Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάγκες όχι Aion... φθηνή απομίμιση wow σε gameplay και lineage σε interface... δεν αξίζει τόσο...

 

εγώ πάντως wow θα άρχιζα...

 

Μα καμία σχέση...

 

Aion με χίλια αν ξεκινάς τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Age Of Conan αν δεν γουσταρεις cartoon κ θες να βλεπεις αιμα.

Warhammer Online για κατι ελαφρυ

 

Ακριβώς. Επιτέλους κάποιος που εκτιμάει κάτι σοβαρό σε MMO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρώ ότι όταν παίζεις mmorpg το community είναι πολύ σημαντικός παράγοντας. Το wow θα ήταν η επιλογή μου

 

Δεν ειπες ομως, σημαντικος ως προς την ποιοτητα η ως προς την ποσοτητα? Γιατι το WoW ειναι πλουσιο σε ποσοτητα αλλα πραγματικα αθλιο σε ποιοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καμία σχέση...

 

Aion με χίλια αν ξεκινάς τώρα

 

Και εγώ αυτό πιστεύω...Βοηθάει πιο πολύ τον αρχάριο παίκτη απ'ότι το Wow.

 

Και φυσικά μην ξεχνάμε τα free-to-play τα οποία είναι ιδανικά για παίκτες που δεν είχαν εμπειρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελώς τυχαία χωρίς να έχω δει αυτα τα ποστ και επειδή βαριόμουν σήμερα αγόρασα το AoC... (20 ευρώ με download) τώρα γίνεται install θα σας πώ σύντομα γνώμες σαν άσχετος απο mmo και μόνη εμπειρία το wow... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελώς τυχαία χωρίς να έχω δει αυτα τα ποστ και επειδή βαριόμουν σήμερα αγόρασα το AoC... (20 ευρώ με download) τώρα γίνεται install θα σας πώ σύντομα γνώμες σαν άσχετος απο mmo και μόνη εμπειρία το wow... ;)

 

Κανε roll εναν necromancer η εναν Herald of Xotli και θα με θυμιθεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε roll εναν necromancer η εναν Herald of Xotli και θα με θυμιθεις ;)

 

Και αν δεν είσαι hardcore pvpάς, έλα στον Crom, θα σε φιλοξενήσω εγώ στο σπίτι μου στην Khemi. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δεν είσαι hardcore pvpάς, έλα στον Crom, θα σε φιλοξενήσω εγώ στο σπίτι μου στην Khemi. :-D

 

Μου κανει τρομερη εντυπωση να ασχοληθει καποιος με ενα παιχνιδι που λεει οτι ειναι κυριως PvP και να μην ειναι hardcore PvPας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πώ την αλήθεια δν είμαι... αλλα ποτέ δν ξέρεις αν το παιχνίδι το ζητάει μπορεί κ να γίνω... το μόνο κακό είναι οτι ξεκίνησε με 1mb/s download και τώρα είναι στα 200 kb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πώ την αλήθεια δν είμαι... αλλα ποτέ δν ξέρεις αν το παιχνίδι το ζητάει μπορεί κ να γίνω... το μόνο κακό είναι οτι ξεκίνησε με 1mb/s download και τώρα είναι στα 200 kb...

 

Δοκιμασε το αν ειναι γιατι αν δεν εισαι PvPακιας δεν θα το ευχαριστηθεις οπως πρεπει. Θα καταλαβεις καλα τι εισαι στο fields of the dead κοντα στο level 30. Αν δεν την παλεψεις σε εκεινο το σημειο τοτε το παιχνιδι μαλλον δεν ειναι για εσενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δεν είσαι hardcore pvpάς, έλα στον Crom, θα σε φιλοξενήσω εγώ στο σπίτι μου στην Khemi. :-D

 

τελικά ξεκίνησα Crom... εναν priest of mitra :P ... δν κατάφερα να παίξω πολύ λόγω οτι πρέπει να κοιμηθούμε κ λίγο αλλα μου φάνηκε οκ το game.... περισσότερα αύριο ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...