Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ψάχνω και εγώ να αρχίσω ένα mmo rpg με παρέα(αλλο 1 άτομο αρχικά) και δεν ξέρω τι να αρχίσω.

το μόνο που έχω παίξει και ασχοληθεί ήταν παλιά το lineage 2 interlude το οποίο όμως έχει πεθάνει και το 'εχω βαρεθεί.

τι μπορώ να αρχίσω ? δοκίμασα lotro αλλά μου φάνηκε τεράστια μούφα,δεν κατάλαβα καν γιατί είναι mmo,μονο pve είχε και quests και γενικά το βρήκα ανούσιο σαν game.

υπάρχει τίποτα αξιόλογο που να μοιάζει σαν το l2 σε σημεία όπως να πηγαινεις παρέα για farming,να έχει pvps,items,weapons σαν κάτι τέτοιο δηλαδή.

έχω ακούσει για το tera ως τώρα.κατι άλλο που να αξίζει να ασχοληθείς και να έχει υποστήριξη-κόσμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα!

 

Ύστερα από χρόνια και αφού πλέον έχω άφθονο χρόνο, θέλησα να ξεκινήσω κανένα MMO διότι κάθε μεσημέρι τη βγάζω απλά πατώντας κλικ εδώ μέσα.

 

Θα με ενδιέφερε να έχει και ελληνικό κόσμο μέσα, διότι μάλλον θα το βαρεθώ αν δε βρω κανέναν να περνάει η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έψαχνα το κατάστημα του steam και έπεσα πάνω στο Ucharted waters online και το κατέβασα, πολύ ωραίο παιχνίδι και ξεχωριστό, δεν κερδίζει ο πιο πλούσιος όπως στο Seafight και έχει πολύ καλή εξέλιξη, παρόλα αυτά θα ήθελα να μου πείτε καμία άλλη ιδέα και για κάποιο άλλο παιχνίδι, τα δύο πιο γνωστά που βρήκα είναι τα pirates of the burning sea και το Bounty Bay online που έχει εκπληκτικά γραφικά.

Περιμένω τις απαντήσεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...