Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε οικονομικά αυτόματα έχει ωραία μοντέλα και η orient. Δες αν σου άρεσει κανένα.

 

Για τα christopher ward έχει κανείς άποψη; Μου τα έχει προτείνει φίλος που ασχολείται και τα έχει σε εκτίμηση.

 

Μια χαρά είναι. Αυτό που με χαλάει είναι που αλλάζει συνεχώς logo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιγγουνη


αν μιλαμε για 1500 ευρα πανω κατω ,θα πηγαινα σε πιο αναγνωρισμενες μαρκες,longines,oris,hamilton

 

ειναι σαν το montblanc που ειδαμε παραπανω,ναι ωραιο, ποιοτικο, dlc,καλη μαρκα ,ειχα καποτε ενα ,μπορει να το εχω ακομη δεν ειμαι σιγουρος :-D ,αλλα σαυτα τα λεφτα θα επαιρνα omega

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι σαν το montblanc που ειδαμε παραπανω,ναι ωραιο, ποιοτικο, dlc,καλη μαρκα ,ειχα καποτε ενα ,μπορει να το εχω ακομη δεν ειμαι σιγουρος :-D ,αλλα σαυτα τα λεφτα θα επαιρνα omega

ωπ ωπ σπόντα :D #jk

 

btw είδα ότι πάει περίπου 1-1.5 sec μπροστά (χθες vs σήμερα) . Kαλά δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει αγορασει κανείς από creation watches? Αγόρασαν κάποιοι γνωστοί μου πριν μερικές μέρες, τους ήρθαν με DHL σε 5 μέρες και δεν πλήρωσαν τίποτα σε τελωνείο, ανησυχώ μόνο για την αυθεντικότητα των ρολογιών. Επίσης με προβληματίζει ότι στο κουτί έγραφαν replica watch και είχαν παραστατικό στα 5 δολάρια.

 

Έχετε κάποια πρόταση σε αυτόματο στα 200 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αγοράσει παλιά. Δεν είχα πρόβλημα με ένα Seiko 5.

γενικά πάντως αν πήγαινα σε κάτι ακριβότερο θα το έψαχνα πολύ περισσότερο.

Tι μαιμουδιά τώρα να κάνεις σε ένα seiko 5. ίσως το αναφέρουν αυτό για λόγους τελωνείου κτλ.

Πολλές φορές δεν στέλνουν τα original κουτιά και έντυπα αλλά το διευκρινίζουν κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...