Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ιδιες ειναι και οι δυο περιπτωσεις. η Ubisoft απολογειτε για ενα λαθος που εκανε, ειτε εσκεμμενα, ειτε οχι. μπορουμε να προσποιηθουμε οτι και στις δυο περιπτωσεις, αυτη η γκρινια ηρθε για να σταματησει την γκρινια των αργοσχολων, και οχι οτι η Ubisoft αναγνωριζει πραγματικα το λαθος της.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, KilliK said:

ε ναι. για τον ιδιο λογο που βγηκε τωρα ο CEO της Ubisoft και απολογηθηκε  ζωντανα για τα σεξουαλικα σκανδαλα στην εταιρεια του.  μπας και σταματησει ολη αυτη η ενοχλητικη γκρινια.

Ξεκάθαρα συνδέονται αυτά τα 2. Απορώ πως δεν το είχαμε δει. 

Ευχαριστούμε. 

Βέβαια το point του μηνύματος δεν ήταν να αναδείξει το λόγο που το έκανε η Ubisoft αλλά να δείξει πως ο συλλογισμός σου είναι λάθος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποθεση εκανες. δεν αποδεικνυεις κατι με υποθεσεις. γιαυτο  και εφαρμοσα την υποθεση σου και στις δυο περιπτωσεις. για να τονισω ακριβως αυτο.

τεσπα, ξεφυγαμε. σταματαω εδω. θα ερθουν και αλλες απολογιες απο τους publishers στο μελλον, οποτε εδω θαμαστε να τα  ξαναπουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το High Score του Netflix που περιελάμβανε μια γενικότερη ματιά ως προς την εκκίνηση της βιομηχανίας τώρα έρχεται το Console Wars με πολύ συγκεκριμένο θέμα όπως φανερώνει και ο τίτλος. Όπως φαίνεται θα εστιάζει κατά κύριο λόγο στην αγορά των ΗΠΑ.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ένα δάκρυ κύλησε (κυρίως με τις τιμές).

Εχω ξεχάσει τις αναλογίες, μετέφρασε μου λίγο σε ευρώ 🤣

 

Καλά κρασιά, τα χει δίπλα, γκαβός 

Επεξ/σία από Edel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ilos είπε

Holy fuck τα παιχνίδια του N64 έκαναν όσο μισή κονσόλα...

NORTEC ftw...

Όταν κυκλοφόρησε το Ν64 στην Ελλάδα το 1997 είχε την εκρηκτική τιμή των 69.900 δρχ! (200 ευρώ)  Στο φυλλάδιο βρισκόμαστε στο 2001 στα τέλη του οποίου βγήκε η επόμενη κονσόλα της Nintendo το Gamecube, επίσης οι συγκεκριμένες εκδόσεις του Ν64 βγήκαν στα τελευταία του, άρα βλέπουμε μειωμένες τιμές.  (περισσότερη νοσταλγία)

74830-0a841126a070cf2a0f909531c225e25d.j

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα αυτες οι τιμες στα παιχνιδια του Ν64... ειχα παρει την κονσολα το '97 και μεσα σε 5 χρονια ειχα αγορασει 7-8 παιχνιδια. Εβγαλα το αποθυμενο μου τα τελευταια χρονια εμπλουτιζοντας τη συλλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, asemnos είπε

Πραγματικα αυτες οι τιμες στα παιχνιδια του Ν64... ειχα παρει την κονσολα το '97 και μεσα σε 5 χρονια ειχα αγορασει 7-8 παιχνιδια. Εβγαλα το αποθυμενο μου τα τελευταια χρονια εμπλουτιζοντας τη συλλογη.

Εγω στο Snes ειχα δυο!!! παιχνιδια. 22 χιλιαρικα το ενα ειχαν. Ημουν και πιτσιρικας και αντε να τους πεισεις να δωσουν τοσα λεφτα για μια κασετα...

Τα τελευταια χρονια βρηκα καποιες μεταχειρισμενες σε καλη τιμη και τις πηρα για το γαμωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Star Wars: Squadrons βγαίνει 2 Οκτωβρίου και η EA δημοσίευσε μια CG ταινία μικρού μήκους που διαδραματίζεται πριν τα γεγονότα του Star Wars: Squadrons, με πρωταγωνιστή έναν από τους κεντρικούς χαρακτήρες-πιλότους του παιχνιδιού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...