομιζω και το STAR εβαζε που και που.

Αλλα τις πιο πολλες τις εβλεπα ονλινε η απο το MCM η απο το βρετανικο Cybernet που επαιζε το MAD νομιζω. Απο αυτες που σιγουρα Θυμαμαι ειναι του ΜΚ4 και του David Lynch για το PS2.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...