Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μου Rib21, είπες δεν σε ενδιαφέρει αν ειναι αγοραστό ή με συνδρομή ;)

Όσον αφορά το GW2, αξίζει το παιχνίδι και με τις αλλαγές από 16 Απριλίου, πιστευω θα ξαναγεμίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου Rib21, είπες δεν σε ενδιαφέρει αν ειναι αγοραστό ή με συνδρομή ;)

Όσον αφορά το GW2, αξίζει το παιχνίδι και με τις αλλαγές από 16 Απριλίου, πιστευω θα ξαναγεμίσει

τι αλλαγές θα έχεις στο gw2?έχω να μπώ κανά χρόνο μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου Rib21, είπες δεν σε ενδιαφέρει αν ειναι αγοραστό ή με συνδρομή ;)

Όσον αφορά το GW2, αξίζει το παιχνίδι και με τις αλλαγές από 16 Απριλίου, πιστευω θα ξαναγεμίσει

 

Υπάρχει κάποιο σχετικό link που να λέει σχετικά με τις αλλαγές?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Φίλε μου Rib21, είπες δεν σε ενδιαφέρει αν ειναι αγοραστό ή με συνδρομή ;)</p>

<p>Όσον αφορά το GW2, αξίζει το παιχνίδι και με τις αλλαγές από 16 Απριλίου, πιστευω θα ξαναγεμίσει</p>

 

Βασικά μπερδευτηκες είπα ότι δεν με ενδιαφέρει ότι και να είναι αρκεί να είναι ωραίο!!!ότι και να είναι και συνδρομή να θέλει και επί πληρωμή και δωρεάν δεν με νοιάζει αρκεί να είναι ωραίο!!!δεν το διατύπωσα σωστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν Γεια σας!!!θα ήθελα πρώτον σε αυτό το θεμα να αναφέρεται κάποιο καλό παιχνίδι αυτού του είδους και δεύτερον να πείτε σε εμάς τους αρχάριους τι να προσέξουμε σε αυτά τα παιχνίδια!!έχω βρει κάποια και θέλω να μου πείτε πιο να διαλέξω!!rift,terra,neverwinter,Dragon nest Ποιο να διαλέξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν Γεια σας!!!θα ήθελα πρώτον σε αυτό το θεμα να αναφέρεται κάποιο καλό παιχνίδι αυτού του είδους και δεύτερον να πείτε σε εμάς τους αρχάριους τι να προσέξουμε σε αυτά τα παιχνίδια!!έχω βρει κάποια και θέλω να μου πείτε πιο να διαλέξω!!rift,terra,neverwinter,Dragon nest Ποιο να διαλέξω

οσο αναφορα τα games εγω αυτο τον καιρο παιζω terra εχει καλα γραφικα,ωραιο χειρισμο και γενικα ειναι ενα καλο rpg

επισης μπορεις να αγορασεις και το Elders Scrolls Online τωρα που βγηκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παλιά πιτσιρικάς έπεζα το Kicks Online . Δεν ξέρω αν το ξέρει κανείς. Κρίμα δεν είναι που έκλεισε??? Υπάρχει κάτι σε τέτοιο στυλ??
MMORPG με ποδόσφαιρο?
Εκτός του football Superstars που το έπεζα αλλά δεν μου άρεσε τόσο και του Empire of Sports.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Best online game αυτή την στιγμή????ψάχνουμε με έναν φίλο ένα online game όχι MOBA Γτ περιμένουμε άλλο MOBA(HotS) και όχι fps!!!κάτι σε mmo ή mmorpg θέλουμε να είναι πολυυυυυυ competitive να έχει clans άμα γίνεται!!!!!θέλουμε game με μέλλον λόγο ότι θα καούμε όλο το καλοκαίρι!!!!Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει στα INTERNET cafe????Ψάχνουμε Δωρεάν ή αγορά αλλά όχι συνδρομή!!!το mmorpg δεν είναι απαραίτητο!!!!Τέλος αν ξέρουμε τίποτα για το HotS????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online όταν λες, στυλ Lineage?? Γιατί δεν κατάλαβα ακριβώς.
Λες ότι δεν θες να είναι fps και moba.
Άρα το Lineage ακούγεται καλό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...