Προς το περιεχόμενο

site για κολόνιες


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από fragranceχ, 6/3 η παραγγελία, σήμερα το πήρα στα χέρια μου. Μια χαρά!

Πολυ γρήγορα παρελαβες! Σε ποια πόλη μένεις;

Με τα αρώματα είσαι ευχαριστημένος; Ποια πήρες;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από fragranceχ, 6/3 η παραγγελία, σήμερα το πήρα στα χέρια μου. Μια χαρά!

 

 

σου ειχαν δωσει tracking number?

 

εμενα μου εδωσαν αμμεσα απο τις 5.3 αλλα απο εκεινη την ημερα και εως και σημερα στο σαιτ της http://www.usps.com/

 

οποτε τον βαζω, μου βγαζει ακομα There is no record of this item.

 

τι μπορεί να συμβαίνει ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ γρήγορα παρελαβες! Σε ποια πόλη μένεις;

Με τα αρώματα είσαι ευχαριστημένος; Ποια πήρες;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αθήνα, καλό είναι, ένα Paul Smith πήρα Tester μπουκάλι.

 

σου ειχαν δωσει tracking number?

 

εμενα μου εδωσαν αμμεσα απο τις 5.3 αλλα απο εκεινη την ημερα και εως και σημερα στο σαιτ της http://www.usps.com/

 

οποτε τον βαζω, μου βγαζει ακομα There is no record of this item.

 

τι μπορεί να συμβαίνει ξερει κανεις?

Βασικά δε μου είχαν στείλει απαντητικό mail πως το έστειλαν. Μόνο ένα mail αρχικό έλαβα και είχα ανησυχήσει και λιγάκι.

Το tracking number που βρήκα πατώντας στο site τους, μου έβγαζε αυτό που βγάζει και σε σένα ή κάποιο παρόμοιο μήνυμα.

 

Για όποιον πρόκειται να αγοράσει μου έστειλαν κωδικό με επιπλέον έκπτωση 10% και δωρεάν παράδοση. COUPON CODE : SPRING2011

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα, καλό είναι, ένα Paul Smith πήρα Tester μπουκάλι.

 

 

Βασικά δε μου είχαν στείλει απαντητικό mail πως το έστειλαν. Μόνο ένα mail αρχικό έλαβα και είχα ανησυχήσει και λιγάκι.

Το tracking number που βρήκα πατώντας στο site τους, μου έβγαζε αυτό που βγάζει και σε σένα ή κάποιο παρόμοιο μήνυμα.

 

Για όποιον πρόκειται να αγοράσει μου έστειλαν κωδικό με επιπλέον έκπτωση 10% και δωρεάν παράδοση. COUPON CODE : SPRING2011

Καλησπέρα σε όλους καταρχήν ,το κουπόνι μου δίνει μονο έκπτωση και όχι δωρεάν μεταφορικά.γιατί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ψάχνω κι εγώ μια κολώνια η οποία πωλείται μόνο στην αμερική. είναι η Jessika Mc Clintock. Ξέρει κανείς που μπορώ να τη βρω ή αν πρέπει να την φέρω με κάποιο τρόπο από αμερική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους καταρχήν ,το κουπόνι μου δίνει μονο έκπτωση και όχι δωρεάν μεταφορικά.γιατί?

 

Αν βαλεις σαν κουπονι το "FREE" σου βγαινουν πιο φθηνα τα προιοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ Bon Vivant Μου αρέσει που βρίσκονται στην Ελλάδα και δεν έχω να ανησυχώ για τους φόρους στο τελωνείο. Από τι έχω δει στο Skroutz οι τιμές τους είναι συνήθως οι χαμηλότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ Bon Vivant Μου αρέσει που βρίσκονται στην Ελλάδα και δεν έχω να ανησυχώ για τους φόρους στο τελωνείο. Από τι έχω δει στο Skroutz οι τιμές τους είναι συνήθως οι χαμηλότερες.

 

Φίλε εσύ που τα αγοράζεις σε τιμές χονδρικής μπορεί να αξίζει. Για εμάς δε μας συμφέρει σε κάθε προϊόν να πληρώνουμε σχεδόν διπλάσιες τιμές σε σχέση με το frangrancex!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαλεις σαν κουπονι το "FREE" σου βγαινουν πιο φθηνα τα προιοντα.

το χουν καιρο?εγω θα προτεινα να μην παιρνετε πολλα μαζι γιατι παιζει να σταματησουν για εκτελωνισμο γιατι βλεπω ερχονται απο ny.

No sales tax unless shipping to N.Y.-χρεωνουν φορους οταν στελνουν εξωτερικο!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εσύ που τα αγοράζεις σε τιμές χονδρικής μπορεί να αξίζει. Για εμάς δε μας συμφέρει σε κάθε προϊόν να πληρώνουμε σχεδόν διπλάσιες τιμές σε σχέση με το frangrancex!

 

?

Χρησιμοποιώ και το fragrancex πού και πού. Αγόρασα ένα μπουκάλι Tester Creed Green Irish Tweed για 30% της αρχικής τιμής και ήταν ολα τέλεια. Είναι καλοί αλλά μερικές φορές δεν αξίζει να πληρώσω €11 αποστολή μόνο για ένα μπουκάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?

Χρησιμοποιώ και το fragrancex πού και πού. Αγόρασα ένα μπουκάλι Tester Creed Green Irish Tweed για 30% της αρχικής τιμής και ήταν ολα τέλεια. Είναι καλοί αλλά μερικές φορές δεν αξίζει να πληρώσω €11 αποστολή μόνο για ένα μπουκάλι.

Έχει δωρεάν αποστολή. Αλλά ακόμα και να μην είχε πάλι συμφέρει.

Το δικό σου πόσο έχει μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...