Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπηκα στο DN επειδη μου αρεσε το στιλ anime γραφικα κτλπ.Συμπαθητικο παιχνιδαικι ειναι αλλα βρηκα καποια μειονεκτηματα ες εδω που εχω φτασει βεβαια..Με κουρασαν πολυ τα teleport ολη την ωρα περα δωθε,μου τη δινει γιατι εχει μονο dungeons και δεν ειναι καθολου open world.βλεπω τα ιδια και τα ιδια εδω και δυο μερες.Δε χερω αλλα υπαρχει κατι αλλο ????καποια πολη?κανα pvp θα κανουμε ποτε?παιχτη αλλον εκτος απο την πολη θα συναντησουμε?Καποιος που να το εχει προχωρησει μπορει να μου πει αν στην συνεχεια υπαρχει πιο πολυ δραση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έπαιξα μερικό καιρό dragon nest και ανέβασα απο όλα τα class.

έπαιξα vindictus αλλα το βαρέθηκα

ακόμα και wow έπαιξα για λίγες ημέρες επειδή δεν είχα τι να παίξω αλλά το σιχαίνομαι και το ξαπόστειλα .

 

υπάρχει κάτι άλλο να παίξω ??....... λίγο πολύ έχω παίξει όλα τα p2p και f2p mmo ..

 

το κακό βέβαια είναι πως δεν υπάρχει τρόπος να τσεκάρεις πιό mmo έχει κόσμο αν δεν το δοκιμάσεις , μια διαδικασία που έχω βαρεθεί με τόσο ψάξιμο ..

 

τα φώτα σας πλιζ.. :wacko: :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Καλησπέρα σε όλους!

 

Μιας και απέχω 3 χρόνια από το άθλημα δεν ξέρω που πατάω και που βρίσκομαι ... :P

 

Παλιά ήμουν μεγάλος fun του Lineage 2 σε εποχή C3-C4-Interlude-Gracia. Σταμάτησα το gaming και μέχρι σήμερα έχω παίξει ελάχιστα και έχω απογοητευτεί από το πως εξελίχθηκε.

 

Ψάχνω λοιπόν ένα online game σαν το Lineage (είτε free, είτε όχι) που να έχει κόσμο, να είναι σταθερό και εννοείτε χωρίς donate για items κτλ ώστε να περάσω μερικές στιγμές βαρεμάρας!

 

Να σας προλάβω ότι το League of Legends δεν είναι του γούστου μου!

 

Για πείτε προτάσεις, τρόπος απόκτησης (download από το internet ή αγορά από κατάστημα), κόστος gaming (free? με κάρτα? ή online συνδρομή) και τα σχετικά!

 

Ελπίζω να μην σας κούρασα και ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιό αλλά τέλειο με PVP που τα σπάει μέτρια γραφικά και Free to Play http://knight.nttgame.com/

Έχασα 10 χρόνια από την ζωή μου με αυτό το Game

 

Υγ. το να φτάσεις το μέγιστο lvl 83 πρέπει να ματώσεις (τουλάχιστον 6-8 μήνες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες mmorpg το lol δεν είναι σε αυτή τη κατηγορία btw,

 

πρώτο που προτείνω είναι το guild wars 2 πληρώνεις μία φορά χωρίς συνδρομές κτλ, εγω προσωπικά σταμάτησα μετα απο 1μιση μήνα λόγω έληψης end game αλλα ντάξει τα λεφτά του τα αξίζει για όσο παίξεις.

 

και το άλλο που θα σου προτείνω είναι το eve-online και μην ακούς είναι δύσκολο για νέους παίκτες, αυτό το αγοράζεις και πληρώνεις με το μήνα, είναι πολύ πιο hardcore απο πολλά mmo που κυκλοφορούν όμως.

 

 

me download και τα δύο είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lol το ανέφερα γιατί σε όποιον έχω πει ψάχνω για game μου λένε με την μία αυτό, και από το λίγο που το έπαιξα δεν είναι του γούστου μου! Θα ρίξω μια ματιά σε αυτά που μου είπατε!

 

Το world of warcraft ανθεί ακόμα ή έχει πάρει την κάτω βόλτα σαν το Linage? Αξίζει καθόλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Σκεφτομαι να αρχησω κανα mmorpg αυτον τον καιρο και εβλεπα το Rift, το Tera και το GW2, τι γνωμες εχετε?? ποιο αξιζει??
http://www.gamespot.com/best-of-2012/platform-awards/index.html?page=1

http://uk.ign.com/wikis/best-of-2012/Best_PC_Game

 

κτλπ κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...