Προς το περιεχόμενο

site για κολόνιες


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν για να ξέρετε τι σας συμφέρει & τι όχι...

 

Παρήγγειλα από FRAGRANCEX.com (Αμερική) τα παρακάτω στις 8 Ιουνίου 2010...

1. Bvlgari Aqua Marine Eau De Toilette Spray for Men (100ml) 1 τεμ Χ 32.60 €

2. Omnia Green Eau De Toilette Spray for Women(65ml) 2 τεμ Χ 29.48 €

3. Davidoff Echo Eau De Toilette Spray for Men (100ml) 1 τεμ Χ 27.48 €

 

Σύνολο παραγγελίας 119,03 € + έξοδα αποστολής 15.81€ = 134,21€

Κάνοντας εγγραφή μου έστειλαν εκπτωτικό κουπόνι (κωδικό έκπτωσης με email) τον οποίο δηλώνοντας τον πήρα έκπτωση 10%. (-11,90€)

Τελικά πλήρωσα για τα 4 αυτά αρώματα 122,94€

Παρέλαβα & τα αρώματα τόσο σε συσκευασία όσο & σε περιεχόμενο είναι απολύτως ORIGINAL.

 

Το πρόβλημα είναι στο χρόνο παραλαβής.

Από FRAGRANCEX.com μου δίνουν χρόνο παράδοσης 7-12 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ημέρες.

Η παραγγελία έγινε στις 8 Ιουνίου 2010 & παρέλαβα στις 21 Ιουλίου 2010 δηλαδή περίπου 30 εργάσιμες ημέρες. Τα αρώματα έφυγαν από FRAGRANCEX την μέρα της παραγγελίας τους δηλαδή 8 Ιουνίου (με ενημέρωσαν την ίδια μέρα με email).

Η καθυστέρηση οφείλετε στη δοξασμένη για μια ακόμη φορά Ελλαδίτσα που ξέρει να μας πληγώνει.

ΤΕΛΩΝΕΙΟ δεν πλήρωσα τίποτα, καμία extra χρέωση...

Σε σχέση με τις τιμές σε Ελλάδα κέρδισα περίπου 45-50%.

Τώρα αν σας συμφέρει, εσείς θα το κρίνετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 187
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα & τα αρώματα τόσο σε συσκευασία όσο & σε περιεχόμενο είναι απολύτως ORIGINAL.

πως εισαι σιγουρος? και πως μπορεις να εισαι σιγουρος οταν η μουφα εχει εξελιχθει τοσο σημερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
πως εισαι σιγουρος? και πως μπορεις να εισαι σιγουρος οταν η μουφα εχει εξελιχθει τοσο σημερα?

 

Θα σου έλεγα πως απλά τα αρώματα αυτά δεν τα φοράω πρώτη φορά. Εκτός από το γυναικείο που είναι της γυναίκας μου...

 

Αν υπήρχε ποιοτική διαφορά στη χροιά ή την διάρκεια των αρωμάτων θα το καταλάβαινα αμέσως. Σε τελική ανάλυση αν εχουν εξελιχθεί οι μούφες τόσο ώστε να είναι το ίδιο ποιοτικές με τα original, δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Τελικά αυτά τα eshops πουλάνε 100% αυθεντικά αρώματα;Καλές τιμές έχω δει στα παρακάτω αλλά το θέμα αν είναι αν στέλνουν αυθεντικά ή μαϊμούδες.

fragrancex.com

fragrancedirect.co.uk

cheapsmells.com

strawberrynet.com

 

Όποιος γνωρίζει ας δώσει περισσότερες πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά αυτά τα eshops πουλάνε 100% αυθεντικά αρώματα;Καλές τιμές έχω δει στα παρακάτω αλλά το θέμα αν είναι αν στέλνουν αυθεντικά ή μαϊμούδες.

fragrancex.com

fragrancedirect.co.uk

cheapsmells.com

strawberrynet.com

 

Όποιος γνωρίζει ας δώσει περισσότερες πληροφορίες.

fragrancex.com ---> original αλλα περιμενεις εως και 2 μηνες για να σου ερθουν!!!! συχνο φαινομενο για τους πελατες του...

fragrancedirect.co.uk ---> original

cheapsmells.com ---> original

strawberrynet.com ---> επειτα απο ενα search το εν λογο site κανει πασα και fake προϊοντα, ειδικα στις μεγαλες προσφορες (βλ. 40%-50%). οποτε αστο καλυτερα

 

ενα αλλο που βρηκα καταλαθος ειναι το feelunique.com που ειναι οκ. για τιμες δεν ειδα αλλα εχει δωρεαν μεταφορικα (free delivery worldwide).

 

Θα σου έλεγα πως απλά τα αρώματα αυτά δεν τα φοράω πρώτη φορά. Εκτός από το γυναικείο που είναι της γυναίκας μου...

 

 

Αν υπήρχε ποιοτική διαφορά στη χροιά ή την διάρκεια των αρωμάτων θα το καταλάβαινα αμέσως. Σε τελική ανάλυση αν εχουν εξελιχθεί οι μούφες τόσο ώστε να είναι το ίδιο ποιοτικές με τα original, δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα.

με καλυψες. καποια στιγμη στο μελλον θα κανω και εγω την κινηση μου και ελπιζω να ειναι original οπως λες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παρήγγειλα σημερα από FRAGRANCEX.com

 

πληρωσα με paypal οποτε αν σε καμια 30ρια μερες δεν τα εχω λαβει θα κανω dispute και θα παρω τα χρηματα πισω, αλλα ελπιζω να ερθουν ολα κανονικα και να μην χρειαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα σημερα από FRAGRANCEX.com

 

πληρωσα με paypal οποτε αν σε καμια 30ρια μερες δεν τα εχω λαβει θα κανω dispute και θα παρω τα χρηματα πισω, αλλα ελπιζω να ερθουν ολα κανονικα και να μην χρειαστεί.

Φιλε και εγώ είμαι στο tsak να παραγγείλω αλλα όλο σταματάω δεν ξέρω πολύ φτηνές μου φαίνονται και φοβάμαι μην πάρω μούφα! :unsure:

 

Έξοδα αποστολής ελπίζω να έβαλες FREE ?Ποίες κολόνιες πήρες? ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράγγειλα τις Joop Jump 100 ml και Αrmani Acqua Di Giο 100 ml και οι δυο μαζι 74 ευρω με δωρεαν μεταφορικα.

 

Για το αν ειναι η οχι αυθεντικές δεν τίθεται θεμα, εχουν παρει παρα πολλοί απο εκει και εχουν επιβεβαιώσει οτι οι κολόνιες ειναι αυθεντικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παράγγειλα τις Joop Jump 100 ml και Αrmani Acqua Di Giο 100 ml και οι δυο μαζι 74 ευρω με δωρεαν μεταφορικα.

 

Για το αν ειναι η οχι αυθεντικές δεν τίθεται θεμα, εχουν παρει παρα πολλοί απο εκει και εχουν επιβεβαιώσει οτι οι κολόνιες ειναι αυθεντικές.

 

Σαν καλός isomnia κοίτα τι ώρα απαντάω! :rolleyes: Να είσαι καλά φιλε που απάντησες και έμεινα παγωτό!

 

Την Joop jump θέλω να πάρω και εγώ τα 100ml!Αλλα αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στο tester και στο full box!

Τέλεια που έβαλες το κουπόνι free γιατί πολλοί την πατήσανε και πατάνε ακόμη.

 

Στην Αθηνα στον πατίστα την βρήκα πιο φτηνά απόλους(χόντος,νότος κτλ)40 ευρώ <_< αλλα και πάλι μιας και έχω αυτή την επιλογή,γιατί όχι?!

 

Στα σχόλια του αρώματος γραφει ο τελευταίος που έκανε review το εξής ''Its not so original'' τι να εννοεί? :cry:

Τι να κανω? :wacko:

Επεξ/σία από pas2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες κολώνιες έχω πάρει εγώ είναι γνήσιες.Προτείνω να πάρετε τα τεστερ τα οποία είναι απλά χωρίς κουτί και χωρίς καπάκι.Δεν έχει καμια διαφορά απο την άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα πάρει μια μπερμπερις απτα σεφορα εδω στην Ελλάδα, μου είχε αρέσει πολυ αλλα επειδή την βρήκα φθηνότερη απτο φραγρανς την πήρα απο εκει. Σε ένα μήνα ήρθε, αλλα μυρίζει εντελώς διαφορετικά απο Αυτήν που είχα. Σαν να πήρα άλλο άρωμα. Φυσικά ήταν κ´ η τελευταία φορα απο εκει. Όσες πήρα απτο Αγγλικό τσιπσμελς ή απτο ιμπει ήταν όλα γνήσια!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λετε δηλαδή να την πατήσαμε και το fragrancex να στέλνει μαιμουδες? αλλα απο την αλλη ειναι παρα πολλοί αυτοι που λενε οτι τα αρώματα ειναι αυθεντικά. αρα 2 πράγματα μπορει να συμβαίνουν η μερικές απο τις κολόνιες τους ειναι μαϊμούδες η οι μαϊμούδες εχουν βελτιωθεί τοσο πολυ που δεν εχουν διάφορα απο τις original. θα δείξει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λετε δηλαδή να την πατήσαμε και το fragrancex να στέλνει μαιμουδες? αλλα απο την αλλη ειναι παρα πολλοί αυτοι που λενε οτι τα αρώματα ειναι αυθεντικά. αρα 2 πράγματα μπορει να συμβαίνουν η μερικές απο τις κολόνιες τους ειναι μαϊμούδες η οι μαϊμούδες εχουν βελτιωθεί τοσο πολυ που δεν εχουν διάφορα απο τις original. θα δείξει....

Ίσως να ισχύει η πρώτη περίπτωση.Πχ. στην aqua di gιο που πήρες να είναι authentic γιατί δεν βλέπω εξευτελιστική τιμή και η joop να είναι μουσάντο!:( ο καιρός θα δείξει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα την παραγγελία μου απο το fragrancex και μου έστειλαν μήνυμα οτι το πακέτο μου εφυγε 5/3/2011 και μαζι μου έδωσαν και ενα tracking number αλλα ακομα οταν το βαζω μετα απο 5 μερες μου γραφει There is no record of this item. ειναι λογικο κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...